1. 1.
  forgetting sarah marshall'ın yönetmeni olan Nicholas Stoller ın yeni filmi.

  film birleşik devletlerde 4 haziran 2010 da vizyona girecektir bu tarih aynı zamanda russel brand'in doğumgünü tarihidir.ülkemizde ise 6 ağustos 2010 tarihinde vizyona girecektir.

  film aslında forgetting sarah marshall da yan karakterlerden biri olan pek bir sevdiğim yüce insan russel brand in canlandırdığı aldous snow karakterinin kendi filmi olacak..ki şahsen forgetting sarah marshall ı izleme sebebim olan olay da aldous snow'un ta kendisidir.

  konusuna gelirsek,72 saat içinde çılgın,narsist bir ingiliz rock starı olan aldous snow'u hiçbir belaya bulaşmadan, sağsalim londra'dan los angeles'a greek theatre'da vereceği konsere getirmesi gereken çaylak bir asistan çocuğun * ve bu çatlak rock yıldızımızın başına gelen komik olaylara şahit olacağız.

  russel brand ile beraber kadro gerçekten çok sağlam.

  6 August 2010

  Russell Brand ... Aldous Snow

  Jonah Hill ... Aaron Green - (bkz: superbad)

  Rose Byrne ... Jackie Q

  Tom Felton ... Himself - (bkz: draco malfoy)

  Katy Perry ... Herself

  Elisabeth Moss ... Daphne Binks - (bkz: mad men)

  Aziz Ansari

  Christina Aguilera ... Herself

  Colm Meaney ... Jonathan Snow

  Sean 'P. Diddy' Combs ... Sergio Roma - (bkz: puff daddy)

  Kali Hawk ... Chantal

  Pink ... Herself

  Natalina Maggio ... Hot Club Dancer

  Lars Ulrich ... Himself - (bkz: metallica)

  bu dört gözle beklediğim filmin trailer'ı için.

  https://video.uludagsozluk.com/v/get-him-to-the-greek-15690/  red band trailer'ı için

  http://www.traileraddict....he-greek/red-band-trailer
  4 ... robertdowneyjr
 2. 2.
  russel brandin aldous snowkarakterini tekrar oynadığı film.
  fazla uzun olmakla beraber aldous snow karakterini forgetting sarah marshalldan bilenlerin tam bekleyeceği gibi bir film olmuş.
  jackie q ve aldous snow düetlerinin de bulunduğu soundtrack albümü de çok başarılı.
  2 ... elijah snow
 3. 3.
  son zamanlarda izlediğim en iyi komedi filmi.
  spoiler
  bir müzik şirketinde çalışan aaron'ın hayranı olduğu fakat son çıkardığı albümü african child nedeniyle kötü günler yaşayan ingiliz rock star aldous snow'u los angeles'daki greek theater'da sahneye çıkarma çabalarını anlatır.
  spoiler

  damagestan hatırladığım(ız) rose byrne filme ciddi bir hava katmış*.
  1 ... donna
 4. 4.
  Sergio (Sean 'P. Diddy' Combs) olmasa bir yanı eksik kalırmış bu komedinin.. birçok yerinde yarma garantisi var.. sergio'nun olduğu her sahne krize sokuyor insanı..
  1 ... fatal
 5. 5.
  eğlenceli bir komedi filmi yalnız threesome sahnesi yuh çektirtmiştir. o nasıl bir godoşluktur arkadaş ya.
  ... giallo e blu
 6. 6.
  (bkz: jeffrey)
  ... ilginbawer
 7. 7.
  russell brand'in aldous snow karakteriyle döktürdüğü eğlenceli film.
  2 ... true
 8. 8.
  adamım Jonah Hill ve bu filmden sonra kendisine karşı sempatimin arttığı Russell Brand çok iyiydi gerçekten sıkı bir ikili olmuşlar,Russell Brand'i normalde pek sevmezdim ama bu filmi izledikten sonra hem oyunculuğunu gerçekçi ve başarılı buldum hem de kendisine karşı ön yargım yok oldu,Jonah Hill zaten Superbad filmiyle kendini sevdirmişti bu filmle ona karşı olan sevgim daha da arttı gerçekten başarılı bir oyuncu.Elisabeth Moss,Rose Byrne ve Sean 'P. Diddy' Combs da başarılı oyunculuk çıkartmışlar.

  Filme gelirsek ilk önce filmin baştan sonra eğlenceli olduğunu söylemek istiyorum.Konu olarak farklı,çok eğlenceli ve eğlendirdiği kadar da güldürmeyi başaran bir film.Film için yapılan müzikler çok iyiydi hem eğlenceli hem de lafların saçmalığıyla absürd şarkılar meydana çıkmış zaten filmden hoşlanmasanız bile müzikler eğlenmenizi sağlıyor gerçekten filmin şarkıları çok güzeldi,film bittikten sonra internetten açıp dinlenebilecek şarkılar.Zaman zaman tempo düşüyor ama çoğunlukla eğlenelerk,gülerek ve nerderdeyse bir an bile sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film.Filmdeki oyunculuklar baya iyi olduğu için de filmden kopamıyorsunuz özellikle Russell Brand,Jonah Hill ve Sean 'P. Diddy' Combs üçlüsüne güldüm zaman zaman kahkahalarla güldüğüm bile oldu.The Hangover tarzı bir komedi hem müzikli hem eğlenceli hem de komedi.Son olarak başarılı bulduğum bir film baştan sonra sürükleyici,eğlenceli bir film,tavsiye ederim.

  7.5/10
  ... alexanderdelarge
 9. 9.
  On numara taşak film.

  Jeffrey sahnesi efsane ötesi.

  imdb'nin 6.4 puanına aldanmayin.
  ... carbonara