bugün

görsel

https://twitter.com/tcsav...amp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.
saat 21.00 sularında gelen acı haber. msb bir süre bekledikten sonra açıklama yaptı yine.

neden?
beştepe'ye mi soruldu kaç şehit olarak açıklanacağı?

gelen bilgilerde farklı şehit sayıları telaffuz ediliyor maalesef.

Yine bir üs bölgesine sızma girişimi, yine şehitlerimiz var. Başımız sağolsun, Vatan sağolsun diye diye sineye çekiyoruz sürekli. Ya sabır...
içerde dışarda ne kadar hain varsa inlerine girilsin artık, nefes almalarına müsade edilmesin...
bi bitmedi kanı bozuk orospu evlatları.
Terörle mücadele de farklı şeyler denememizin zamanı gelmedi mi

Eğer bir ülkeden topraklarımıza bir tehdit varsa o ülkeler de sorumludur.
Allah rahmet eylesin. Söylenecek çok şey var ama yutkunuyor insan.
Pkknın partisi nezamn kapatılması planlanıyor acaba?? Bunlara bırak siyaset yapmtırmayı nefes aldırmicaksın. Bunları vatandaşlıktan atıp tekmeyi basıp sınır dışı edilsin.
Allah rahmet etsin. Ailelerine sabır versin.
Allah rahmet eylesin öncelikle. Fakat şu da bir gerçektir ki, terörle mücadelede militer ve istihbari önlemlerin yanında bölge devletleriyle ilişkileri güçlendirmek de önemli bir paya sahiptir. ABD'nin Ortadoğu stratejisine körü körüne bağlı bir politika zemininde, ne ülkemizde ne de Arap dünyasında tutmuş olan ihvancılık anlayışı çerçevesinde Suriye ile ilişkilerin bitirlmesi, terörle mücadele alanında ciddi bir diplomatik gedik açmıştır. Irak üzerinde bir ABD veya iran kadar etkili olabilmemiz mümkün değil ama Irak ve iran yönetimleriyle terörle mücadele alanında ilişkilerin geliştirilmesi gerekir. Atatürk'ün 1937 tarihinde kurmuş olduğu Sadabat Paktı bölge devletleriyle ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli bir rehber konumundadır. Öte yandan hükümet güvenlik politikalarını daha fazla gündeme getirmeye çalışacaktır, nitekim ülkelerinin ekonomik sorunlarını çözemeyen eğitim, dış politika ve hukuk gibi alanlarda günün koşullarına uygun politikalar belirleyemeyen ortadoğu'nun otoriter rejimleri iktidarlarını devam ettirmek için ülkelerinde ve bölgelerinde var olan güvenlik sorunlarını bir zırh gibi kullanırlar.
Irak'ı dümdüz etmek için daha kaç tane askerimizin şehit olması lazım? türk milletinin sabrı kalmadı artık.
Binlerce yıldır bir türlü barışa kavuşamadık ne yazık ki. Bu kafayla gidersek de yakın zamanda kavuşamayacağız gibi geliyor bana.
Toprakları bol olsun.
görsel
Allah rahmet eylesin. Teröristlerle birlikte, eksiği gevşekliği belki ihaneti olanların da Allah belasını versin.
Bunlarin zamanında kökünü kurutmaya ramak kala operasyon başındaki komutanlari hep içeri attılar yada susturdular. Bundan istifade onun bunun evlatlari tekrar organize olup gene azdılar. Başımız sağolsun.
6 askerimiz şehit, 2 si ağır 7 askerimiz yaralıdır.

Muhsin yazicioglu nun dediği gibi;

Şehit vermekten daha acı bir durum varsa, o da; şehit vermeye alışmış bir toplum olmaktır.

Bıktık, beddua etmekten yildik. Azınlıktan yorulduk.

Allah topunuzun belasını versin!

Yaralılara şifa, vefat edenlere rahmet, ailelerine sabır diliyorum.

Evet.
tamam ben gereğini yaptım. en başta başkomutanımız tayyip ve sonra diğer devlet büyüklerimiz saraylarında, köşklerinde gönül rahatlığıyla uyuyabilirler.
görsel
Allah rahmet eylesin. Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.
Allah rahmet eylesin.

Sert ve kalici tedbirler almak icin daha kac vatan evladinin sehit olmasi gerekiyor?

Allah ailelerine sabir versin. Neden olanlarin allah tez zamanda cezasini versin insallah.
Şehit sayımız 8 olmuştur.
Serden geçmişlerdir. Kutlu tinleri şad olsun, uçmaklarda uçsunlar.
bunu yapan teröristlerin tamamı veya bir kısmı kısa süre içinde gebertilir. şehit aileleri gündem olur, birkaç haftaya gündemden düşer, ateş her zaman düştüğü yeri yakar, bilerek, kabullenerek, katlandığımız hikaye maalesef bu. allah rahmet eylesin.
metanetini kaybeden yenilgiyi farkında olmadan kabullenmiş sayılır.
her seçim zamanı artışa geçen bu haberler artık derin derin düşündürüyor beni. sizin yatacak yeriniz varsa beni dik gömsünler.

yavrularımıza şehitlerimize diyecek sözüm yok haklarını bize helal etsinler.
20 li rakamlardan bahsediliyor.Rabbim yakınlarına ve ülkemizdeki gerçek vatanseverlere metanet versin.Osman Pamukoğlu paşamız “üss olmaz ara bul yok et “demişti.Bu piç kuruları ile bir yerde sabit durup mücadele edilmez.Bunların yanında ABD,ingiltere,Fransa vs gibi ülkeler var.Bu durumlarda gaddar olmak kazım.ABD,Rusya,ingiltere’nin ne işi var oralarda.Alayının içinden geçilmesi gerekiyor ama başımızdaki bıyıklı bademler aklıma geliyor.

Edit:Baş bıyıklı badem gene 5 gün sonra ortaya çıkıp pişmiş kelle gibi sırıtır.Rabbim başımıza bela diye verdi bunları.Beceriksiz herifler.
güncel Önemli Başlıklar