1. 1.
  celal pir in sundugu otomobil programı.ntv de yayınlanır.dogus otomotiv in sponsorlugu sözkonusu fakat bu son bölümlerde çok önplana cıktı ve sulandırdı programı.0 dan 100 e 'nin kanımca en ilgi çekici bölümü eski model aracları 0 km haline getirmek yani tamamen yenilemek.bu kapsamda bir 69 anadol,74 murat 124 ,76 renault 12 ve bir wolkswagen kaplumbağa yenilendi.son bölümlerin birinde bu 4 aracı kapıştırdılar şöyle ki:bir nevi drag yarısı oldu.wolkswagen ile anadol ve 124 ile renault eslesti.wolkswagen anadolu 124 de renault u eledi finalde kazanan 124 oldu!tabii bir de devrim otomobiline ayrılan bölüm vardı.memleketini her seven insan ağlamaklı olur...hala tas gibi bir otomobil zamanına göre cok üstün bir arac.ve bir kalemde üstü çizilmiş,seri üretime geçememiş..neden acaba??
  1 ... esteban
 2. 2.
  koyunun bulunmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi dediğimizden kelli izlediğimiz araba programı. genelde gereksiz bilgiler üstünde durulur ama araba sevdalısı olduğumdan dolayı denk gelirsem izlerim.
  ... holycrap
 3. 3.
  bazen ulan bu ikisi (celal pir ve saffet üçüncü) kardeş olsa ancak bu kadar anlaşır dediğim iki şahsın, bence televizyon dünyasında otomobili ve bunun kara sevdasını sadece metal ve beygir gücü değerinde değerlendirmeyen motorlu araçlarla dahası ruhu olan araçlarla program yapılabileceğinin en canlı kanıtı olan egzotik otomobil programı. özellikle saffet üçüncünün otomobillerle ve bazı motor türleri ile kurduğu duygusal bağın yer yüzünde her kadının kıskanabileceği türden bir yapısı olduğuna inanmaktayım.
  1 ... ginnungagup
 4. 4.
  dün akşamki bölümde lamborghini gallardo lp 570-4 superleggera adındaki muhteşem güzelliği bizlere gösteren, a'dan z'ye bu otomobili anlatan, hatta lamborghini'nin ilginç tarihine de değinen, ntv ekranındaki kaliteli bir otomobil programı.
  ginnungagup arkadaşımın da dediği gibi, saffet ebi otomobilleri anlatırken, onlarla kurduğu duygusal bağ görülmeye değer.
  ... fotoseyhan
 5. 5.
  en kaliteli programlardan birincisidir.
  http://www.facebook.com/0dan100e
  ... daskapital
 6. 6.
  celal pir ve saffet üçüncü ikilisinin kendi çalıp, kendinin oynadığı program.

  şimdi mantık şöyle olmalı değil mi? madem televizyon programı yapıyorsunuz, seyirciyi bilgilendirecek, (burada bahsettiğim saffet üçüncü'nün verdiği tarih bilgisi ya da teknik bilgi değil pratik bilgidir.) günlük hayattaki otomobil kullanımında işine yarayacak bilgiler vermek olmalı ki biz de oturup izleyelim ve öğrenelim. ama öyle değil maalesef.

  öncelikle adamlar birçok kimsenin ulaşamayacağı otomobilleri getirip kurcalıyorlar. mesela son birkaç programda inceledikleri araçlara göz atalım.

  subaru vx, porsche 911 carrera s, audi q3, audi a4-s4, scania tır, chevrolet aveo, elektrikli renault fluance, range rover evoque.

  bu araçlardan sadece bir iki tanesi sokaktaki alıcıyı ilgilendirecek nitelikte. geri kalanı ya tamamen şov amaçlı getirilen üst düzey spor otomobiller ya yine fiyatı yüksek olan arazi araçları suv tipi araçlar, ya da tamamen alakasız tır, tekne gibi araçlar.

  ikincisi, sevgili saffet abi* teknik anlamda hakikaten bilgili biri olmasına rağmen, arabanın farından başlayıp egzosunda biten çizginin güneşte duruşunda oluşturduğu birbirinden farklı renkleri ya da motorunun bilmem ne parçasının sol alt köşedeki kıvrımını filan anlatıyor çoğu zaman. yahu kardeş, iyi güzel de ben araç alırken ona mı bakıyorum? baksam bile tasarım zevki izafi bir şey. sen beğenirsin ben beğenmem. sen bana aracın pratik kullanımdaki iyi ya da kötü taraflarını anlatsana.

  üçüncüsü, değil sadece doğuş grubu araçlarını, hiçbir aracı kötülediklerini görmedim ben. birader hiç mi kötü tarafı yok bu araçların? hepsi mi kusursuz?

  son olarak da kendi aralarındaki diyalog da ayrıca sinir bozucu bence. kendi aralarında espriler şakalaşmalar filan. bir programda en az 4-5 kez "çak..!" yaparak garaja girip çıkmaları. saffet bey'in her soruya "memnuniyetle celal" diyerek cevap vermeye başlaması filan. bunlar, benim biraz bu tip şeylere takıyor olmamla da alakalı olabilir gerçi ama yine de gereksiz şov bana kalırsa.
  -1 ... henry gale
 7. 7.
  Televizyon tarihinin en sıkıcı otomobil programı.
  ... endemik pandemi
 8. 8.
  Faydalı, güzel içerikler üretmeye çalışan 2 arkadaş tarafından kurulmuş bir youtube kanalı.
  ... 0dan100e