bugün

5 te 5 hedefini yerine getirmek için büyük ihtimalle son maç olacaktır.

sadece beko basketbol ligi 2010-2011 sezonu şampiyonluğu için değil, fenerbahçe'nin, türkiye'nin en büyük spor kulübü olduğunu bir kez daha ispatlaması açısından da önem taşıyan bir maçtır ayrıca.
fenerbahçe'nin rakibi küçümsemeden ciddiyetle oynaması gereken maçtır.

http://www.resimler.tv/resim3500.htm
fenerbahçe ülker'in şampiyonluğunu ilan edeceği maçtır.
5i bir yerdenin son ayağı.
(bkz: 5 i fenerde)
tarence kinsey'in oynaması muhtemel maç. vehametin boyutunu siz düşünün. bu adam cinconu ayrı seviyor. daha öncekinin aksine şimdi hepsini birden morartacak.*
Fenerbahçe ülker in kazanıp seriyi 4-1 e getireceği ve doğal olarak şampiyon olacağı maçtır.
yine yeniden i bulunmayan maçtır efendim. bu mesaj yakın bir zamanda kendi kendini sonsuzluğa gönderecektir.
galatasaray'ın süpriz yapmaya çalışacağı maç.
büyük konuşmamak lazım ama fenerbahçe'den rahat bir galibiyet bekliyorum.
gscc'nı yenip şampiyon olacağımız maç olacaktır.

(bkz: 5 de 5)
galatasaray cc'nın bitsede kurtulsak artık dediği serinin son maçı.
155 e üst oynadığım maçtır inaşallah gelir.
sinan erdem'de sikertme var.

not: fenerbahçeliyim
GSCC'nin Ülkerspor'a yenileceği maç.
akşam saatlerinde yine uefa kupası ile ilgili başlık açtıracak karşılaşma. her tokat sonrası yaptıkları gibi.
cinconun tüm sinan erdem deki maçlarda olduğu gibi dümdüz düzüleceği maçtır.
tarence kinsey'in uzun süredir hazırlandığı ve marko tomas'ın son maçtaki sakatlığının da etkisiyle kesin olarak forma giyeceği maçtır. son maçta oğuz savaş'ın smacıyla deliye dönen galatasaraylıları görünce iyki kinsey bu seride oynamadı demiştim ancak sinan erdem'de tepki çok farklı olacaktır tahmin ettiğiniz üzere.
ülker'in galibiyeti ile sonuçlanır diye tahmin ettiğim maç.
galatasarayın kesin kazanacağı maç.
galatasaray'ın olduğu her yerde umut vardır diyerek. galatasaray'ın maçtan galibiyetle çıkacağını umduğum maçtır.

edit: ne dedim 71-72.. koyduk mu?
bazı kesimlerce seride son durum şu şekilde ifade edilmektedir;

fenerbahçe 0 - 1 galatasaray
ülker 3 - 0 galatasaray
yenilip defterimizin dürüleceği maçtır.*
fenerbahçenin şampiyon olacağı maç.
fenerbahçemizin şampiyon olup hatıralar sarmış 4 1 yanımı yapacağı maçtır.ayrıca lazımdır.
247736'nın katkılarıyla izleyebildiğim maç.