bugün

entry'ler (330)

vay gençler darbe yapmışız

sivil darbeyle askeri darbenin arasındaki farkı uçurum sanan yazar.

bundan böyle fakire mazluma acıma yok

berline yaklaşan rusların almanlara hissettirdikleri çaresizliği şimdi daha iyi anlıyorum.

seçim sonuçlarının hep aynı olması

seçimden sonra herkes ak partili olmuş ve herkes birkaç gün sonra zenginleşeceği hayaline kapılmıştır. ben pes ediyorum ve sigaramı yakıp ülkenin yok olmasını izleyeceğim.

akp nin yine hile yapacağı gerçeği

merkezde linux diğer illerde microsoft tabanlı işletim sistemlerinin kullanılması bu tehlikeyi daha da arttıran bir unsur olduğunu konusunda uyarı yapılmıştı. düşünüyorumda sınavda hile yapan seçimde neler yapmaz.

kemal kılıçdaroğlu 9 yıldır başbakan olsaydı

(bkz: bunlar ciddi konular)

yazarlar 6 yaşında olsa açılacak başlıklar

(bkz: tsubasa turnuvası)

bana bakmaz deyip sevdiğin kızdan vazgeçmek

o kızın kronun önde gideniyle dolaştığını görünce kahreden bir durumdur " kroyum ama para bende" tipleri herzaman kazanıyor.

nesneyi amacı dışında kullanmak

(bkz: 10 numara yağı mazot yerine kullanmak)

12 haziran akp nin tekrar başa gelmesi

ülkeyi yönetmek yerine insanların yönetilmesine karşıyım.

yağmurda survivor taner in ortadan kaybolması

bu herifin tek amacı var o da ünlü olmak.

mehmet turgut

5 senedir deviantart' tan takip ettiğim, fotoğrafçılara vizyon kazandıracak çalışmalar yapan fotoğraf sanatçısıdır. severiz kendisini.

nasıl gidiyor

daha çıldırtıcıları da vardır.
(bkz: meraba nasıl gidiyor araba)

ferhat güzel deki inanılmaz mantık hatası

atkısıyla canlı yayına katılması bu hatalardan birisidir.

sevgilinin göz bebeklerinde kendini görmek

sevgilisinden yeni ayrılan ben gibi yazarları üzen bir tespittir.

uludağ sözlükteki kadın yazar kıtlığı

tartışılması gereken bir sorundur. bazen biz erkekleri bile tiksindiren başlıkların açılması sözlükten kadın yazarları uzaklaştırıyor olabilir.

kızlardaki kol kılı sorunsalı

dedikodu yaptıkları zamanı kollarına ayırmaları evde kalma ihtimallerini büyük ihtimalle düşürecektir.

sözlük formatına aykırı entrylerin artması

doğru bir tespittir. seçimlerin yaklaşmasıyla paniğe kapılan yazarların bir başlık açarak partilerine oy kazandırabileceği düşüncesi artık sıkmaya başlamıştır.

kızlardaki kol kılı sorunsalı

bir bıyık değil tabi.

bir kadını kendine aşık etmenin yolları

onun üzgün bir anında derdine ortak olup ertesi gün telefonu kapatacaksın. o merak edip mesajlar atmaya başlayacak. çok havalı cevaplar yazıp dahada ilgisini kazanacaksın. artık küçük hanımın içinde birşeyler kıpırdamaya başlamıştır. gerisi sana kalmış.

taner tolga tarlacı

işi gücü ünlü olmak, bir karakteri olduğunu düşünmüyorum.
(bkz: ikinci ajdar istemiyoruz)