bugün

bo bo bo bo bo bo seslerini yeniden duymak istediğimiz karşılaşma.
şampiyonlugun en büyük adaylarından ikisinin * puan kaybetmelerinin ardından puan farkını bir rakiple 6, diğeriyle ise 4'e cıkarma fırsatını bulan iki ekibin karşılaşması.
yattara'nın kadrodan cıkarıldıgı karşılaşma. izlesek mi lan?
http://www.justin.tv/fenerli2377 adresinden gayet net $ekilde izlenebilen mac. bu da size kiyagim olsun.

edit : daha iyisini buldum; buyrun..

http://live.yahoo.com/SuPeRLig

edit 2 : birinci biraz sorun cikarmaya ba$ladi ama ikinci te hicbir sorun yok.
bobo'nun ileride yalnız kaldığı, serdar özkan'ın ne yapmaya çalıştığını bilmediği, gökhan ünal'ın gol atacakmış gibi göründüğü maç olmakta an itibariyle.
an itibarı ile trt fm'de maçı anlatan spikerin cale'nin düştüğü pozisyonu:

--spoiler--
cale faul bekliyor şöyle hakeme bakıyorum cale'ye kendin ettin kendin buldun kendin attın kendin düştün diyor kalk diyor.
--spoiler--

şeklinde anlatmasıyla yarıldığım maçtır.
be$ikta$'in bobo ile gole cok yakla$tigi mac. tello'nun kullandigi serbest vuru$ta top sekti, bobo musait pozisyonda topu bo$ kaleye yollayamadi.
ilk yarısı 0-0 tamamlanan mücadele.
45 dakika hotbird didik didik aranip bulamadiktan sonra koyverdigim mucadele ...
(bkz: bi buldurun be)
izleyenleri kusturacak derecede iğrenç bir ilk yarıya sahip olan karşılaşma.
yattara olmadan trabzonspor'un, nobre olmadan beşiktaş'ın gol atmasının zor olduğunu anladığım bir ilk yarı oldu.trabzon duran toplara, beşiktaş ise delgado'ya emanet.
herkesin futbol soleni tadinda gecmesini umdugu ama umdugunu bulamadigi mac olmu$tur ilk yari itibariyle. ikinci yari ilk yarinin tam tersi olur da seyir zevki ust duzey olan bir mac izleriz umarim.
bugün izlediğim stoke city'nin 4 büyüğümüzün ikisinden daha keyif verici futbol oynadığını görmeme sebep olan maç. diliyoruz ki iki takımda ikinci yarıda futbol oynar..
ilk yarı en azından diri iki takım gördüğümüz karşılaşma. allah daha beterinden korusun diyerek seyir zevkinin daha yukarılarda geçeceği bir 2. devre izlemeyi umut ediyoruz.

(bkz: siyah ulan)
beterin beteri var.
(bkz: 9 haziran 2008 romanya fransa maci)

bu da beter adayı:

(bkz: 15 ekim 2008 yunanistan isviçre maçı)
serkan'in rustuyle kar$i kar$iya kaldigi, ru$tunun iyi yer tutup golu cikardigi pozisyona sahne olan mac.
rüştü'nün az önce kale vuruşu kullandığı maç.*
aydin karabulut'un cikip ekrem dag'in oyuna girdigi mac.
ilk yarısında önemli bir pozisyon olmayan ve ilk yarısı 0-0 biten mücadele. ikinci yarıda beşiktaşımızın golü bulacağını düşünüyoruz.

(bkz: beyaz ulan)
tribünlerin bir kısmının bordo dediği diğer tarafın kırmızı denmesi beklenen maç. ayrıca top toplayıcı çocuğun kale arkasından izlediği karşılaşma. hakem şimdi oynayın işareti verdi.
60. dakikasi geride kalan ve hala cok zevksiz giden mac.

bu arada trabzonspor'un genc yildizi, taraftarin cok $ey bekledigi, 61 numaranin emanet edildigi baris memis 61. dakikada serkan'in yerine oyuna girmi$tir. haydi bari$'im !

hucumda cok yetersiz kalan be$ikta$'in hicbir $ey uretemedigi mactir ayrica. ts cirpiniyor, skoru degi$tirmek icin elinden geleni yapiyor ama bjk de bu istek pek yok gibi. bu arada beklenen degi$iklik gercekle$ti, 72. dakikada bobo cikti, nobre girdi.
gol pozisyonları açısından son derece kısır geçmekte olan mücadele. ancak 18 dakika futbol için son derece uzun bir zamandır.

beşiktaş'ımızın sahadan 5-1'lik skorla galip ayrılmasını temenni ettiğimiz turkcell super lig maçı.

(bkz: siyah ayol)

edit: göt oldum. evet oldum. koca bir götüm ben. kocaman.
an itibarı ile su molası verilmiş maçtır ilginçtir saat 20'de oynanan antep-ankaragücü maçında 1 dakika bile ara verilmemiştir.*
sayko sayko ortalıkda dolaşan bir hakemin olduğu maç. adamın ciğerleri götünden çıkacak az kaldı.
trabzonspor'un be$ikta$'tan daha iyi oynadigi ancak bunu sonuca yansitamadigi mactir. bir yattara olsaydi, be$ikta$'in sol tarafinda verdigi ciddi aciklar kar$isinda resital sunup cok buyuk tehlikeler yaratabilirdi ama olmadi, bu mac da beklentileri kar$ilayamayip bu haftaki cogu mac gibi zevksiz bir turkcell super lig maci oldu.