bugün

bir araya gelip yapması en kolay zirvedir. defalarca yapılmıştır. yalnız piyasadaki eti browni krizi yüzünden sekteye uğramıstır.
sulbart'ın haberinin olmadığı zirvelerdir. hele hele, the kene'de katılıyor ve bana haber vermiyor ise kendisine kırıldığım zirvedir.
antalya yazarlarının zirve konusu bulmayeteneğinin üst düzeyde olduğunun göstergesidir.
eğer gerçekleşirse capucinnolu browniyle katılacağım zirvedir.
şişçi ramazan'da şiş köfte-piyaz (antalya usulü piyaz, farkımız olsun değil mi?) zirvesini tavsiye edeceğim zirvedir. ayrıca hafta içi yapılması durumunda mutlaka katılacağım zirvedir. keza hafta sonu işler yoğun 240 km gelemem...
aniden ortaya atılmış ve ilgi uyandırmış mustakbel zirvedir. yapılması farz olmuştur.
aralık ortaları gibi yapılası zirve. organizatörlüğü kendi rızamla üstleniyorum.* *
gerçekleşebilmesi için ilgilenenler tarafından gündemde * tutulası zirve. iştiraklerini entry lerle göstermeliler aynı zamanda.
ortada kalmayasıdır antalyadakiler gayret gösteresidir.
karnım acıktı. yapılacaksa yapılsın, yoksa 1,5 iskender söyleyeceğim köşede ki lokantadan.
organizasyon konusunda, eskiler varken biz yenilere laf dusmeyecek olan zirvedir.
(#877556) bu entry'de söylendiği üzere şişçi ramazan'da şiş köfte ve antalya usulü piyaz eşliğinde yapılması gereken zirvedir. ben 240 km gelecem güllük'ten, meltem'den, fener'den, şarampol'den (antalya'nın semtlerini saydırtmayın bana) gelemeyecek ola varsa yazık derim.
(bkz: yazık lan)
şişçi ramazanda yemek yenebilir ama zirve için pek uygun bir ortam değil bence. şöyle daha rahat bi mekana gidilirse hoş olabilir. ayrıca evet antalyada ikamet eden bir uuser olaraktan katılmak isterim.
artık tarihin belirlenmesi evresine geldiğini düşündüğüm zirve.
madem bu kadar istekli var, "yapalım şu zirveyi" diyor ve başlıyorum. (#643130) şu entrymde görüldüğü üzere elimi eteğimi çektiğim zirve işine yeniden kalkışarak tükürüğümü yalıyorum ama olsun. bu arada sharka nikini aabi yapmış onu da söyleyeyim.

şimdi bu bizim antalya'daki yazarlar olarak 3. zirve girişimimiz olacak. ilki 3 kişilikti ama hoştu*. ikincisi tam bir faciaydı ama sulbart abimim motoruna binmeme sebep oldu ki kendimden geçmiştim. bu da üçüncüsü olacak bakalım!

öncelikle tarih olarak aralık ortası dedim ki öğrenci yazarlarımızın sınavları bitmiş olsun. kesin tarihi daha sonra belirleriz.

sonra yer. tabi bu zirvede ne yapacağımıza bakıyor. eti browni zirvesi dedik demekki browni yicez.* hem de şöyle bir tanışmış oluruz. ama çok sade olmaz mı bu? yani bakkala gidip birer browni yeyip ayrılmıcaz heralde. neler yapabiliriz benim aklıma gelmedi. onun için sizlerden öneri bekliyorum.
öyle veya böyle antalya usulü piyaz'ın mutlaka yenmesi gereken zirvedir. * hafta içi olursa şahsım adına çok iyi olur keza; hafta sonu buradaki * işimden izin almak sırat köprüsü'nden geçmek gibi bir şey.

öğleden sonra başlayıp, paleface'in gece 23 otobüsü ile otogardan uğurlanması ile son bulabilir. *

etkinlikler sırasıyla; antalya'nın taksim'i saat kulesi önünde buluşmakla başlar * akabinde her kafadan bir ses çıkar ve bir mekanda karar kılınır... daha ilgi çekici olsun diye dolmuşa hep beraber binilip görüntüleri alınabilir. ışıklar'da sakin hoş bir mekana gidilip muhabbetin dibine dem vurulabilir. akabinde saatler akşam saatlerine yaklaştığında; şişçi ramazan'da şiş köfte-piyaz ikilisi eşliğinde bir akşam yemeği, sonrasında yine iyi bir mekanda eğlence, saat 23'te de paleface'i toplu uğurlama töreni ile son bulabilir yada; paleface saat 22 sularında ortamdan ayrılır, otogara gider otobüsüne biner ve gider... tabi paleface çakallık yapıp 2 gün alırsa izni yeme de yanında yat pozisyonu geçerlidir.
ha gayret oluyo oluyo böyle...
çok kral zirve.. istanbuldaki zirvelerde çay ve simit var..
şu ılıman cumartesinin şu saatlerinde sozlukte oldugunu tahmin ettiğim antalyalıların ilgilenmesi gereken zirve taslağı.
yalan olmayası zirve.
arab'ın yalellisi gibi, durmadan "şiş köfte-piyaz" diye inleyip durduğum zirvedir *
bi daa şişçi ramazan diyen olursa az önce orda yediklerimi üstüne kusarım.
iyi de abicim kendin istiyosun orda yemeyi,üstelik mis gibi urfa sofrası dururken,sonra da şişçi ramazana laf atıyosun,sanki ramazan seni sürükleyerek götürdü mekanına.
sözlükte hızla artan zirvelerden sadece biri. eminim güzel geçer. video, resim falan çekin de yollayın dediğim zirvedir. youtube ikinci ev oldu zaten yükleyin oraya olmadı.*
orda bir zirve var uzakta...