bugün

Kuşkusuz güzel diziydi. Yeniden çekilmelidir.
kendimden (aile hayatı flört nişanlılık sevgililik) çok şey bulduğum dizi.
Normalde böyle dizilerden hoşlanan birisi değilimdir ama buna güldüm valla. Ozan ın talihsizliği Zeyno nun durumu toparlaması komik oluyor. Star TV nin eski dizisinden birisidir.
Bitmesinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala izleyecek bir şey bulamayınca otomatik olarak bu diziyi açıp izliyorum.
Şu an olduğu gibi.
Kısa bölümleri bile onu izlenilesi yaparken Zeynep ve Ozan gibi son derece gerçek iki karakter ve onların ilişkisinin gerçekliği ile izlemek daha bir keyifli.
Benim için bir bağımlılık gibi artık.
son derece boş ve saçma bir diziydi bittiği iyi olmuştu açık ve net.
kadın erkek ilişkilerini konu alan güzel bir dizidir. hatta şu anda tlc'de yayınlanan bölümü en sevdiklerimden biridir.
Arkadaş demet evgar ile ozan karayel nasıl birlikte değiller yahu? Yani kaç sene bu kadar yakın, sevgili rolünde olup nasıl birbirlerine karşı bir şey hissetmiyorlar anlamıyorum. Dizideki rollerinden midir nedir birbirlerine de gayet yakışıyorlar.
Muhtesem bir sitkomdur. Demet evgar var oloooom.
1 saattir kahkaha ata ata izliyorum ya. Kadın erkek ilişkilerini anlatmada çok doğallar.
Tlc de yayınlanan dizi. iki oyuncu da çok tatlı ya.

Ozanın cimrilikleri, zeynebin herşeye rağmen vurdum duymaz tavrı. ikisinin de sevgi dolu oluşu falan ne bileyim hem komik hem de eğlenceliler ya.
Haftaiçi her gece 00:05te tlc de yanınlanan dizi. Özlemişim valla, bu gece denk geldi.
Güldürme ivmesi ilk başlarda giderek yükselip sonlara doğru dibe vuran dizi. Yinede iki usta oyuncuya sonsuz teşekkürler.
eskiden güzel olan sonra bayan dizi. ama güzelliği hala aynı olan seks abidesi demet evgar başka.
onlar da evlendi.
uzun iliskiye özenilesi dizidir..............
Fox tv de yayın hayatına devam edecek deyorlar, foxun tutmayan dizileri alıp tutturduğu çoktur. Sevindik.

Ancak star tv modeli değil umarım ki turkmax modeli ile kısa kısa hafiften güldürürler. Starda süreyi uzatıp içeriği boklamışlardı. Turkmaxta reklamla beraber 20dakika güzeldi. Arz ederim.
ultra son deyince uzun bir son bölüm olacağını düşünüp son bölümün ultrasonda biteceğini tahmin edememiştim.
az önce ozan'ın irmik helvasını tarif edişi yüzünden büyük ikilemler yaşamak zorunda kaldığım, final bölümü olan dizi.
Ultra son diyince acaba bebek doğunca 1 erkek 1 kadın 1 çocuk olarak mı ekranlara gelecek hissi uyandırdı.biteceğine inanamadım heralde.
finali başlamış olan dizidir, ulan her güzel şey bitiyormuş demek ki.
(bkz: ultra son final)
Ha ben ULTRA SON şeysini şimdi anladııııım. Kelime oyunları filan sizi sizi. bu gece ekranlara vede edecek dizi.
bu akşam final yaptırılacak dizi demek daha yerinde olur. yabancı dizi- türk dizileri tartışmalarında en büyük kozumdu. kısa eğlenceli ve farklı yapısı olmasından dolayı severdik. teşekkürler rtük.
muhafazakar demokrat yaşam tarzına uygun olmayan enstantanelerin servis edildiği gereksiz yapım.
3 erkek 1 kadın ya da 2 erkek 1 kadın versiyonları daha zevklidir. 3 erkek 1 kadın versiyonunda hatunun tüm deliklerini aynı anda doldurursunuz,hatun zevkten kudurur. 2 kadın 1 erkek versiyonunda erkek nirvanaya ulaşır. kadınlardan biri yarrağı yalarken aynı anda diğer kadına taşşakları yalatmak zevklerin şahıdır.