http://www.youtube.com/watch?v=W1OfnXU1EM0
Güç dengelerini politik düzenleri Bozan Türkiye'nin Zaten Rezil olan imajını Tamamiyle silen Vahim bir rezalet... Dünyaya rezil olduk Resmen Daha iyi günlerimiz bunlar !
şu an rusyadaki türk büyükelçi yüzerek giresun'a ulaşmaya çalışıyodur.
Büyük ihtimalle fetö mensubu olan polis memurunun gerçekleştirdiği saldırı.Türkiye-Rusya ilişkilerine yönelik olduğu aşikar.Yine de (bkz: vaziyet alın burası karışacak)
Rusya Devlet Duması Güvenlik Komitesi Başkanı Leonid Slutskiy, Ankara'da Rusya Büyükelçisine düzenlenen saldırının Türk-Rus ilişkilerini etkilemeyeceğini vurguladı.

rusya'da farkında olayı türkiye'nin yaptırmadığının. ki yaptırsa eline ne geçsin.

şu olaydan sonra abd ve batı bloğuna karşı türkiye ve rusya'nın daha yakın durması gerek.
saldırıyı yapan orospu çocuğu gebertilmiştir.
çomarlara mutlu musunuz amına koduklarım diye soruyorum.. halep halep diye diye kulaklarımızı siktiniz haftalardır. alın size halep..

bunlar el birliğiyle ülkeyi bitirdiler. ruh sağlığımızın içine ettiler. can güvenliğimiz bile kalmadı aq. bunlar ve makam hırsından gözü dönmüş başkanları bizim geleceğimizi umutlarımızı bitirdi amk.

zavallı adam da pisi pisine öldü gitti..
Arkadaşlar 1 sene içerisinde Rusların hem uçağını düşürüp hem elçisini öldüremezsiniz. Götünüzü sikerler.
Memleketimin cidden boku çıktı. Ulusça mala bağladık, öyle trene bakar gibi hergün başka bir trajedi. inönü stadı, halep, kobani, rus elçi. Takip etmekte zorlanıyorum, herhalde Türkiye'de bu kadar terörist ülke aktifken dünyanın geri kalanında 12-13 tane terörist vardır.
not: şahsi fikir içerir.
Rusya Ortadoğu da bir çok operasyon Düzanlemekte. bir çok insan bu operasyonlardan rahatsız. bazı silahlı gruplar dahil. bu tür bir saldırıyı Ortadoğu da rusya ordusu hedefi haline gelmiş bazı kuruluşlar yapmış ola bilir.
bütün bunların sonucunda ülke bataklığa saplanacak ve daha sonra vay anasının amı içimizde ne çok hain varmış diyeceğiz. tabi bazıları hala o kişilerin götlerini yalamaya devam edecekler.

bunları yapanların, bunlara sebep olanların ve sebep olanlara destek verenlerin anasını sikeyim.
Donald amca iş başında.
Pensilvanya dan kadro yardımı almış.
tabi yardım etmeyip ne yapacak yoksa seni tayyibe veririm şantaji.
neymiş Rusya Türkiye ilişkilerine yönelik miş yersen.
Suikastçının kimlik bilgisi şöyle; Mevlüt Mert Altıntaş, Aydın Söke, 2014 izmir Rüştü Ünsal Polis Okulu mezunu, 1994 doğumlu.

Büyükelçiyi koruması için görev verilmiş polis, elçiyi öldürüyor şaka gibi.
bu kadar boktan bir ülke olamaz ya büyükelçiyi bile koruyamiyoruz bırakın gidin ya.
Bizim ülkemizde asker ölüyor , polis ölüyor , sivil ölüyor. Büyükelçi mi öldürülmeyecek? Bizi öyle bir hale düşürdüler ki şu an dünyanın gözünde. Bitiğiz. Gerçekten üzücü bu yeni türkiye. Dünya' ya türkiye' nin ne kadar güvenlikten yoksun olduğunu gösterdiler bugün.
Ayrıca tekbir getirerek insan öldüren ne kadar manyak varsa beynini s.k...m.
1 saatte başımıza çar bombası patlatanlar nerede.
rusya'dan resmi açıklama : türk-rus ilişkilerini istemeyenlerin işi
okuyunca ne oldular merak ediyorum *
ulan hala amına koyduğumun sözlüğünde yok feto yok şu yok bu diyenler var, gençler türkiye toprakları içerisinde bir büyükelçiye suikast düzenlendi, üstelik bunu yapan kişinin bir polis olduğu söyleniliyor.

sonuçlarını düşünebiliyor musunuz? tabii ki hayır.

umarım en az zararla kıyısından köşesinden kurtuluruz, felaket tellallığı yapmak istemiyor bu eller fakat bok böceği misali; gidiyor bir bok buluyor ve onu evimize götürüyoruz.
Ülkeye bak anasını satayım ya! Düşük bütçeyle çekilmiş sinama filmi gibi.

Tekrar ediyorum.
Bu ülkeden de gözünü kan bürümüş yamyamlarından da nefret ediyorum.
Nefret ediyorum.
Nefret ediyorum.
Rusya: saldıraya rağmen yarın ki zirve yapılacak.

Ruslar olayın farkında içimizdeki mallar hala neyin kafasını yaşıyor.
Böyle işin içine sokayım yarın anlaşma imzalanacaktı. Yüzde yüz fetö işidir.
2 hafta içinde 70'e yakın insanımız öldü, yüzlercesi yaralandı. şimdi de bu olay. jenerasyon olarak bahtımızı sikeyim arkadaş. keşke milli mücadele dönemine denk gelseydik. en azından başımızda ne yaptığını bilen bir başbuğ vardı.
Savaşta bile Elçiler öldürülmez..Bu bizim için utançtır..
büyükelçi'yi bile koruyamıyorsak ülkeyi kapatıp gidelim. Bizim canlarımız Allah'a emanet demektir. Ciddi anlamda ülkemiz iyice köşeye sıkıştırılıp iktidar bunaltılmaya, ülke yurt dışında itibarsızlaştırılmaya, yalnızlığa ve kaosa sürükleniyor. Allah yardımcımız olsun. Ya Rusya bu durumu görüp Erdoğan'ın en zor durumda olduğu şu günlerde destek olur ve ülke üzerinde tam hakimiyet sağlar ya da geri çekilip abd ve avrupa'nın ekmeğine yağ sürer bizi yüz üstü bırakır. istenilen ve uygulanan senaryo bu bekleyip göreceğiz.

edit: amariğa trump'un vadettiği gibi bu topraklardan çekilip ortadoğuda seyirci pozisyonuna girecekse ruslar bunun bedelini iran ve ırak üzerinden amariğaya sorar. Yok trump dallaması çark eder ortadoğuyu karıştırmaya devam derse bu iş daha çok ciddi olaylara gebe zira ortada açık bir rest var.
iyi ki ohal var ya olmasaydı?!
Anlamını yitirmiş şehit beyanlarının işe yaramadığı haince düzenlenmiş kanlı saldırı. Failleri yine dış mihraklarda aranacak ve ülkemizdeki maşaları yine unutulacaktır, aranacak dediğime bakmayın; üstüne operasyonlar yapılmayacak sadece dış güçlerin parmağı olduğu söylenecek bu kadar bittabi rusya buna izin verir mi bilmem. Ayrıyetten (bkz: ayvayı yemek)