Bugün gerçekleşecek yayındır. Cem Yılmaz ve acun Ilıcalı ortak yayını sunacaklar. Büyük ödüller var. Evet.
Allah razı olsun,
Allah sevdiğine kavuştursun,
Allah ne muradın varsa versin...
Eve gidince ilk işim tv8 i sileceğim..

Taraflı yayıncılığa bir örnek..

Acun ve cem yılmaz bitik iki sistemin getirdiği önümüze proje yazık çok yazık...
amk nerede mason ,fetocu devlet düşmanı ipne varsa çıkacak tvye fenere himmet toplayacak .

(bkz: hayırlı işler) ..
bir kişiyi öldürene katil, milyonları öldürene kahraman derler, bir lira isteyen dilenci milyonları dilenene başarılı vizyoner derler.
Hahahahahaaa fenerin düştüğü duruma bak.
Başlayan program. Haydi Fenerbahçeliler. Evet.
Lan bunca odulu dagitinca zarara girmeyelim... borcumuz artacak la?!!
helal olsun kampanyası ve yayınıdır.. biz anca menemen yeriz, beyoğlu yosmaları da bileklik satar..
Helal olsun.

Zor günde böylesi birlik beraberlik helal olsun.
abi süper ya tüm kadro şu an canlı yayında.
Gurur veren yayın.
Birliğin, beraberliğin ve Fenerbahçe'nin yayını.

Ayrıca Tarihi manidar ve gerçekten akıllıca.
Heyecan verici program. Hem sms ile hem de 300 tl'lik forma alarak destek oluyorum.

Haydi büyük fenerbahçe taraftarı! Söz sen de! Pamuk eller cebe!
ne büyük bir taraftarımız var ya.
ilk anda 200 000 sms gelmiş.
Acun uykum geldi artik hadi ver evi de gideyim... Bu arada Ford Courier var hediyeler icinde.. Turk muhendisliginin gururu... 2022’ye full elektriklisi de gelecek... Turkiye’de uretiliyorlar ve cok arkadasimin senelerce emegi var bu aracta....
acun'a bak adam 100 forma alayım dedi 900 tane daha kilitledi.
iyi himmet parasi toplanmış , aferin fetonuza iyi para topladiniz .
400 bin smsi geçtik.

kazım türkerkerler 300 liralık formadan 1500 adet aldı.
ne paralar dönüyor be Fenerbahçe ve taraftarımız ile gurur duyuyorum.
Sasirip kaldigim is. Yayini izledigimden degil de, insanlar bu kadar salak insanlar sicip batirdi diye nasil birlesip de bu paralari veriyorlar anlamiyorum. Zaten senin paran ile olmayacak insanlara milyon eurolar vermisler, buna ragmen inanilmaz basarisiz bir olusum var, bir de yetmezmis gibi boku temizlemek icin yine taraftardan para isteniyor. Ben belki anlayamam bu hissi, neticede fanatik degilim. Ayrica Spor dedigimiz seyin beni eglendirmesi gerekir, soymasi degil.

Ayrica bu durum kucuk bir turkiye ozetidir. Is ahlaki hatta ahlaki olmayan insanlar sicip batirirlar, ve isleri yoluna koymak kimi zaman sms atarak kimi zaman daha fazla vergi vererek olayla hic alakasi olmayan insanlarin basina patlar.
imkanlarım doğrultusunda şuan sadece reklamları izleyerek destek olabiliyorum.
pensilvenyadaki p . çi zengin eden yayindir .
Beşiktaşlı olarak 1 SMS ile destek verdiğim kampanya.
yazık mk dediğim durumdur. banane fb den gs den yahut diğer takımlardan. yöneticileri takımları ayakta tutmak için orda değiller mi kardeşim? kendi başarısızlıklarının bedelini taraftarları suistimal ederek örtmeye çalışmaktan başka nedir bu yapılan!

yav zoruma giden bi takımı kurtarmak için bu kadar para verilirken yardıma muhtaç insanlara bunun izletilmesi.

hadi humanist, hayvansever, oto boka laf atan ünlüler. hadi sesinizi şimdi de çıkarın.

yazık mk insanlığınıza sokayım sizin.

edit: bunu eksileyen kafanızı silkeyim sizin.
Muhteşem yayın. Efsâneler formasından siparişi verdim az önce.

görsel