bugün

Şampiyonlar ligi yarı final rövanş maçı.
Maç tv8 de şifresiz yayınlanacak.
Tsi 22:00
real madrid sadece bu maçı değil, istanbul'daki finali de kazanır keyfine bakar.
Şampiyonlar ligi varsa Real madrid her zaman favoridir.
her ikisi de mavili...yani her ikisi de kralın takımı...

ingiltere'de maviler kralın takımıdır, ispanya'da ise "real" ön eki olanlar kralın takımıdır.
(bkz: real/#7907048)

o yüzden sevmiyorum, sevemiyorum ikisini de...

ama haaland'ı yıllardır takip ediyorum. rekorları kıra kıra geliyor çocuk. keşke bursaspor altyapısından yetişseydi...
Başarılar kralın takımı madrid! Başarılar benzema reyiz.
inşallah bir comeback daha yapar da bu oil clublara küsküyü vurur şanlı madridimiz.
Real bu yenilgiyi en az beş sene unutamaz.
Reale amatör lig takımı muamelesi yaptı ya adamlar.
görsel
vay be real babaya 4 atmak da nedir hocam? bu nasıl cesaret. helal city'e ne diyeyim. istanbul'da oynanan 2005 şampiyonlar ligi finalinde liverpool ve milan yani bir ingiliz bir italyan takımı kapışmıştı. 2023 yine şampiyonlar ligi finali yine istanbul yine bir ingiliz bir italyan kapışması. rakipler bu kez manchester city ve inter.
Futbolun ötesinde bir şeydir bu maç.
Özellikle City'nin ilk yarıda yaptığı ingiliz usulü Blowjob'tır.
Testislerle birlikte Real'in ağzına ağzına verdiler resmen. Tövbest ya!
Bir Real fanı olarak TV'de izlerken ben korktum lan. swh.
Ancelotti bile basın toplantısında şöyle demiş:

"Maçın başında bize uyguladıkları baskı çok fazla ve can yakıcıydı."
Kendini bir sikim sanan kralcılara City'in döşediği borudur, ligide barca aldı zaten, hadi gitsin simdi kumda oynasın kralcılar hahahaha.
ilk maçtan sonra " rövanşı 4-1 den aşağı bitmez izlemeye gerek yok" şeklinde tahminde bulunduğum maçtır. 4 ü bildik ama real en azından 14 şampiyonluğun hatrına 1 tane atar demiştim onuda yapamamışlar. özetini izledim az önce harbiden allah kimseyi city ile kafa kafaya getirmesin. sol tarafı kapatsan sağdan geliyorlar akın akın. hem solu hem sağı kapatsan göbekten parçalıyorlar. 10 kişi ceza sahasının önünde beklesen adamlar ceza sahasına bile girmeden 30 metreden atıyor hemde bir değil birkaç tane.. haalandın gol atamadığı maçta reale 4 tane atmak nedir lan.

finallerin havası başka olur interde korkunç formda ama city sanırım bu sene kupayı güle oynaya alacak. reale bunu yapan intere neler yapmaz. hakana yazık olacak.