bugün

adamsın durumudur.
67 yaşındayım yaşlı değilim. Doğrudur.
bir atarlı ergen beyanatı ve isyanıdır.
Sigara ve içki içiyorsan tam ergen olduğunun göstergesidir. Sigara veya içki içmek faydalı veya büyüklere özgü birşey sanıyorsun büyük ihtimal.
Bu özentilikten kaynaklanıyor.
Önemli olan sigara ve içkisiz ergenlikten çıkmak.
Kendin ol.
16 yaşındayım ve her şeyin farkındayım sendromudur.
16 yasindayim ve ergen degilim diye baslik acilmasi ergenligi kanitlamaktadir. Keske yapmasaydın kardeş.
hayatı hızlı yaşayıp bir de bundan olgunluk çıkarımı yapan saf ergendir.

ben etiketçi bir insan değilim, bu yüzden yanda başlığı görünce direkt ''olabilir, belki çok badireler atlatmıştır, istemese de olgun davranmaya itilmiştir'' dedim, ama ''sigara içiyorum içki içiyorum araba kullanıyorum kızlarla takılıyorum. gelen geçen ergensin diyor . mantığa bak amk. ben ergen değilim olgun bir adamım.'' ne lan? senin olgunluktan anladığın bu mu?
eline iphone, cebine gereğinden fazla para verilmiş, ortam yapma peşinde koşan, yasal olmayan şeyleri yaparak büyüdüm havalarına yatan bırakın ergenliği, çocukluğun zirvesinde olan kişidir.
Kendisine sürekli "ergen" denilmesinden usanmış insan beyanı. Doğrudur usanmıştır ama o yaş aralığındaki insanlara ergenlik çağındaki insanlar diyorlar. valla biz demiyoruz onlar diyor. Bilseler bu insanların sigara içtiğini, alkol ve araba kullandığını (umarım aynı anda değildir), kızlarla takıldığını hiç öyle derler mi? Ama sen suçsuzsun kardeşim adamlığını bu şekilde gösterenlerdir suçlu olan. helal olsun sana...
"olgunluğunu" buraya isyan edercesine yazmadan yaşasaydın daha iyiydi şeklinde kısaca cevaplanabilecek durum.
dikkat çekmeye çalışan yazar serzenişi.
hahaha hatta ğuhahahaa diye hunharca gülünesidir. evet zaten biz Türk milleti olarak buluğ çağından muafız hiç birimiz 16 yaşında ergen değildik.
ergenlik kısmen yaşta kısmen baştadır, bu isyan bile ergencedir,

olgun insan bu şekilde davranmaz, şimdi git övündüğün sigaranı iç, övündüğün arabanı kullan, övündüğün kızlarla takıl.

ben sigara içiyommm taamm mııı? evet ergen değilsin.*
Bir ergen beyanı.

Şimdi sorun şu: burada yaş hiiiiiç önemli değil. istersen 30 yaşında ol. Eğer ergenliği araba sürmek, içki-sigara içmek, kız tavlamak sanıyor ve böyle atar yapıyorsan; 30 yaşında da olsan ergensin. Maalesef...
misyonunun farkında olmayan ergenliğin dibine vurmuş ve bunu kabullenemeyen yazar beyanıdır.

sigara içmek, içki içmek, araba kullanmak, kızlarla takılmak gibi eylemlerle övünmek ağır ergen belirtisidir. bi de isyan var tabi isyana bak isyana "ben ergen değilim olgun bir adamım." taaammı.
yaş 16 ise utanılcak bir şey değildir ergen olmak. sorun bunu kabul etmemektedir.
Türkiyede ergenlik kah ana pohpohlamaları ile kah kadınsızlıktan sağlıklı şartlar sağlanamadığı için 30 yaşına kadar olup uzun dönemdir. Olur öyle. Kimse de anlamıyordur şimdi seni değil, herkes üzerine geliyordur.
Sigara icmeyi, alkol almayi adamlik sanan zeka ozurlu ergen bile olamamis, cocuk beyani.
eğer ergenlik kelimesinin tanımı cinsiyet özelliklerinin kazanıldığı yaş aralığını tanımlıyorsa, tıbben patolojik bir durum olmadığı durumda yanlış önerme.
ergenlikten kasıt zihinsel olgunluksa , sözlükte kullanıldığı manada yaştan bağımsızdır. yani teorik olarak mümkün olmakla birlikte benim henüz karşılaşmadığımdır.
16 yasindayim ve ergenim valla olmuyo haci ergeniz yani.
(bkz: he canım he gülüm).

hem 16 yasında hem ergen değilmiş! olmayacak durum.
ergenliğin en büyük temsilcisi olan isyankarlıkla ergen olmadığını kanıtlamaya çalışan zavallı beyanatı.
(bkz: benim adım cafer)
içtiği sigara ve içki ile kullandığı arabayı çalışarak aldıysa ergen olarak adlandıramayacağımız ergendir.
Niye lan daha kuş ötmuyomu, iki yıla girersin yavrum korkma agucuk gugucuk şeklinde morali duzeltilmesi gereken ufaklik beyanim
16 yaşında ergenliği doruklarında yaşayan yazarın beyanı. ben de 16 yaşındayım ama saf ergenim kanka. yorma kendini lan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar