bugün

salih girdi gol geldi. daha ne söylesek? christian da iyi oynadı ama 5 pasın 4 ü geri pastı.
Ağla lazio ağlaaaaa!!!

Caner in attığı gol ile durum 1-1 oldu. Defans yapmanın, kontrollü futbolun meyveleri budur. Haydi şimdi konuşsun atarlanan ergen fenerbahçeliler ve diğer takım taraftarları.

Ek: golden sonraki tempo ve pozitif oyunuda görmez bu ergenler.
dakika 73 de caner in attığı golle fener artık yarı finalde.
caner'in golü ile heyecandan bağırırken boğazımı yırttığım maç, fenerbahçe bu golden sonra salıvermese bari.
1-1 olan mactir. Oh be.
hayırlı bir skor ile bitecek maç. camiamıza hayırlı olsun, yolun sonu finaldir.
canerin çocuğu koyup turu getirdiği maçtır. 3 gol lazım artık lazio ya ve 15 dk var. şimdiden tebrikler fenerbahçe!

aykut hoca nın her ihtimale karşı savunmaya takviye yapması gerekiyor. derken mehmet topuz oyunda...
içine kız kardeş karıştırılan maçtır. noluyoruz lan.
Sahada tek abdestlinin salih olduğunu düşündüğüm maç. Çoçuk oyuna girer girmez gol oldu lan.
mahalle maçı gibi maç. star tv yi kapattım.
krasic mi la o? maçıdır.
halı saha maçı.
ve sonucunda fenerbahçemin adını yarı finale yazdırdığı maç. tebrikler türkiye'nin gururu fenerbahçem.
ve bitti. fener yarı finalde.
fenerin yarı final başarısını çekemeyenlere kapak olsun maçıdır.
helal olsundur. inşallah kupa ikinci kez gelir türkiye ye.

edit: ulan iyilik temennimiz var neyi eksiliyorsunuz anlamıyorum.
LAZiOLULARA VE FORZA LAZiOCULARA KAPAK iLE SONUÇLANAN MAÇTIR! TEBRiKLER FENERBAHÇE!
eziklere kapak olan maç.
2 maç kaybetti diye aykut kocaman'a söven futbol dahileri derslerini alıyor yavaş yavaş. ulan adam daha ne yapsın beşiktaş'ın futbol gözümüze hoş geliyodu güya durum ortada. tebrikler fenerbahçe tebrikler aykut kocaman.
seve seve yarı finale çıktığımız maçtır. radu'ya da göt olmanın sevinci kalmıştır.
NET OLARAK SORULMASI GEKEREN;

KOYDUK MU?
hakkımızla üst tura geçtiğimiz maç.
Bravo Fenerbahçe, bravo Fenerbahçe, bravo Fenerbahçe.
fenerbahçeliyim ama bu kadar kötü futbol oynanmaz ya, ayıp ya lazio kaçırdıklarını atsa şu an sus pus olmuştuk. aykut gerçekten defol git, takım futbol oynamayı unuttu, tek becerdiği defans yapmak oldu.

edit: eksi oyu verenler neyin kafasını yaşadı bilmiyorum, fener öldü öldü dirildi. siz başka maç mı seyrettiniz?
çok mutluyuz lan. caner in hatasından gol yedik ağzımız yamuldu soverken ama sonra gol atınca aslan caner oldu. çok mutluyuz yarı finale çıktık. artık lim gelirse gelsin finaldeyiz.
fenerbahçe takımımız avrupada yarı finale kalarak, hepimizi sevindirmiştir. başta aykut hoca olmak üzere tüm futbolcuları tebrik ediyor ve gözlerinden öpüyorum...