entry'ler (82)

30 nisan 2012 galatasaray ın pfdk ya sevk edilmesi

geçmişteki olaylara da ceza verilecekse, bugünkü yasa ile şike sayılmayan bir sürü olayı, teşviği, şikeyi geçmişte nerdeyse bütün klüpler yapmıştır. 3 temmuz dan sonra gelişen şike davası ayrıdır, yeni yasaya göre farklı tanımları ve cezaları vardır. biz yaptıysak geçmişte siz de yaptınız diyemezsin, çünkü geçmişte sen de diğerlerinden az kalmayıp yapmışındır bunu.

bundesliga

signal iduna parkta 80.000 kişi önünde borussia dortmund a futbol dersi vermiş takımı almamaları çok da sidinde olan takımın ve ayrıca zaten de tsl de olan hiçbir takımın hiçbir zaman yer alamayacağı almanya en üst yerel ligi, bu ligde genelde alman veya nadir de olsa avusturya-isviçre de kurulmuş ancak almanya da mutlak bir bağı olan takımların da oynaya bilme ihtimali vardır. bunların dışında şimdiye kadar herhangi bir yabancı kimlikli takımın bundesliga içinde ligde oynadığı ne duyulmuş ne de görülmüştür.

veda etmeden gitmek

daha çok, ergen sayılacak kişilerin duygulara boğulmuş haldeyken yaptıkları eylemdir.

21 nisan 2012 fc barcelona real madrid maçı

2-2 berabere veya 2-1 barcelona nın kazanacağını düşündüğüm, ancak madrid kaybetse bile skor ne olursa olsun madrid in sezon sonun da şampiyonluğa ulaşmasını etkilemeyecek olan, dünya nın en iyi iki futbol takımının karşılaşacağı ve şampiyonlar ligi finalinden sonra dünya da en çok izlenen spor müsabakası olması muhtemel olan karşılaşma.

turkey yerine yeni isim önerileri

en güzeli türkiye, alfabesinde ü harfi olmayanlar da turkiye yazılır zaten. mandacı, sömürgeci ingilizler öyle diyor diye ülke nin adını değiştirecek değiliz.

emre belözoğlu

ırkçı söylemlerinden dolayı 4 ila 8 maç men cezası verilmesi gereken, artık yaptıkları ile iyice insanlara gına getiren futbolcu müsvettesi.

3 dünya savaşı çıksa olabilecekler

reel olarak kitleler halinde meydana gelmesi ve tanklarla, tüfeklerle olacağı pek de olası gözükmeyen savaştır.

diğer yandan şu anda da gerçekleşmeye başlayan ve herzaman askeri gücü üst düzey olan zıt ülkelerin devamlı başvurduğu psikolojik savaştır.

(bkz: soğuk savaş)

sikayetvar com

sayesinde laptopumu geri verebildiğim hizmet ve mal satıcılarının çoğunun dikkate aldığı internet sitesi.

ben ve ben

-çek git
+nereye gidebilirim ki sen varken.

yine canım sıkılmaya başladı

insanların genelde ruhları sıkıldığında, yapacak birşey bulamadıklarında söyledikleri söylem veya herhangi bir sebepten dolayı iç dünyasının kararma, bunalma hali.

az önce kendi kendimle konuştuğum andı.

-canım sıkılıyor.
+bi siktir amk.
-neden.
+geçer az sonra.
-ya geçmezse.
+sözlüğe gir geçer amk.
-tamam.

karşılaşılan durum da yapılması gereken şeylere cevap verilesi bir soru.

dünyanın dönerek üzerinize üzerinize gelmesi hali.

anı yaşamak.

not: buraya niye yazdım bilmiyorum, öyle içimden geldi işte geçeceğinden değil.

islamın türkler e kazandırdıkları

kişinin islamiyetten anladığı şeye göre değişir,
ahlak ve edep en başta gelir.

not: kimse atalarına, islamiyetten önce bunlardan tamamiyle yoksundular demiyor.

ibo show un cnbc e de yeniden başlaması

küçük ibo show un da yeniden başlaması ile tamamlanacak, gecelerimize renk katarak amuda kalkmamıza vesile olmakla, dibi çıkılası tencerenin kapağının yuvarlanmadan önce yanık kokusunu almamızla aç kalarak izlenecek reality show.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bu yazıyı yarın sabah binmeye çalışacağım otobüsün şöförüne yazdım.

ben sana geç kalıyorum, sen bana erken gel.

teknolojinin son noktasında olmak

kablosuz elektrik akımı, bu olmadan sonu gelmez gelemez gelmemeli.

gece yatarken insanın kendisine verdiği sözler

çok boşsun bu gece rüyama gelemicen.

ben bu yazıyı sana yazdım

uyan amk canım sıkılıyor.

gece 3 te sigarası olmamak

saat 4.42 hala sigara yok, tarihsel bir soruna parmak atmak gibi örn.

necmettin erbakan üniversitesi

koymayacaksa bazılarına, koyulabilir.

alkolizm

kolizmine katıldığımdır.

rus ordusunun bi sikime geçmemesi

pc başında ötemekle olmayacak işlerdir. organize işler bunlar, uçuşa geçmeyin hemen! hurra vurdum oldu beyin aynı beyin, burdan bi sallasam kremlin çözelir mi? moscow sıçar mı? ben beni çağırdım ruskininde mi? aya gitsem peşimden tren cufflar mı? hugo nerdesin yetiş tuş arası salça kaçtı.