entry'ler (202)

telefona şifre koymayan insan

Kendini çok da önmesemeyen insandır. Takdire şayandır.

üniversite

Celal şengörün haklı bir isyanına kou olmuş ilim irfan yuvası(!) https://www.youtube.com/watch?v=MjkSJlAKQxk

insan

düşündükçe ve yazdıkça gelişen varlık.

1 yıl kendini kapatıp sınava çalışmak

hep var olan gelecek iyi ve kaliteli olsun diye yapılan eylemdir.

cinsel içerikli başlık açmayanlara ödül verilsin

tebrik ettiğim, katıldığım, ayağa kalkıp alkışladığım kampanyadır. sözlüğe en son 2014 haziranda girmiştim. geçen iki yıla yakın süre içerisinde yine giriyorum ve bu konuda gram ilerleme olmamış. moderasyon? orda mısın canısı?

kuran da göğün 7 kat olması

termosfer değildir olsa olsa termosifondur.

sözlük yazarlarının itirafları

Ellerim bomboş, yüreğimde bir sızı...

cennetin çok sıkıcı bir yer olacağı

(bkz: sen gelme ulan o zaman ayı)

av mevsimi

Iki haftada bir ATV de yayınlanan film. Tamam güzel bi film de abartmayın bu kadar.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

(bkz: idealistsizlik)

gelecekteki sevgiliye not

Umarım yine sensindir.

ispanya soyunma odasında geçen konuşmalar

O son pası yapmayacaktık.

-bütün takım

yorum yapacak başlık bulamamak

21 sayfa geriye gittim de 2 tane entry girebildim zalımlar. insanı hayattan soğutmanızda cabası. Ne pis muhabbetleriniz varmış be. (bkz: siz kendinizi çok iyi biliyorsunuz)

çekici bankacı bayanlar

işte bunlar hep kapitalizmin oyunudur. (bkz: algı yaratıcılığı)

american history x

Dar kalıplar arasına sıkışmanın sonradan ne pişmanlıklar yaratabileceğini ve arkadaş ortamının insanın fikir yapısının oluşmasındaki etkisini bizlere çok iyi gösteren bir film.

Ayrıca keşke hep böyle afişi güzel filmler yapılsa da izlesek.

galatasaray ın kuruluş amacı

'Amacımız ingilizler gibi takım halinde oynamak ve Türk olmayan takımları yenmektir.'
Ali Sami Yen

Edit: ulan bunun neyini eksiliyosunuz gerizekalı herifler. Galatasaray'ın kurucusu tarafından kuruluş amaçları hakkında söylenen bir sözü paylaşıyorum, bilgi paylaşıyorum bilgi, objektif bi şey, öznellik ya da içinde bir yorum dahi yok.

Fanatizmden beyniniz çürümüş lan sizin

Bir bok kattığınız yok sözlüğe anca belaltı iğrenç muhabbetler ve holiganlık yapıyosunuz bi de utanmadan şuraya insanların kendilerine bir şeyler katabilecek entryleri o sığ beyninizde artık nasıl yorumluyosanız, eksiliyosunuz. Cümle aleme ibretliksiniz yemin ediyorum.

leyla ile mecnun

'insan sevdiğini bırakmaz, sevmek insanı bırakır.'

Bu acı geçiyo mu mecnun?

leyla ile mecnun

Az önce tekrar bölümünde mecnunun 'kavuşursan meşk kavuşamazsan aşk olur' sözünü söylediği dizi.

O gemi bir gün gelecek mecnun, mutlaka gelecek...

cana geleceğine gana gelsin

(bkz: Cana geleceğine sana gelsin)

ekmeleddin mehmet ihsanoğlu

Kimsenin bekmeleddiği cumhurbaşkanı adayı.