bugün

entry'ler (31)

keçi hikayesi

Bir uçak bir adanın üstünde uçarken yere çakılıyor ve uçaktan bir adam bir kurt ve bir keçi canlı kurtuluyor adam keçi ve kurtla adada yaşamını sürdürürken gel zaman git zaman adam azıyor ve diyorki ben bu keçi s...cem keçinin yanına gidip tam işi bitiricek kurt gelip hırlıyor ve adam işini yapamıyor aradan bi kaç ay geçtikten sonra adam iyice azıyor ve ben bu sefer bu geçiyi kesin s..cem diyor ve tam keçi s..ken kurt gene gelip hırlıyor adam üzgün bir şekilde bu keçiyi ben s..mcem arkadaş deyip dertli dertli adada otururken adanın üstünde bir uçak uçarken uçakta yere çakılıp düşüyür ve o uçaktanda sarışın uzun boylu mavi gözlü bomba gibi bir hatun canlı çıkıyor ve adam hemen kadının yanına gidip ona yardımcı oluyor ve çok iyi anlaşıyorlar aradan zaman geçince kadın sen bana çok iyi davrandın yardımcı oldun diyor benden ne istersen iste yapıcam vericem diyor adam kadını bir süzüyor aradan zaman da geçmiş iyice azmış adam yahu ve kadına bakarak senden bir ricam var diyor kadın söyle aşkım derken adam diyor yav bacım şu köpeği tutta şu keçiyi bir s...yim.

geceye bir söz bırak

GECE UYKU KALDI GÖZÜMDE GÖTÜNÜZE KOYiMDE GÜLÜMSE.

cem adrian

SANATÇI NIN ANLAMIDIR ADAMDIR.

matrix izleyip gaza gelmek

Anne ye artistlik yapıp tüm terlikleri kafaya yemektir. denenmiş tastiklenmiştir denemeyin.

10 kişiyi dövmek

Rüyadan uyanmanız halinde bitecek eylemdir.

geceleri yalnız olduğunu hissetmek

Kendinle daha yalnız kaldığından hissettiğin duygudur için için yer yalnızlık seni boğar seni kimine iyi gelir yalnızlık kimine kötü ne demiş nazım hikmet insanın insana verdiği en değerIi şeydir yalnızlık.

saça dökülmesi için hint kınası

Yıllardır kepeklenme ve dökülme için denemediğim şampuan serum kalmamıştır 2 hafta önce kuaförümün abi saçına kına yakimi dökülmeye kepeğe iyi gelir dedi diye yaptırdım içimdende la zaten amk dünyanın parasını verdin ilaca şampuana 20 tl ver dene nolacak deyip dökülmemide kepek sorunumada çözüm olmuştur çok şaşırdım sonra kendim aktardan alıp kendim yaptım 2 aydır dökülme sorunum felan yok tavsiyede ederim arkadaşlar he saç renginiz kızıl olur diye korkmayın saç rengine göre hint kınaları var bide 3.5 tl deneyin derim çok faydasını gördüm.

diş telleri

Diş tellerim için 5000 tl ödedik 8 ay sonra çıkarttık babam doktora demişti ki daha taksidi bitmedi keşke biraz daha kalsaydı dediği anım vardı unutamam evlat acısı gibi 5000 tl ne lan.

güvey olmadan önce verilen tepsi

görsel
bu tarz bi tepsiyle karışık baklava veriyorlarmış adam gece ejderhamı sikecek dediğimiz eylemdir.

bebek arabası fiyatı

geçenlerde yeğenim için sordum bebek arabasına 5000 tl istediler çocuk her gittiği yere taksiyle gitse daha ucuza gelir amk.

pazarda çocuk kaybetmek

Türklere özgü en büyük sevinç gösteriside pazarda kaybolan çocuğu bulunca dövmek sanırım gerçi bende annemden bu yüzden az dayak yemedim ama olsun.

otobüste para üstü alma

Bir gün otobüse bindim 5 tl uzattım şöför sen otur paranın üstünü gönderiyorum dedi para bi geldi 2 tane 20 lik bi tane 5 lik bozuklar var abi dedim yanlış oldu ben 5 tl vermiştim parayı veren adama geri uzattım herkes hayran hayran bana bakıyor şöför helal oldun genç adam falan dedi otobüsten bi indim cüzdanda 5 tl var 50 tl yok.

kadına hesap ödetmek

Bir erkek kadına asla hesap ödetmemeli bir kadında bir erkeğe asla hesap ödetmemeli el ele tutuşup hesabı ödemeden kaçmalılar.

küçükken diş dökülmesi

4.5 yaşındaki kuzenime diş fırçalama alışkanlığı kazandırıyoruz fırçalamazsan şöyle böyle olur diye anlattık ama bir türlü ikna edemedik en son neden fırçalamıyorsun diye sorduğumuzda 6 yaşında dökülücek zaten niye fırçalayayım ki? Çok mantıklı lan harbiden dediğim bir anım vardı paylaşayım dedim.

nasıl keselim diyen berbe

6 yıldır 30 gündebir aynı berbere gidiyorum ve hep makina 3 numara herseferindede abi nasıl yapalım diyor gelin başı yap amk.

krav maga

Bir mma değil.

dünyanın en büyük penisine sahip insan

kavgada bıçak getirmesine gerek yok adamın adam yanında cop taşıyor zaten düşman g...ne.

türkiye neden üretemiyor

turkiyede egitim uretime dayali degil cunku.ezberci zihniyet.Bunu boyle ogren sinavda gelirse yap gec kurcalama dusuncesiyle egitilen insanlardan ne bekliyorsunuz allah askina? sinavdan geceyim de nasil gecersem geceyim diyen insanlardan ciddi ciddi ne bekliyorsunuz??

akrabayla iş yapmak

En erken siz gelir en geç siz gidersiniz en çok siz çalışır en az maaşı alırsınız elemana bişey söyleyemez nazı geçer fırçayı sana kayar boşuna dememişler akraba akrabayı uzakta arar diye kısacası kıyması düşmüş lahmacun olmaktansa bol kaşarlı bir pide olurum çalışmayın arkadaşım uzak durun.

bu devirde çakılmamış kız bulmak

Bunu nasıl oluyorda entry olarak yazıyorsunuz amk kadınları eleştiricez güyada biz çokmu namusluyuz milli oldunmu la erkek yaparsa delikanlı kız yaparsa orospu değiştirin bu zihniyeti.