bugün

(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
konserde sevgilisinin omzuna çıkmakla ilgili planları olsa gerek.
beraberlik 1.50.*
onlar istemeselerde mecburen öyle oluyor. Benim tüm sevgililerim 1.60-1.70 arasında oldu.
(bkz: sürrealist)
bkz:(mezura kadar boyu olan kızın kıvanç a aşık olması)
kendini fasulye gibi nimetten sayan kızdır. ben 1.60'ım ama oo sen bilsen bende ne nuamaralar var diye düşünüyordur. o göt kadar böyuyla, sırım gibi herifi de avcunun içine alabilir.
istemek normaldir de davul bile dengi dengine vurur. ne o öyle deve cüce gibi a.k. herifin kalçasında boyu biten bi hatun görüntüsü gerçketen çok kötü olabilir. tabii ki herifin abu sabuk fantezileri yoksa.
ha bu arada erkekler o koca göt ve göbekleriyle taş gibi hatun isterken problem olmuyor da, hatun kişiler isteyince neden problem oluyor anlaşılamamaktadır

edit:yazar her paragrafta götü başı ayrı oynayan oynak bir karaktere bürünmüştür)
uzun boylu erkek minyon kızlardan hoşlanır nedenini bilmiyorum amk çok saçma.
Büyük seven kızdır.
Arada 30 cm var topuklu giyse 25-24 cm kalir yanyana gelseler feci komik bir goruntu cikar ortaya.
talebinde haklı olan kızdır. zira türk kızı zaten her şeyin en mükemmelini arar, 1.90 boyunda, 30 santim yarrağa sahip, iyi sevişen, zengin!, zeki , esprili, kültürlü, nazik, goygoycu, yalako ve sayarken benim de yorulduğum binlence mükemmel özellik.
kız değil mi ister durur zaten. ama hakkıyla ''hadi lan oradan'' diyeceksek; hem kısa boylu hem göbekli olması makbuldür.

edit: e hani erkekti bu başlık? ayrıca türkiye'de yaşıyoruz, 160 cm kısa sayılmıyor. kızlarım sizi savunuyorum.
Büyük düşünen Türk kezbanıdır. Hele senin sıfatına hele senin boyuna utanmaz seni. Evet.
aradaki 30 santimin başka yerlerede yansımış olabileceğini düşünen kızdır.
Normal çünkü turk kızlarının boy ortalaması 1.60 olmasına rağmen hepsi kendini Adriana Lima zanneder.
1.90 lik adamda boşta kalmamak için 1.50 boy olan kızla bile çıkar.
ayakta sakso denemesi yapmak isteyen kızdır.
uzun seviyormuş demekki .
1.70 boyuyla 1.90 lık rus kızlarını isteyen türk erkeğiyle aynıdır. Ayrıca kızların topuklu ayakkabı gibi bir avantajı var. 1.60 boyunda bir kız topukluyla çok rahat 1.70 olur ve hatta geçer, dolayısıyla 1.70 boyunda sevgili ideal değildir.
türk kızlarını sürekli aşağılamaya çalışan insan söylemi. Sana ne abi, iç güzellik de önemli.
bu boy altındakilere kısa diyecek kadar ukala olan ve aynaya bakmaktan aciz türk kızıdır. ulan seni topuklu bile kurtarmıyor, onu ne yapacağız?
Tipine bakmadan havalara girer. Evet.
istediğini elde edecek kızdır, endişelenmeyin.
at hırsızı tipiyle Rus kız isteyen Türk erkeği.
Normal bir durumdur. 1.60 erkek de 1.70 kız istiyor. Nasıl desem, herkes kendinde olmayanı ister karşı tarafta.
Büyük düşünüyoruz arkadaşlar. Hayal kurmak önemli.

Hem ben kendim için istemiyorum ki çocuklarım uzun olsun diye istiyorum.
Pigme genlerimi anca 1.90+ bireyler kırabilir ne yapayım?