bugün

mesut özil'in sakatlığından dolayı tribünden izleyeceği maç olacaktır.

(bkz: gamlı baykuş)
barcelona'nin 15 puan farkla lider olarak baslayacagi mactir.
barcelona'nın haftalar önce şampiyonluğu garantilemesinden dolayı, rahat çıkacağı karşılaşmadır.

(bu alana reklam alınır)
eğer barcelona son haftalara çok ciddi puan farkıyla girmezse büyük sansasyon yapacak maçtır.
real madrid'in bu kez çatır çatır yeneceği ve şampiyon olacağı karşılaşma. iddia ediyorum bu maçta olacak lan. dediydi dersiniz. dediğim çıktı mutluyuz hala madrid * .
hiç şüphesiz ki iddiada üst verilecek maçtır.

edit: üst demiştim. *
real madrid' in kazanacağı maç.
maçın doğumgünüme denk gelmesi sebebiyle, keyifli geçmesini unduğum pazar günümü, real madrid'in bana doğumgünü hediyesi vererek taçlandıracağına inandığım maçtır.
Real Madrid'in şanssızlığına son vereceği karşılaşma olacaktır.
(bkz: mes que un club)
La liga 34. Hafta mücadelesidir. Bu sefer real madrid herkesi şaşırtacaktır.
maç sonunda " messi uzaylı mı? " tartışmalarının tekrar alevleneceği maçtır.
Cristiano ronaldo ve messi nin bu sene ligde şimdiye kadar 41 gol atmış olarak sahaya çıkacağı büyük mücadele. Puan farkının hâlâ tek maç ile kapatılamayacak olması , real e maçı kaybetse bile ipleri hâlâ elinde tutma imkanı vermektedir.
Barcelona'nın şampiyon olmak için çakması gereken mücadele. Çakacaktır da.
(bkz: banko iddaa maçları)
her türlü beraberlik. hatta skoru söylüyorum = 2-2.

fenerli kardeşler sakin, 2-2 sadece tahminim. artniyet yok. *
bu kez barca'ya fena koyacağımız, şampiyonluğu nou camp'ta gayriresmi ilan edeceğimiz maç.
hala madrid!
real madrid'in şampiyonluk turu atmasını beklediğimiz maç demek istiyorum ama messi ve xavi faktörünü göz önüne alınca diyemiyorum.
Cristiano ronaldo'nun enfes gollerini artık barça'ya da atmadını dilediğimiz maçtır. Haydi kaslar göreve!
2-2 berabere veya 2-1 barcelona nın kazanacağını düşündüğüm, ancak madrid kaybetse bile skor ne olursa olsun madrid in sezon sonun da şampiyonluğa ulaşmasını etkilemeyecek olan, dünya nın en iyi iki futbol takımının karşılaşacağı ve şampiyonlar ligi finalinden sonra dünya da en çok izlenen spor müsabakası olması muhtemel olan karşılaşma.
barcelona nın her zamanki gibi işi bitireceği maçtır. barcelona yı tek geçiyorum. kral ın takımının yine şansı yok!
ronaldo nun ayak kaslarının büzülüp başka kaslarının yusuf yusuf atacağı maç olacaktır.
real in kazanması için sahada 2 top olması lazım, birisi zaten hep barcelona da oluyor.
franco'nun çocuklarını pek heyecanlandıran maç.
sonuç belli ama skor değil.
taraftarların madrid sokaklarında bekle bizi ibne barça metrobüsle geliyoruz tezahüratları eşliğinde yol alacağı maç.
aklımın barca yüreğimin real dediği maç.tek dileğim hali hazırda uzay takımı olan barcaya hakem kıyağı yapılmaması,yapılmıyor demeyin gecen yıl şampiyonlar liginde gördük.hola madrid.
gol olmama ihtimalinin yüzde birlerde olduğu maç. eğer bu maçta gol olmazsa türk ün uzayla imtihanı dizisinin üç bölümünü art arda izleyeceğim.
güncel Önemli Başlıklar