bugün

gazi adamı darp etmek nedir . insanlık bitmiş
Akp döneminde olmuştur.
bu durumda bile bazı laikler adamın sırf sakalı uzun olduğu için vicdansızca atıp tutuyor. sizin ederiniz bu kadar işte işinize gelince duyar kasarsınız. pkklıları fetöcüleri savunmaktan artık vicdanınız kararmış mazlumları göremez olmuşsunuz.

https://www.uludagsozluk.com/e/34393543/
Bu zabitalar nereye bagli belediyeye bagli belediye hangi partide chpli belediye baskaninda.

Chp nin belediye baskani oldugu semtte olmuştur.
Sonuçta dövmüşse oy verdiği partinin adamları dövmüş kol kırılır yen içinde kalır diyeceğine yaygara yapıyor.
Edit : görüntüleri izledim de az bile dövmüşler bunu.
Devlet güçlerine karşı gelen kanun dışı satıcının etkisiz hale getirilmesi olayı.
Neden bu kadar tepki verdiniz?
Sıranın size geldiğini mi farkettiniz?
Gezide Bu insanlara gülüyordunuz ama
görsel
görsel
görsel
görsel
iki yüzlüler.
Herkes düştü, tekmelendi, işkence gördü güldünüz, banane dediniz.

Eee meşhur hikayedeki gibi sıra size geldiğinde yanınızda kimse kalmayacak...
15 temmuz gazisi olduğu söylenen şahsın, bizzat sucukçu muhasebecisi tarafından olmasa da, kafadarları tarafından darp edilmesidir.

hayret, şunları (bkz: rte nin 15 temmuz şehitlerini satacağı gün) yazarken bu kadar çabuk haklı çıkacağımı ben bile tahmin etmemiştim.
15 Temmuz 2016 Gecesi.
Tatlıcı Ali abi. kelimeler kifayetsiz kalıyor.
görsel

görünen o ki fetöcü, pkklı ve laiklerin vicdanları kurumuş. olur da yarın birgün savaş çıksa bunlar düşmanların tarafına geçer şu sakallı, şu başörtülü diye düşmanlara hedef gösterir.
kullanılan bir mal olduğunu anlamadıysa şimdiye dek bugün anlamıştır umalım ki.

15 temmuz gazisi olduğu nereden anlaşılmış valla anlamadım. olaya daldım ben de.
itin birinin 15 temmuzdaki fotoğraflarını yayınlayıp, sonra şöyle (bkz: 15 temmuz gazisinin darp edilmesi/#34393847) demesine vesile olan olaydır.

diyor ki "görünen o ki fetöcü, pkklı ve laiklerin vicdanları kurumuş."!...

ulan köpek! niyetiniz beni gece gece delirtmek mi? ulan yüzsüzlükte ulaştığınızı sandığım her rekoru kırıyorsunuz!..

lan bu adamı dövenler 15 temmuz gecesi iktidarları için canını tehlikeye attığı akp iktidarının belediyesinin zabıtaları!..

ulan rezil, neden zabıtalara, belediyeye iki çift laf etmeyip, şuna buna laf ediyorsun? bakın şu ite iyi bakın! zabıtalar ve akp hakkında tek kelime etmiyor ama başkalarına saldırırken hiç pervası yok!

tüh rezil köpek seni!...
Son dakika
Topbaş açıkladı
Olayı yapan zabıtalara sorüşturma açiĺdı.tatliccının zarari karşılanacak.
gazi olmayan sokak satıcısıdır.
Lan bu ülkede ellerini kaybetmiş "gerçek" gazi belediye otobüsünde çocuğunun yanında tartaklandı hakarete uğradı bu kadar duyar kasmadınız. O çember sakallı değil üniformalıydı tankın önüne yatmadı bombanın üstüne atladı diye mi vicdanınıZa dokunmadı peki? Adamı hast etmeyin sabah sabah kendinize sövdürmeyin.
Az bile yapmışlar siktimin sakallısına.

Ne gazisi yahu?
Hak etmiş yavşak.
varsa yoksa 15 temmuz gazisi, şehidi. amk ülkesinde her gün şehit veriliyor. sözde darbede hayatını kaybedenler kadar hiçbirinden bahsedilmiyor. önceden isim isim söylenirdi haber kanallarında şehitler şimdi sadece sayı veriliyor 3 şehit, 5 şehit, 10 şehit denilir oldu. yoksa ak yalaklar için bu gençler şehitten sayılmıyor mu? onlar için neden meydanlara inmiyorsunuz konvoylar oluşturmuyorsunuz bu şehit olan çocuklarımız bu ülkenin evlatları değil mi? yada başka bir ülke için mi şehit oluyorlar. ama sizde haklısınız eski vekiliniz bile görevleri ölmek bunun için para alıyor demişken sizde karakter aramak da neymiş. ne kadar çok omurgasızlaşabildiniz, ne kadar çabuk çıkarlarınız için haysiyetinizi, onurunuzu insanlığınızı satan 3 kuruş etmeyen yavşaklara dönüşebildiniz. yüzünüze tükürsem tükürüğüme yazık kansız varlıklar.
Mesele kamu görevlisinin hatasını eleştirmekken, vergisiz kazançla islamcılık yapan sakallı esnaf için üzülmeyin bence.
Tatlıcı Ali videosunu çeken şahıs istanbul büyükşehir belediyesinden kovulan bir fetöcüymüş. Olay Çarşamba yaşanmış video cuma günü servis ediliyor.

yani FETÖ Oyunu!

zaten videoyu çekenin "arabayı denize atalım" demesinden ne mal olduğu anlaşılıyor. bunlarda zerre kadar vicdan yok.
kadir topbaş tatlıcı Ali'ye telefon açarak özür dilemiş. olması gerektiği gibi.

http://www.star.com.tr/vi...iye-telefon-video-722459/
evet bu olay da fetöye bağlandığına göre dağılabiliriz.
daha önce ömer halisdemir'in çocuklarına dava açıldığı haberi yapılarak millet gaza getirilmeye çalışıldı. o haberi çıkaranlar ile tatlıcı Ali'yi dövenler aynı insanlar. fetö her zamanki gibi yalanlarla, iftiralarla oyun kuruyor.

amaç 15 temmuz üzerinden provokasyon.

"bu ülkeyi kurtarmak için ölüp, gazi olanlara hiçbir kıymet verilmez bu ülke için değmez boşuna uğraşmayın" mesajıyla halkın ülkesinden, devletin soğuması sağlamak ve ilerde olası bir direnişe karşı halkın mücadele etmesini engellemek amaçlanmış.
kimisinin "videoyu çeken fetöcüymüş" diyerek örtbas etmeye çalıştığı zulümdür.

ulan nereden biliyorsun videoyu çekenin fetöcü olduğunu? diyelim ki fetöcü, ya sopayı basanlar da mı fetöcü? hadi onlar da fetöcü olsun, hani akp'de fetöcü kalmamıştı?
adam ben karayım diyor zaten amk. çomarlar hala aklamaya çalışıyor. bunlarınki geri zekalılık değil çünkü bu tanım zekanın var olduğunu gösteriyor. bunlar zekasız...

http://www.star.com.tr/vi...isi-degilim-video-722461/
(bkz: zangief)
uyuşturucu saklayabilir diye hava alanında protez bacağı çıkarılıp x rayden geçirilen gazimiz var bizim. kör mayında kaybetti bacağını. bu kadar duyar kasmadınız.