1. 1.
    Cem yılmaz’ın 2019 yılında sahneye koyacağı tek kişilik gösterisinin adıdır. Twitter’da duyurusunu yaptı. Evet.

https://mobile.twitter.co...tatus/1052671561575161857
    ... oytunkaran
  2. 2.
    biletlerin muhtemelen en geç yarım saatte tükeneceği etkinlik.
    ... izmirin kizlari
  3. 3.
    biletleri karaborsada 6 bin liradan alıcı buluyormuş.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
    -1 ... true
  4. 4.
    türkçe olarak yeni gösterisi gelmeli en kısa zamanda. hala oturup gora izlettiriyor adam. her izlediğimde farketmediğim başka bir espri veya mimik farkediyorum.
    ... rayo
  5. 5.
    sanat adı altında enayi yolmak .

birde alkış tutmazlar mı .

disaster yahu .
    3 -5 ... tiamat
  6. 6.
    cem yılmaz a zahmet olmuş. filmlerle paraları cukkalamak varken esas işine geri dönmüş herhalde, popcorn goygoyundan sonra.

fundamentals ı da 3-4 bölüm çekecek deniliyordu ama yalan oldu o iş. saçma sapan filmlere yoğunlaştı bu aralar.

cem yılmaz'ın esas işi standup dur. var olmasının sebebi budur. gora ve arog'tan sonra filmleri ciddi derecede kalitesiz ve zoraki. yaptığı stand uplar ise kamuoyu gündemini ve esprileri dahi belirliyor.
    3 -3 ... uzakyolun yolcusu
  7. 7.
    seyirci- cem bey sen bizden aldığın parayla kendine lüks arabalar alıyorsun cem bey helal olsun sana yav he he he.
    cem yılmaz - tabi alacağım. sen beni izlemek için gelmeye devam edersen arabanın modelini yenilerim.
    1 -1 ... kurtkedisi
  8. 8.
    organizasyonu seyirciye zulm olan gösteri. abi danimarka, almanya, ingiltere'de olacak şovlar. bunları nereden öğreniyorsun? alman bilet sitesinde, ingilizce bilet sitesinde ve danimarka bilet sitesinde.. her bilet için ayrı bir site var, tek tek araman lazım, sürekli takip etmen lazım. ciddi ciddi rezalet. sonra bilet bitiyor, lan lavuk, ben saat başı google'da bilet mi arayacam? şimdi bu adam avrupa'da 3 tane ülkede şov yapıp, başka ülkelere gidecek mi? bir tek kendisi biliyor herhalde! hayır bu gizemin sebebi ne? adam akıllı yayınlasana programını, insanlar ona göre plan yapsın.

bilet fiyatlarının süper normal olduğu gösteridir ayrıca. adam krallık'ta 1500 pound maaş alıyor diyelim, bilet fiyatı 90-140 arası, daha ne kadar normal olabilir?
    ... kurt baltasi