bugün

kırmızıların priemier league maçı.

old traford / 15.30
bol gollü bir mücadele olur.
Liverpool'un bir sürpriz yapması dileğiyle.
acaba van persie yine 90da atıp hayalleri yıkacak mı diye merak ettiren maç.
ingiltere tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı iki takımının mücadelesidir.
manchester unitedin liverpool takimini ezip gecmesiyle sonuclanacak mac.
yasasin kirmizi seytanlar.
premier leaguein en golcü iki ismini karşı karşıya getirecek maçtır.
(bkz: robin van persie) (bkz: luis suarez)
her ne kadar ingiltere liginin en iyi topçusu olarak wayne rooney'i görsem ve sevsem de bu maçı çok ayrı bir saygı duyduğum steven gerrard önderliğindeki liverpool'un kazanmasını istiyorum.
aynı zamanda howard webb'in yöneteceğii karşılaşmadır. umarım ligin ilk yarısında anfield road'da oynanan maçtaki gibi bir yönetim olmaz.
manchester united bu sene -ben dahil- herkesi kendisine hayran bıraktıran bir futbol oynuyor. 90 dakikanın tek bir anında bile maçı bırakmadan, mücadeleci oyunları ile bu sezon kaç kez geriden gelip maç kazandılar sayamıyorum artık. umarım hakem kararları, oynadıkları güzel futbolun önüne geçmez.
istikrarsızlığı bir istikrar haline getiren liverpool'a gelirsek hala kabak gibi ortada olan yaratıcı orta saha oyuncusu eksikliğini kapatamadılar. (bkz: wesley sneijder), (bkz: ricardo izecson dos santos leite kaka). sadece luis suarez'in ayaklarına bakan bir takım haline gelmiş durumdalar. kendisi de her ne kadar çirkef, sahtekar olsa da oynadığı futbol karakterinin tam tersi bir o kadar güzel ve de oldukça başarılı.
en son 2008-2009 sezonunda old trafford'dan galibiyet ile ayrılan liverpool'un bugünkü manu karşısında pek şansının olmadığını düşünüyorum.
Idman tvden rahatça izlenebilecek mac.
iddia yapacaksanız 'var' oynayın bu maçtan yatmayacağı garanti olsun.
kırmızı şeytanların galip geleceği maç.
bol gollü geçecek 2 büyük ingiltere takımı karşılaşması. Liverpool un old trafford da şansı çok az.
manchester'ın 3-1 4-1 gibi skorla düdükleyeceği maç olacaktır. liverpool iyice schalke moduna girdi, ne zaman ne yapacağı belli değil ama bu manu'ya sökmez gibi geliyor. manu osurtacaktır.
tabiki digiturk'e para vermeyip internetten takip edilen karşılaşma.
manchester'ın öne geçtiği maç.
2-1 mençıstır ibnesinin kazanacagi mac.
hakkını vermek lazım ki van persie nin golü mükemmel bir pas organizasyonu sonunda gelmiştir. uyuşuk andre wisdom da bu paslaşmayı çok güzel seyretmiştir.
az önce jose mourinho nun ekranda arz-ı endam ettiği müsabaka.
liverpool'un farkı bire indirdiği karşılaşma. sturridge attı golü.
(bkz: ben demiştim)

bakiniz entry no 28. cep telefonundan entry numarasina bakiniz vermeyi bilmiyorum la.

https://twitter.com/adnan...us/290324946561945601?p=v