bugün

entry'ler (19)

arda turanın bayram mesajı

görsel
'Kurban bayramı'nız' mübarek olsun. Sanırım arda turan gelecekten geliyor.

Edit; ramazan bayramınız mübarek olsun.

en çok saran yabancı diziler

Hani çekirdek çitleyip bırakamazsınız ya, işte Prison Break dizisi de aynı şekilde; bir kez başladınız mı bitirmeden bırakamazsınız.

yeğen sevgisi

Başta hoşuma gitmeyen ondan alıştığımda ise güzel bir duygu olduğunu anladığım olay.

salak insanların iyi niyetli olmaları

Kötü niyetli insanların kendini zeki sanmaları olayıdır.

üniversite hocaları

Üniversite hocaları nereden geldiklerini bilmeyen hocalardır genelde. Öğrenciler üzerinden egolarını tatmin etmek için ellerinden geleni yaparlar. Bir de bir öğrenciye gıcık olurlarmı, artık o öğrencinin sınıfı geçmesi hayal gibi birşey olur.

sözlük erkeklerinin en başarılı olduğu ders

Coğrafya'da gayet iyi olduğumu düşünüyorum. Tarih ve matematik ise beni bunaltan dersler arasında.

hayatımızın dönüm noktası

Hayatımdaki ilk dönüm noktası babamın vefatı oldu. Önceden o bize bakarken şimdi ben kendime bakmak zorundayım.

üstsüz güneşlenmek

Bir defa yaptığım ama aylarca acısını çektiğim olaydır kendisi. Özellikle ilk bir hafta yanmanın kaşıntısı beni mahfetmişti.

tümamiral cihat yaycınım istifa etmesi

Genelkurmay Başkanlığı emrine atandığı için "Onurum, gururum incindi" diyerek isfita etmiş.

peygamber sabrı gerektiren meslekler

Güvenlik görevlisi kesinlikle. Allah yardımcıları olsun. Zenginlerin egosu ile çok uğraşıyorlar, yetmezmiş gibi her konuda suçlu kendileri oluyor.

laptop alacaklara tavsiyeler

Laptop alacaksan eğer Lenovo al. Şikayetçi kişi sayısı çok az diğer markalara göre. Biraz daha pahalı diğerlerinden ama olsun..

erkeğin piçine kaldık

Erkeğin iyisine değer vermesen, piçine kalmaya mahkumsundur.

tahir33

Şimdi entrylerine baktığım kişi ve gerçekten çok boş beleş biri. Her bir başlığın altında insanları önyargıları ile karalamayı çok seviyor belli ki..

13 yaşındaki kızını hamile bırakan baba

Baba demeyin Allah aşkına böyle bir mahluka. insan kendi öz kızına nasıl hamile bırakabilir, vicdanı ve midesi nasıl kaldırabilir hayretler içerisindeyim.

epic games

Epic Games yükselme sürecini çok iyi işliyor. Dikkatleri kendisine çekmesini çok iyi biliyor. Bu gidişle Steam'e çok yaklaşır hatta geçebilir.

mükemmel kadın

Mükemmel kadın diye birşey yok. Daha doğrusu mükemmellik diye birşey yok..

billie eilish

Billie eilish en favori şarkıcılardan biri. Hayranım kendisine desem yeridir.

amerikalı kadın tavlama rehberi

Varsa tavlayanlar tüyo istiyoruz.

Hep yabancı bir sevgili istemişimdir.

çerkez

Kökeni çerkez olan ünlü bir kadın. Babası ile annesi boşanmıştır