sinopta yaşayan birisiymiş kendisi.

https://www.mynet.com/13-...babasi-cikti-110106517024
o ekip arabasının içinde onunla birlikte oturmak zorunda kalan polislere yazık günah amk.
Hay ananı avradını. O karakolun merdivenleri ıslak değil mi neden bu piç düşmemiş.

Bize niye denk gelmiyor böylesi. Ağzına burnuna makyaj yapsak.
Alın size, kendini bilmez bir profesör tarafından, 13 yaşında, " süper kadın" tanımı yapılan, doğurma sorumluluğu bile olduğu iddia edilen bir çocuk. Alın size insan müsveddesi bir baba, alın size rezaletin portresi.

Kıyamet kopsa da kurtulsak artık!
Solcu ya da sağcılık la ilgisi olmayan tamamen insanlık, insan olmamakla alakalı durum. Bu kızın annesi yok mu . Varsa eğer uyuyormuymus. Ona da ceza verilmeli. Idam bunlar için gerekli.
keşke haberin ayrıntısını okumasaydım. yemin ederim okurken kanımın donduğunu hissettim. bir çocuk düşünün, 11 yaşında doğum yapıyor. sonra 13 yaşında 2. çocuğunu doğuruyor. ve bu pislik herif utanmadan kameraya bakıyor. ne sapkınlıktır bu böyle.

ülkede çocuk hakları ve aile bakanlığı diye kavramlar olsa bu çocuk ilk vakadan sonra koruma altına alınırdı. ama bizde bunlar sadece isim olarak var. icraat yok. orası ayrı.

suçladıkları kişi -ki soyadı onun da T ile başladığına göre ya abi ya da erkek tarafından bir akraba olduğunu düşünüyorum- bebeğin babası çıkmadıysa bu işi orada bırakanlar, olayın üstüne gitmeyenler de böyle bir pisliğin tekrarından sorumludurlar.

çok tiksindim. zavallı çocuğun psikolojisini düşünemiyorum. kim bilir nasıl korktu da gerçeği söyleyemedi yavrucak. kendisi daha çocukken 2 tane çocuğunun olması... üstesinden nasıl gelinir ki böyle bir trajedinin
Inşallah acilar içinde kivranarak ölür.
ulan nasıl insanlar bunlar. bu nasıl ahlaksızlık arkadaş. cidden bu insanlar idam edilsin ya. bunlar dünya kaynaklarını tüketmesin. tövbe tövbe.
Ondan sonra kalk kendini siktiren ibnelere laf et, lezbiyenlere kız, insanlığın yaşadığı her türlü pisliğin felaketin nedeni olarak LGBT'yi gör.

iddia ediyorum, bu şerefsize sorsan "LGBT haklarını yaşam şekillerini savunanların taksim de asılması gerekir" der.
Saçı uzun erkeğe ibne, kahkaha atan kadına orospu der.
Bu tarz haberleri bünyem kaldırmıyor. Okuyamıyorum. Nasıl bir sapkınlıktır bu. O kızın hayatı nasıl düzelecek bundan sonra, ne olacak psikolojisi. ahh ahhh
Olayı aydınlatmak için kızın ikinci kez hamile kalmasını beklemişler, hangi tanrıya inanıyorsanız o belanızı versin de kurtulalım sizden.
Hapishanede kendisini asar inşallah.
Anladınız siz.
devletten korkmayan, ama içeride milleten korkacak baba.
Artık benim psikolojim bozulacak bu pislikleri göre göre. Ama o insanlar buna maruz kalıyorlar ya inanamıyorum. 11 yaşında kız doğum yapmış! Bizim on bir yaşımızda kadın-erkek ayrımında bildiğimiz tek şey "biz annemize benziyoruz, abimiz erkek kardeşimiz babamıza. Ali erkek ben kızım." biz hiç bilmedik ki erkekler bu kadar zalim olabilir. insan vasfından bu kadar uzaklaşabilir. Ama o kız o kız çok şey yaşamış daha bu yaşında. Çok şey öğrenmiş. Benim şimdi haberdar olmayı bile kaldıramadığım şeyleri acımasız bir gerçeklikle yaşamış. Böyle şeyleri duyunca diyorum ki ya aşkı, görücü usulü, bilmem nesi batsın! Bir adamla evlenecek ondan bir çocuk sahibi olacaksan önce baba olabilecek kadar adam mı diye bakmak lazım.
Allah kahretsin allah kahretsin allah kahretsin!

iki defa arkadaşlar. Bir değil iki! Ve o orada uğradıkları 'şeyler'.

Bunun sorumlusu ilk olayın üstünü kapatan orospu çocuklarıdır. Biz ne yapabiliriz peki? Twitter da gündem oluşturamaz mıyız?
Ulan yeryüzünde nefes alan öyle canlı türleri var ki hani şeytan görse önünü ilikler diye, bunlar bildiğin şeytanın kendisi amk. Dilim dilim doğrayıp her parçasını ayrı ayrı yakıp küllerinin lağıma atılması gereken leş türü bir yaratık. Başkada bi sikim değil. Amına koduğumun evladı.
inşallah hapiste icabına bakarlar bu pezevengin. Kesip yedirsinler aferdersiniz. Tepemize taş yağsa az direkt kıyamet kopsun. Tr de ensest tahmin ettiğimizden bile yaygın.
Tanım: sapik pisliğin yediği bok.
Ulan memlekete bak iflah olmaz orospu çocukları ile dolu.
Bu haberi buraya taşıyan primciye mi laf edelim yoksa bu haberi açıp okuyup okuduğunu anlayamayan tayfaya mı?

Şüpheli tutuklanırken, bebek ve E.T.'den alınan DNA örnekleri incelemeye alındı.
"3 ayın sonunda ise DNA örneklerinin uyuşmadığı, bebeğin babasının E.T. olmadığı ortaya çıktı" Şüpheli, tahliye edildi.

Haber zaten bebeğin babasının kizin babası olmadığını belirtmiş dna lar uyusmamiş.
Acımadan öldürülmeli.
Kemalik tipli baba, büyük ihtimal geceleri içip içip ayyaş olup, kızına sarkıyordur.
inşallah hapiste öldürülür temennileriniz boşa çıkıyor arkadaşlar. Bir kaç ay sonra zaten geri bırakıyorlar bu şerefsizleri.
Baba demeyin Allah aşkına böyle bir mahluka. insan kendi öz kızına nasıl hamile bırakabilir, vicdanı ve midesi nasıl kaldırabilir hayretler içerisindeyim.
Türkiye'de olur ... almanya'da falan büyük olaydır ama türkiye gibi geri ülkelerde böyle işleri yapanlara rastlanır.

E sıkmabaşlar "8 yaşında kızın zikilmesi lazım " dendiğinde alkış tutmuyorlar mı? .... sözlük tiplekleri de herkesin sıkmabaş olması gerektiği yönünde görüş belirtmiyolar mı?

Demek ki o kız 13 yaşla zaten çok yaşlıymış türkiye 'ye göre.

Türkiye'de 8 yaşında evlenmiyosan evde kaldın demektir. O yüzden niye tepki veriyosunuz ben şahsen anlamıyorum. Türkiye Almanya ya da Fransa diil ki ...
(bkz: kızına tecavüz edip engelli birine yıkan baba/#43346101)