bugün

tv'den iğrenç kokular gelen dizi.
seray sever'in yapımcılığını üstlendiği dizi.oyuncular arasında aysun kayacı ve pamela spence olması her ne kadar diziyi cazip gösterse de mal ötesi dizi.
burdan yapımcılara sesleniyorum ve çok rica ediyorum.amerika taklitli dizi,filim yapmayın tutulmuyor.zaten onların filimleriyle büyüdük hep onları taklit etdik.cenazelerini düğünlerini kültürlerini hatta bayramlarını bile kutlamaya başladık bir şükran günü kalmıştı kutlamadığımız bu diziler yurtdışında gösteriliyor.onlara bizim kına gecemizi bayramlarımızı asker yolcu etmelerimizi lokum tesbih kurşun dökme türbeler sultanahmet şive atasözü ve deyimlerimiz bunları gösterin onlar bizi taklit etsin
biri şu salaklara hiç komik olmadıklarını söylesin.
böyle dizileri gördükçe 'şen yuva' nın yayından kaldırılmasına daha çok üzülüyorum.
(bkz: bunlar dizimi ki acaba la)
+18 diye dalga geçilen sayıdır. güya gençler için güzel bir sayıymış öyle diyorlar, bence pek bir boka yaramamaktadır. zaten tipide hiç güzel değildir.
9+9'un toplamıdır.
türkiye'nin en çok şampiyon olan takımı fenerbahçe'nin şampiyonluk sayısı.

+18
en güzel yaş.
okan bayülgenin kurmayı düşündüğü kanalın adı.
Reel sayı.
resmi sevişme yaşıdır.
ergenlikten gençliğe geçiş dönemidir.
yeni bir kanal ismi. Okan bayülgen 'nin hedef kişisel medya sloganıyla piyasaya sunacakmis. Mesut yar in programın da reklamıni yapmıştır.
(bkz: 18 adlı gençlik kanalı)
tarihe galatasaray ın alın teriyle , fenerbahçe nin şike ile elde ettiği şampiyonluk sayısı olarak geçen rakam. *
17+1=18.
(bkz: araf)

ne yerdesin ne gökte
beklerin gelsin diye
gitmeye para bulamazsın geneleve
(17)+(1-1)+(1) = 18.
9+9 = 18

bir sayıdır. Rakkam değil.

Ya da iki rakamın toplamından oluşan bir sayı, yahut iki rakamın yan yana gelmesinden oluşan sayı. Swh.
moby'nin 2001 çıkışlı albümü. kronolojisinde play'den sonra, hotel'den önce gelir. sırf içinde extreme ways olsaydı ve geri kalanı boş olsaydı bile kült olurdu bu albüm.

ayrıca adının 18 oluşunu moby her dilde farklı okunmasını istediğini belirterek açıklamıştır.
reşit olma yaşı.
18+ sınırını artık tiye almayan rahat insandır.
(bkz: tv başındayken şutlanma sebebin)
(bkz: yaşın tutmuyor iste a q neyi zorluyon)
özgürlük yaşı.
reşit olma yaşıdır.