bugün

izlenme oranlari bizi hic alakadar etmeyen, tahammül edilemeyen, sinir olunan dizilerdir.

(bkz: asi)
(bkz: zerda)
şu an ATV'de oynayan unutulmaz isimli dizi.
gurbet kadını, en son babalar duyar, akasya durağı, geniş aile, bez bebek, selena ve daha nicesidir.
bu tip dizilerin reklamlarına bile tahmmül yoktur. (bkz: arka sıradakiler) (bkz: küçük kadınlar)
berdan mardini'nin bir dizisi vardı adını hatırlayamadım ama , bir sahnesinde tershanede kızaklarından kayan koca gemi kumsalda ki çocuğun üzerine hızlı giderken berdan abimiz koşup çocuğu kenara almak yerine koca gemiyi supermen edası ile iki eliyle durdurmuştu. bir daha izlemedim o diziyi ama hala aklımdan çıkmaz.
arka sıradakiler. tvde tonla futbol programının olduğu saatte. sike sike izliyoruz o ayrı.

düdüt: hamdi sen mi geldin lan?
(bkz: Aşk-ı Memnu)
Arka Sıradakiler,Aşk-ı Memnu,Yaprak Dökümü,Parmaklıklar Ardında,Unutulmaz,Kurtlar Vadisi,Ezel,Küçük Kadınlar ve daha nicesi.
(bkz: küçük ibo)
reklamı görülünce "aa hala devam ediyor mu bu dizi?" dedirten dizilerdir.
(bkz: cennet mahallesi)
(bkz: çiçek taksi)
(bkz: akasya durağı)
(bkz: en son babalar duyar)
birol güven'in senaristi ve yapımcısı olduğu hemen hemen tüm diziler.
nadiren dizi izlerim ama şimdilerden bi iki örnek vercek olursam;
(bkz: ihanet) - burak özçivit isimli tipsiz oynuyo.
(bkz: akasya durağı) - çakma çiçek taksi
(bkz: ezel) - hakkında bu kadar çok yazılmasından dolayı tiskindim. lost fobisine dönüştü.
yabancı dizilerden bahsedemiycem, jazz dinliyorm cnbc e izliyorum ukalalığına dönüşmemesi için. onlar da pek parlak değil şayet.

edit: imla
kesinlikle selena.
parmaklıklar ardında.
ikinci bahar hariç (o da şener şen oynadığı için) tüm türk dizileri.

edit: yabancı olarakta sex and the city derim. bir dizide bu kadar çok antipatik karakterin bulunması inanılmaz bir olay.
(bkz: cennet mahallesi)
(bkz: dadı)
(bkz: selena)
(bkz: akasya durağı)
(bkz: unutulmaz)
ve uzayıp gider bu liste...
çemberimde gül oya hariç hepsinden nefret ediyorum.
(bkz: yalan rüzgarı)
(bkz: ferhunde hanımlar) sürekli panik halde olan insanlar, içgüdüsel tepkiler...
(bkz: mahallenin muhtarları)*

edit: bunu da seven birilerinin olabileceğini unutmamalıydım...
edit 2: ulan hepiniz mi bu dizinin müptelasıydınız?
geçen sene kanal d de yayınlanan asi isimli dizi. bitti de kurtulduk fragmanları bile tahammül edilemez cinstendi.
cennet mahalesi, kücük kadınlar, akasya durağı ve buna benzeyen tüm diziler.
unutulmaz
aşkı memnu
selena
bez bebek
deniz yıldızı
samanyolu
kollama
küçük kadınlar
yaprak dökümü
kasaba.
(bkz: arka sıradakiler)