bugün

2005 model mazda 3 . edit: oha 30 bin yazmışlar. piyasa uçmuş amk. el arabası al
(bkz: hayırlı olsun)
(bkz: renault 9 broadway)
(bkz: el arabası)
şu ana kadar söylenmemesine şaşırdım; (bkz: tofaş)
Facebook'ta gruplara kaydolunarak fırsat kovalanabilir.
fiat bravo.
1998 model ka alabileceğin en iyi arabadır. yalnız parçası can yakar.
öncelikle arabanın enjeksiyonlu mu karbüratörlümü olduğuna bak, enjeksiyonlular daha az yakıt harcar unutma, arabanın sigortası ve yıllık vergisini de hesap et bütçeni ayarlarken, ha bu arada 10-12 bine alacağın arabada illa ki masraf çıkar

renault clio 96-98 model
honda accord 90-92 model
bmw 316-520 87-91 model
opel vectra 90-95 model
mitsubishi ve daihatsu gruplarını önerdiğim hede.

ortalama 10 yaşlarında fazla sorun çıkarmayan modelleri mevcut.
tofaş serçe. yıllar geçiyor en teknolojik donanımlı araçlara dahi biniyorsun ama tabanı delik serçenin yerini hiç birşey tutmuyor.
opel corsa swing aracıdır. 93-94-95 modelleri iyi gibi.
Bütçeyi Biraz daha zorlamak gerekir. Üzerine 3-5 bin daha eklenebilirse hem seçenek çoğalır hem de eli ayağı düzgün alınabilir.
12.000 tl ye değilde bütçe biraz daha zorlanırsa klimalı ve 4 cam otomatik bir citroen saxo alınabilir.
hatta bayan öğretmenden.
(bkz: bayan öğretmenden çok temiz sakso)
(bkz: uludağ ilan)
(bkz: at arabası)
Kıyıda köşede bulunan 12 bine alınacak araç önerileridir. Sanayici kızlar eqlerse pardon Öneri verirse seviniriz. *
bulgaristan'da yaşıyorsan 2010 model bir aracı rahat alırsın.
türkiye'de aynısı 50 bin.
kardeşimize temizinden tüplü bi broadway verin.
2004 Lada Vega.
2019 Türkiyesi'nde 12 Bin liraya araba almak...Gerçekten de çok komik.
türk lirası her geçen gün kan kaybederken ve üstüne üstlük fırsatçılar bu kadar çoğalmışken katalog pek geniş olmayacaktır, yine de fiat'ın palio araçlarının ikinci el piyasası 12-25 bin aralığındadır, yine bu bütçeye broadway yahut tofaş'ın kuş serisi araçları alınabilir.
Renault Broadway alınır başkada bir şey alınmaz.
bak yine söylüyorum, gezeceğin tek yer sanayi olur.
Ben de düşünmüştüm bunu. En sonunda karar verdim ama alabileceğim şeye.

Araba yapıştırması.
görsel