bugün

entry'ler (146)

kütüphanede fosforlu kalemle kitap boyamak

evet tam olarak bu. Bu arkadaşlarımız konuya dair hiçbir şey bilmediklerinden tüm sayfayı fosforlu kalemle boyarlar. Önemli yerleri çizerek dikkat çekmesi için kullanılması gereken kalemle tüm kitabı çiziyorsunuz ve dolayısıyla etrafınızdaki insanların beynini s*kiyorsunuz sonra neden kavga çıktı demeyin.

eşinden ayrılan ünlü kadınların instaya sarması

Eşinden, sevgilisinden ayrılan ünlü kadınlarımızın instaya sarması diye bir şey var. Önceleri (bkz: Seda Güven)ler falan var da asıl (bkz: Merve Boluğur) ile başladı ardından (bkz: Tuvana Türkay) ve (bkz: Demet Özdemir) ile devam etti. Özellikle Tuvana Türkay ile Demet Özdemir’in ben daha ne hikaye ne fotoğraf ne bişi attıklarını görmemiştim ta ki sevgililerinden ayrılıncaya dek artık sürekli instadalar.

esra ersoy dan hacı sabancı ya çıplak video

Link aradığım rezil video (olanlar patlamış).

kızların kışın bacak kıllarını almaması

Hepsi için geçerli değil bu. Sevgilisi olmayan kızlar almaz genelde. sevgilisi olan kızlar erkek arkadaşının yanında güzel hissetmek ister ve alır en azından benim sevgilim alıyor.
PS:nazar değdirmeyin sakın ibneler.

sıla nın ahmet kural tarafından hamile bırakılması

Haber doğruysa eğer çocukları efsane bir karışım olacak Ahmet kuraldan şakalar komiklikler, Sıla’dan ses tonu, karizma(bu ikisi için de geçerli sanırsam) üst düzey bir sanatçı inşa ediyorlar galiba.

anın görüntüsü

görsel
bye bye italy, hello new york.

inci cilerin uludağ a saldırı hazırlığı

herkesin hayatının belirli bir bölümünde yoğun olmak üzere inci geçmişi vardır buna uludağ yazarları da dahil ve eğer inciye duyulan sempati baskın gelir de bu insanlar olası bir savaşta inci saflarına katılırlarsa belki bir şey yapabilirler.

26 aralık 2016 ne bok olacak acaba

Bi bok olur kesin de ne bok olur onu bilemedim.

michael myerss

Ya bizimle oyun oynuyor ya da psikiyatrik bir hasta kendisi yani yalancının tekidir.

anal seks esnasında yastığı ısıran kız

Burası böyle başlıklar olduğu için samimi ve ben de bunu seviyorum ısırmaya gelirsek koy kızın altına yastığı gelsin seni ıssırsın kız.

dolmuşa binip 200 tl uzatmak

dolmuşta bozuk olmadığını bilen insandır beleşe seyahat etme keyfini yaşayacaktır belki de kim bilir.

atatürkçü vs kemalist

eskiden Atatürkçüler atatürk sevdalarını içlerinde yaşıyorlardı çünkü diğer insanlar sevse ne sevmese ama baktılar ki Atatürk büstleri sökülüyor heykelleri yıkılıyor dediler ki yeter buraya kadar bundan sonra sesimizi çıkartalım ve çıkartıyorlar da artık her Atatürkçü kemalist olmalı.

hayatını tarihi bir olayla anlat

dünya harbi sonrası doğu almanya.

sigaraya alışamamak

yapamadığımdır eskiden yaklaşık 5-6 sene önce bir ara içiyordum sonra kız arkadaşım yüzünden bıraktım her şey iyi güzel hoştu şimdi kaç haftadır deniyorum ama yok yani parliamentinden tut light sigaralarına kadar vücudum iğreniyor bitiremiyorum hepsini yarıya kadar içip atıyorum bu nasıl bir ceza ya.

bir arkadaşın mesajla öleceğini bildirmesi

çok samimi biri değilse prim vermeyin çok var onlardan öldüm diye mesaj da atarlar.

sevilen hatunun kürt olduğunu söylediği o acı an

konuşmadan kürt olduğunu anlayamayacak kadar aşık olduysanız ya kız çok güzeldir ya da avrupaya gitmiş olan kürtlerdendir bırakın boşverin hiç gerek yok sürekli insan kendini tutamaz bir an gelir sallarsın kürtlere al başına belayı.

sefter taş ve fethi şahin

videolarını izlemeye gönlüm el vermedi biraz izledim sonra kapattım çok zor çok kalbim kapana kısılmış gibi hissediyorum en sonunda bir gün bırakacağım izlemeyi araştırmayı bu ülkeye dair her ne varsa.Barbar yaratıklar tarafından şehit edilmiş 2 kahraman gittiğiniz yerde huzur bulursunuz umarım.

gecenin derdi

sınava çalışmadan geçen 5 gün geriye kalan yaklaşık 2 saat geliyorum felaketim bekle beni bu gelişim belki düğün dernek gibi olmayacak ama olsun en azından biz ölüme gitsek bile böyle gideriz dedirtecek cinsten olsun ve şuan kendimi ölüme doğru giden bir mahkum gibi hissediyorum soğuk ve sessiz bir cumartesi sabahı.

22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi

link beklemeye gerek yok çok kötü çok bir de oclari önce bir tanıtım gibi kameraya almışlar bağlamışlar falan çok kötü 1 asker için menemeni yakın diyen mustafa kemal atatürkten nerelere geldik ya rab sen kahhar adınlar kahrumar eyle taş üstünde taş baş üstünde baş kalmasın hepsine (bkz: carpet bombing) yapılmalı hiç zaman kaybetmeden.

intihar etmek

Öyle bir an gelir ki başka şansın olmadığını düşünürsün işte o an artık çabalamanın daha fazla uğraşmanın bir önemi olmadığını anlarsın yaşanan onca şeyin yaptığın hataların keşkelerin bir anlam ifade etmez çünkü uğruna savaşacağın bir şey yoktur artık senin için belki de tek çıkış yolu olduğunu düşünürsün yani intihar etmeyi işte o an gideceğin yeri düşünmen gerekir nasıl gittiğini idrak et inanmıyorsan uğurlar ola ama inanıyorsan bil ki şuandakinden çok daha iyi bir yere gitmiyorsun.