bugün

entry'ler (31)

skrillex

lady gaga bad romance remixini çok beğendiğim dj.

modestep

ingiliz dubstep grubu, sunlight kliplerini takdir ettim şahsen.
http://www.youtube.com/watch?v=Bparw9Jo3dk

amy winehouse

dünkü belgrad skandalından sonra bütün avrupa turnesini iptal etmiş, ilk olarak türkiye yandı tabi ama belgrad gibi olacaksa hiç olmasın kanımca.

planisphere

2008 çıkışlı justice ep'si, 4 parttan oluşur.

derezzed

nteibint remixi efsane ötesi olan şarkı.

gamesliga

gerçek parayla poker de açtılar sağolsunlar.

red hot chili peppers

yeni albümlerinin adı " dr. johnny skinz's disproportionately rambunctious polar express machine-head " .

gamesliga

1.25 lira gibi küsüratlı rakamlarla da oynanabiliyor bildiğim kadarıyla.

fedde le grand

bahçeşehir üniversitesi bahar şenliklerinde sahne alacak olan dj.

halil sezai paracıkoğlu

şans eseri bir gün romeo juliet'te izlediğim ve direk fanı olduğum insan, tarz olarak uygundur değildir tartışılır ama "sana ne yaptılar be abi" diye sorasım geliyor.

nilüfer narlı

şu sıralar bahçeşehir üniversitesi sosyoloji bölüm başkanlığı yapmaktadır.

h kaan ökten

history of civilization hocam olan süper insandır kendisi. derste bir bakmışsınız katy perry dinliyorsunuz kendisinden, bir bakmışsınız metallica. şuanda ve inşallah sonsuza kadar bahçeşehir üniversitesinde history of civilization * ve felsefe dersleri veriyor, verecek. ayrıca (bkz: birol the fish).

cebimde kelimeler

eski olmasına rağmen harika mesajlar veren, çevremdekiler arasında en çok benim güldüğüm standup showu.

the hangover

(bkz: not at the table carlos)

get him to the greek

(bkz: jeffrey)

glenn quagmire

anketlerde stewie'den sonra en çok sevilen karakteridir, benim için bir numaradır.

about me

kendi sayfalarınızı toplu halde paylaşabileceğiniz, sade içerikli bir site. site eşlemelerinin çoğu sorunlu sanırım ama olsun, bende bunlar var işte demek için kullanabilirsiniz.

http://about.me/ilginbawer

dilara gönder

bugun sebastian vettel'le yaptığı roportajda gördük ki, gerçekten çok güzel almanca konuşuyor.

nouvelle vague

10 mayıs babylon (unplugged) konserinin biletleri tükenmiş.

internet kafeden facebook hesabını kapamadan çıkma

ben bir orospu çocuğuyum tarzı durum güncellemeleri getirebilecek durumdur.