bugün

Almeida yoksa ersan var, ömer yoksa Olcay var, mustafa gol atamasa gökhan töre var. Beşiktaş sadece hücum oyuncularıyla değil takım olarak gol aramaktadır rakip kalede. Bizde aslolan takım savunmasıdır.

Beşiktaş'ım gol yemeyeceginden tek golle de olsa alacağı maçtır.
beşiktaş ın zorlanacağı maçtır.
beşiktaş'ın tolga- necip- franco- ersan- ramon motta- gökhan- atiba- veli- oğuz- olcay ve almeida 11'iyle başlaması gereken maçtır.
serdar'ın yerine necip'i sağ bek oynatmak daha mantıklı. ersan'ın yetişeceğini düşünüyorum, yetişmezse üstte yazdığım kadro değişebilir. almeida'da iyileşmiş oynayabilecek duruma gelmiş deniyordu.
atiba'yı sağ beke çekme gafletinde bulunmayalım. çünkü orta sahada atiba'nın yaptığını jones henüz yapamıyor. jones, serdar ve holosko yedek. ferdi kadro dışı.
Beşiktaşın gömeceği maÇ.
Beşiktaşımın gümbür gümbür vuracağı maç.
çay ocağında izleyeceğim maçtır. umarım bol gol olur. vurduğun gol olsun kartalım.
Butun bjk maclarinda oldugu gibi zevksiz gececegi muhtemel bir karsilasmadir.
beşiktaşımın kazanacağına inanmakla birlikte, rizespor'un evinde sürpriz sonuçlar aldığını belirtmek gereken müsabakadır.
bol gollü geçecek maç.
Allah'ın izni ile kazanacağımız maç inşallah.
beşiktaşımın inşallah kazancağı maç. dışarı istatistiklerimiz iyi fakat beşiktaş bu diyor susuyorum.
Almeida da oynarsa eksiksiz oynayıp, kazanmayı umduğumuz maç.

Gerçi eskisi gibi, bu rakip kolay demek güç artık. Her takım sanki barcelona.
bjk alacaktir. gs puan kaybetmistir cunku.
Besiktasin olmayan penaltidan gol yedigi mactir. Hala karaktersiz cinconlular agliyor burak in alakasiz pozisyonuna penalti diye.
beşiktaş aleyhine saçma bir penaltı verilmiştir. ceza alanındaki 2.pozisyonda penaltı değil kanımca.
şu başlıkta bile cimbom a yükleniliyor.
gidin fener e yüklenin. gücünüz mü yetmiyor yoksa.

federasyon galatasaray ı zerre sevmez ama hala galatasaray ı ikinci yapmak istiyorlar, beşiktaş saf dışı bırakılacak vs yorumlar...

hangi lisedensiniz siz?
dakika 28 ali adnan'ın penaltı golüyle rize durumu 2-1 yaptı.
Şerefsizliklerin diz boyu olduğunu gösteren maçtır.
2.penaltı ile 2-1 olan maç rize önde.

2.penaltı kararı doğru gibi ama ilki rezaletti. beşiktaş doğranıyor...
Besiktasin 2 penalti goluyle 2-1 yeni dustugu mactir.

Bosuna izlemeyin besiktaslilar puan kazandirmicaklar. Kasimpasa macinda daha 1-0 ken boyle demistim ve oyle oldu. Guvenin bana.
adını vermek istemiyorum, bi kanal yöneticisinin başında, yaşlı başlı, bir puştun bilic'in sözlerini yedirememesi üzerine yıldırım kankasına rica ettiği maçtır. orospu çocukları.
oo mağduriyet.
dakika 30. beşiktaş doğranıyor diye ortam geriliyor.
hakem ve triosunun stadın üstünden kuş geçse Beşiktaş aleyhine bol kepçeden penaltılar verdiği maç. anladık sıralamayı
1. fener
2.galatasaray
3.beşiktaş
şeklinde yapmışsınız ama bu kadar aleni belli edilmez. şike yapan oyuncular bile numaradan oynuyormuş gibi
yapıyor en azından. ama bunlarda şerefsizliğin sınırı da yok.
penaltı kararlarının ikisininde doğru olduğu maçtır. 1. penaltı kararı bence verilebilir bir penaltıydı. başta ben de değil demiştim ama en son gösterilen açıdan penaltı olduğu kanısına vardım. 2.si hakkında konuşmaya gerek yok eliyle topun yönünü değiştirmiş. kimsenin hakkının yenmediği maçtır yani, gol yiyince bok atmayın ona buna. bir kere de kabullenin lan.
yeter ulan yeter küfür edilmeyen maçta küfür var diye stadı kapattınız sikten boktan yere penaltı çaldınız. bilicin lafları çok mu girdi size başbakanınız mı emretti beşiktaş yenemesin diye kodumun çocukları. yeter lan yeter. haydi kartalım haksızlıklara karşı haydi kalka ayağa yürü güneşe.