bugün

bulunan şeyler her ne kadar bazı gerçekleri yansıtsa da toplumun eblehliğini ortaya çıkarmaktan başka bir halt etmeyen kralın şeysi.
ben bir şey bulduysam niye okan'a söyleyeyim kendim yapayım.
bişey bulunmak istendiğinde önce kendi vücuduna bakmanın önemini hatırlatan aptal şey.
en son bölümünde bulunan 2 adet bıyıklı korku filmi kızı beni irkitmiş derin korkulara gark etmiş bölümün sonundaki ptt esprisiyle rahata erdirmiş uykuya daldırmıştır.
bonus olarak;
(bkz: girilen entryi yazma sebebini bilmemek)
vakit doldurmak için alelacele yapılan, mantığı ve hiç bir esprisi olmayan, özgür'ün de buna kurban edilip sonderece itici görünmesini sağlayan bölüm.
komiklik derecesi 0-3 yaş düzeyi olan anlamsız program.
kabloların optimum şartlarda birden bire karışmasının arkasındaki gizemi, kirli arabalardaki beni yıka klasiğinin aslında o arabaların şahsından çıktığı gerçeğini bizlere gösteren özgür ün programıdır. başarılıdır.
Başarılı ancak komik olmayan özgür bölümüdür.ileriki bölümlerde boka saracağı tahmin edilmektedir tarafımdan.
(bkz: bir şey mi buldun ha şimdi onu götüne sok)
"korku"yu konu alan bölümleriyle güldüren, disko kralı skeç bölümü. özellikle the exorcist'i ti'ye alan bölümde özgür ve enes arasındaki diyalogdan sonra bir süre kendime gelemedim.**
medyaya ayar veriyor şu an..

bi beni dinle !
(bkz: okancığım ben uyumaya gidiyorum)
''Sensörlü apartman teyzeleri'' ve ''Otobüste ses çatallaşması'' gibi konularıyla gülmekten kendimizi kaybetmemize neden olan Özgür tarafından hazırlanan, Disko Kralı programı içindeki bir bölüm.
24 temmuz 2010 tarihli nabza göre şerbet skecindeki rocker için;
(bkz: ersin şeker)
shining göndermesi pek iyi, pek güzel olmuştur.
hesabını ödemeyen zavallı:

http://i29.tinypic.com/2u7tvsy.jpg
artiz mi artiz ne arar la bazarda?
(bkz: bedük)
bedük: "oto pazarlarını çok seviyorum" *
parodiler beyin tepikleyici ve fakat uzayda göbek dansı sıkmaya başladı.