bugün

Kahreden durumdur. Öğrenildikten sonra kişiliğe göre davranış sergilenir. Ya normal olarak konuşmaya, görüşmeye ya da "kalede kaleci var diye şut çekmeyecez mi amuğa goyim" diyerek devam edersiniz.
denizde balık çok diye yanıt verilecek durum.
öğrendiğin an hiç triplere girilmemesi gerekir.
aslında rahatlarsın da biraz, öyle yada böyle bir sonuç vardır elinde.
insanın beyin ölumunun gerceklestigi gun yedi kez basima geldi.
bir arkadaşım zamanında şöyle demişti; kalede kaleci var diye gol atmıyalımmı.
üzer.. ama içten, böyle kayanın içten parçalanması gibi..
2 çeşit durum var;1- kız ilişkisinde mutlu değil başkasıyla konuşarak mutlu olmk istiyor bir çıkış yolu arıyordur. (bu durumda konuşmaya hoşlanmaya devam edinilebilir)
2- kız çok fenadır egoisttir herkesi elinde tutmak için konuşuyordur.(arkana bakmadan koş koş koş)
-ee merve naptın görünmedin bugün hiç?
+napim ya furkan'la buluştum
-furkan?
+sevgilim
-bana mı dedin sevgilim diye?
+hayır furkan sevgilim.
-sevgili hiç furkar mı ya.
+ne diyosun selim?
-gideyim diyorum.
kafanın içinde şu çalmaya başlar, diğer tüm sesler uzaklaşır, uğultu halini alır. https://www.youtube.com/watch?v=WkQoKUMqiE0
en çok yaşadığım durumdur.
Bi kız görürsün hoşlanırsın ikinci kez görürsün dersinki tam üçüncüde gidip konuşacağım bir bakarsın yanında sevgilisi hevesin kaçar. Başka bir kız görürsün hoşlanırsın sonra bir tanıdıktan sorarsın sevgilisi olduğunu öğrenirsin hevesin kaçar. Sonra bir araba görürsün basarsın parayı alırsın arabayı. ve sonra; bi kız görürsün kolay ulaşırsın...
hayallerin yıkılması ile sonuçlanıp kederli şarkıarla içki masasında devam eden durum.
kendi ağzından duyulmadıkça pek koymayan durum. hatta iyi ki erkenden öğrenmişim de kendi ağzından duymamışım diye sevinir insan. öğrendikten sonra hiç bir şeyden haberi olmayan kızla arkadaş olarak kalmak en makbulüdür. ne kadar çok kız o kadar çok kız.
Gecmis olsun ati alan uskudari gecmis denir.
bile bile yavşayan net cıvık bir orospu çocuğudur.
an itibariyle öğrendiğim acı gerçek. bize gitmek düşer. içimize atar yaşarız.
(bkz: evlat acisindan beter olan seyler) kategorisinim bas listesinde bulunmaktadir.
yavaş yavaş yol almak.
daha beteri sözlüsü olduğunu öğrenip bir de sözlüsüyle ikisine hediye vermektir.

geçenlerde anlatmıştım başıma gelen olayı. ttnette çalışan kıza hem artistlik yapayım hem de yürüyeyim derken, bir anda kendimi kızı ve sözlüsünün fotoğrafını taşa basarken buldum. bugün teslim ettim fotoğrafları.
daha kötüsü var, hoşlandığın kızın çocuğu olduğunu öğrenmek gibi.
hoşlanılan kızın değil de, evlenme teklifi edilen kızın bile sizinle konuşurken, gizliden gizliye başka biriyle daha konuşması kadar koymaz.

Güzel kardeşlerim dikkat edin, size amcanızın kızıyla dahi konuşmanıza "haram" diyen, mehmet rauf'un 'eylül' isimli yasak aşkı özendiren eserini okuyup, "kendi kendime eyluldeki gibi sev diye telkinde bulunuyorum" diyen kızlardan arap görmüş gibi kaçın.

Bu tür kızlar dindar ayağına yatıp, elin adamıyla parklarda başbaşa müzik aleti çalar ruhunuz duymaz, bir de utanmadan "biz arkadaş olarak görüşüyorduk" der.

Ağzının suyunu akıta akıta "hayat çok güzel, kuşlar ağaçlar falan" dese dahi sadece arkadaştırlar.
Çok garip bi duygudur. Insanı derin düşüncelere sokar
tam kafana yatan bir araba gördükten sonra ekspere sokup kaza üstüne kaza yaptığını görmekle aynı. Ah güzelim kaptivam.
Kizin sevgilisinden daha zenginseniz ve kiz bunu fark ettiyse bi gece ansizin sevgilisinden ayrilip size kosacaktir. Paraniz yoksa aci cekersiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=D5F2m5HDd2k
ne de olsa bir gün ayrılacaktır. o zamana kadar başkalarıyla devam.
güncel Önemli Başlıklar