bugün

Bu sözlükte aşırı merak ettiğim 2 hanımefendi var. ikisinin de nicki yazılmamış. Zaten uzun bir zamandır Entry girmiyor ikisi de.

Listede ise az da olsa merak ettiğim başka bir hanımefendi vardı. Ona verdik oyumuzu, hayırlısı olsun.

Üçü de kendini bilmiyor. *
Susun deli konuşuyor...

Konuş deliii...
mümin namazlı niyazlı erkeklerin merak etmediği konudur.

meriçler ortaya çıkıyor. evet..
Eski yazarlar nerde dedirten anket ?

Ben nerdeyim kuku sulari.
arkadaşlar teşekkür ederim, ama benim neyimi merak ediyorsunuz?
ben gizemli biri değilim ki.
profilimde fotoğrafım var zaten.
bunun dışında isteyen olduğunda sosyal medya hesaplarımı da veriyorum güvendiğim kişilere.
yani bir gizlenme durumum, bir saklanma durumum yok.
bursa'dayım, ziyaretime gelmek, hasbihal etmek isteyen herkese kapım açık. çay içeriz, kahve içeriz, yemek ısmarlarım, sıkıntı yok yani.
başımın üstünde yeriniz var.
Erkeklerde kedilerin babasını ve nanautzin üstadları merak ediyorum, kızlardan ise turşusu kurulmuş kızı hani nickten çağrışım olarak bilgisayarın başına oturmuş entry giren bir kornişon turşu gibi canlanıyor.
(bkz: baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima).

Hey gidi zibidi yazari.
Yahu kim kimi niye merak etsin? Kimse kimsenin sikinde bile degil. Neyin merakı.
şahsım için sıralamaya tabi olarak :
(bkz: selia)
(bkz: essy)
(bkz: haylaz şirin)
üçü de kız olarak biliniyor ama hayat sürprizlerle dolu olabilir.
bir de timur cengiz hülaguyu merak ediyorum.
ismin yoksa bas eksiyi geç.
Liliith i merak edenlere söyleyeyim tam bir hayal kırıklığı. Ben gördüm o günden beri uyuyamıyorum.

Burada atıp tutuyor şöyle memem var böyle fantezim var falan ama bildiğin kibariye nin annesi.

Yol yakınken dönün. Heba etmeyin gençliğinizi.
hiçbirini merak edecek kadar umursamıyorum. ayrıca, burası sözlük olum milletin sıfatını n'apcaksınız?
(bkz: güzel ayaklı sözlük kadınları)
2. listedeki yazarların yarısını erkek sanıyordum.
(bkz: en başa kendini yazmaz ise ölecek hastalığı)

ankette bile durum değişmemiş * listeye bile girmemişiz iyi. yolda yürürken arkamızı kollamak zorunda değiliz demek ki *
domestik ev hanımı.
Ozzy osbourne.
Geri kalanları merak edemiyor muyuz ? Dediğim anket. Beni neden merak etmiyorsunuz lan ? Ben sanksı değilim.
Kukla deseydin daha basit olurdu.
Ben birini merak edecem o merak ettiğim kendini bana göstermeyecek he mi? Böyle bir şey mümkün değil.
" sırf meraktan gitmek için yazıyorum , falan yazar " dedirtendir.
Anca merak edersin sonra merakına yenik düşer ürkek bir mesaj atarsın her şey güzeldir ilk birkaç gün gülüşürsün eğlenirsin smileyler havada uçuşur kelebeklerde karnında çabuk bozulur büyü görmek ister seni sende onu tabi ilk fotoğrafı sen atarsın erkeksin ya bok sürdürme sakın erkekliğine eh işte o foto bitirir rüyayı uyanırsın bir palmiye ağacı kadarsın işte Kütük sen kimsin ki.

Sonra mı sonra ütüye gider evet ütü önemli.
Evet kukla desen daha az zaman harcardın.
Erkeklerden eskiden beri bildiğim tengir budun. Kadınlardan her zaman ilgimi cezbeden daisyfuller.
Evet biz de işi gücü bırakip,bu yazarları merak etmeye başlamıştık. öyle ki uykularimiz kaçma noktasina gelmisti.iyi ki boyle bir anket açılmış. Ben de bu sözlükte bir şey eksik ama ne diyordum.