bugün

entry'ler (50)

2011 yılında hala üniversite sınavına giren insan

haklı bulduğum önermedir , örgün eğitim de para yok özgün eğitim de para var geç olsada anlayacak olan bireylerdir. aynı zaman da fakülte de ihanet , adam satma , can sıkıntısı , aç kalma v.b durumlardan haberi olamayan talebedir ...

ağzının sol yanıyla gülen erkekler

sağ dişinde çürük olması muhtemel erkektir .

25 yaşının altında olup siyaset tartışan insan

yaşıtları gibi olmayan çoğu gerçeğin bilincine varmış ve gündemden kopmayan asil insandır atatürkün memleketi emanet ettiği gençtir.

che tişörtüyle camiye gitmek

che 'nin savunduğu olay dinsizlik değil özgürlüktür .

sözlük ne oluyor götün başın oynuyor

'' orası burası girsin size şurası '' diye devam etmesi muhtemel .

sabri nin dünya kupası finalinde gol atması

bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir sözünü doğrular kanımca.

sabri nin dünya kupası finalinde gol atması

bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir sözünü doğrular kanımca.

polis şiddeti

sivil hayatta umduğunu bulamayan lakin üniformayı giydiğin de saygı gösterileceğini sanan kültürsüz ve cahil memurların kendilerini çoban zannederek toplumu hizayan sokmaya çalıştıkların da memurların yaptığı eylem.

hayatı film tadında yaşamak

eğer bu film romantik komediyse, birey her kitap taşıyan bir kız gördüğün de çarpmak isteyecektir.

azrail i kafalamak

erdal demirkıran isimli yazarın düşünüp kaleme aldığı romandır . azrailin secde ettiği adam

isminde a harfi olanların zeki ve başarılı olması

isminde a harfi olanların kendi egosunu tatmin etmek için uydurduğu müthiş bir olay. adam ne yapsın övünücek bir şeyi yok düşünmüş düşünmüş'' vay .mk benim ismimde de a harfi var atatürk ün isminde de a harfi var dehşet bir olay bu demekki isminde a harfi olanlar çok zeki oluyorlarmış . gidip hemen bunu sözlüğe yazıyım .''

köpeği yatakta yatırıp yerde uyumak

köpeğin rahat edemeyeceği durumdur. bu olayı denemiştim macar kafa rottweiler cinsi köpeğimi altı aylıkken kendi yatağıma yatırdım köpek huysuzlandı rahat edemedi sabah kalktığımda gene yerde uyuyordu .

ujfalusi ve lugano kapışsa dövecek kişi

lugano ' nun döveceğini tahmin ediyorum ujfalusi büyük ihtimalle içmekten çiğerleri yağ toplamıştır . ya da maça büyük ihtimalle ayyaş ayyaş çıkacağı için pek de bir şey yapamaz .

not : galatasaraylıyım .

staj yapmak

işte bu hayatta can sıkıntısı nedir onu anlarsınız. hele bir de benim gibi bir fabrika da staj yapıyorsanız .iş emrini veya iş resmini, ne bilim iş takip formunu çalışanlara götürdüğünüz de arkanızdan okumuş amele gibi fısıltılar duyarsınız .

inci sözlük ten çıkıp uludağ sözlük e girmek

tam tersi bir durumda,içinden çıkılmaz bir olay olur. incide efendi efendi entry girerken, seviyeyi yükseltme o.ç diye mesajlar alırsınız. barındırmazlar .

şeriatın geleceği günlerin yakın olması

muhalefetin akp oylarını bölmek adına uydurduğu 9 seneden beri süren yalandır.

sözlük yazarlarının itirafları

kendimi boşluğa atılmış ya da kabuğunun üstüne doğru yatırılmış bir kaplumbağa gibi hisediyorum sözlük . hiç bir yere kıpırdıyamıyorum adeta ev iş okul üçgeninde yaşıyorum o beni terk ettiğinden beridir sabah akşam filmler izliyorum çok yalnızım çok nolur geri dön ... of ulan of...

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

(bkz: #6911396)

aklı sıra dinle dalga geçmeye çalışan yazar

düdükte problem var sandım

ercan taner klasiklerindendir .

guus hiddink in milli takımdan ayrılması

vay arkadaş belçika maçında hiddink diye biri varmıydı ortalıkta ben onu çoktan chelsea fc de iş başı yapmış zannediyordum hiç belli değildi bu maçta.