bugün

entry'ler (136)

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

tokyo meslek yüksek okulu format atımcılığı.

birader duba kaç metre

çevresiyle yakınlaşmak isteyen yazlıkçının bunu yapmak için sorduğu temel sorudur.

bilimsel tiyatro atölyesi

izmir bornovada bulunan Hayrettin Filiz tarafından yazılan ve yönetilen mükemmel oyunların sahnelendiği bir kültür hareketidir.Aynı zamanda bünyesinde Emre ipor gibi mükemmel bir yönetmeni de barındırır.Ölmeden önce yapılması gereken yüz şeyden biri mutlaka bir bta oyunu izlemektir.

k atatürk dövmesi yaptırıp starbucksta mocha içmek

sekil ataturkculugunun tavan yaptigi noktadir.acidir.

allah hepimizi acundan korusun

tonlama diksiyon basta olmak uzere pek cok sunuculuk vasfindan yoksun olmasina ragmen populer kulturun etkisiyle fenomen olmus bu adamdan uzak durun.ekranda gorunce televizyonunuzun fisini cekin.

demokrasi seçim bitene kadardır

keşanlı ali destanında geçen,ülkemizin yıllardır değişmediğini gösteren doğru bir o kadar da gerçek repliktir.

hiddink e yıllık 3 750 000 euro önerilmesi

annem 20 yıl öğretmenlik yaptı 11 milyar emekli ikramiyesi aldı.5000 euro gibi bir rakam.ben mi utanayım devlet mi utansın bilemedim

türkiye nin euro 2016 adaylığı

akp'nin izmir için belediye başkanı adayı çıkartmasıyla paralel olan durum.ikisinin de sonucu baştan belli.

akp den esrar yardımı

yerel seçimlerde kömür dağıtan akp'nin genel seçimler için düşündüğü proje olabilir.

ben senin asker arkadaşın değilim

aynı zamanda sen diye hitap edilen öğretmenin öğrencisine verdiği cevaptır.

tayyip i savunan zihniyet

tüm seçimlerde akp'ye oy veren,one minute çıkışını gururla alkışlayan,koalisyon hükümetlerinden ne gördük,tek parti iktidarı iyi işte yasalar hemen çıkıyor diyen,ama çıkan yasaların hayatını mahvettiğini bilmeyen cahil zihniyettir.

esrarın kilosu kaça

mehmet erdoğan'a sorulabilecek soruların başındadır.

gelmiş geçmiş en nefret edilen diziler

(bkz: bücür cadı)

tayyip in yeğeninin 50 kilo esrarla yakalanması

amcasına çekmiş.ne de olsa din toplumların afyonudur.

allah fener şansı nasip etsin

bu şansa sahip olduğunuzda dünyayı ele geçirebilirsiniz.yok arkadaş ben böyle şans görmedim.
hep son dakikalarda atılan goller.son dakikada kazanılan maçlar,geçilen turlar.ocak ayında sivasta maç oynuyorlar,sivas günlük güneşlik.bu kadar da şanslı olunmaz ki.

29 kasım 2009 sarıyer göztepe maçı

T.F.F 2.lig 2.grup 16.hafta maçıdır.Umarım göztepemizin kalan 5 haftadaki galibiyet serisinin başlangıcı olur.

okan ben bişey buldum

komiklik derecesi 0-3 yaş düzeyi olan anlamsız program.

yüzde 99 u müslüman ülkede latin alfabesi

uygarlıktır.

bank asya birinci lig

önümüzdeki yıl göztepemizin yer alacağına inandığım lig.

farmville

işsiz kalmış ziraat mühendisleri için hoş bir oyun.