bugün

entry'ler (182)

adnan oktar esprileri

"Antikanın yılı espirinin kılı"

http://www.youtube.com/watch?v=cBJujrs3u8knull

miley cyrus

Miles&Smiles ın isim anası.

eskiden var olup artık olmayan özlenen şeyler

(bkz: sünnet derisi) ulan susuturucu gibi kapatırdın şimdi kimbilir nerelerdesin.

sevgilim olsun istiyorum artık

(bkz: just do it)

odtü nün açılımı

(O)ğlum (D)ur (T)ayyip (Ü)rküküyor

arkadaşının karısına aşık olmak

(bkz: My friends hot wife)

sıçarken düşünülen şeyler

"Ulan bu el 7 alır mı?" (bkz: online batak)

japon başbakanı nın ellerini açıp ettiği dua

Sevap hanesine +1 yazdırmıştır. Akarı yok kokarı yok temiz iş.

hakan hepcan

Murat Çopur dan kameraya abuk subuk hareketler nasıl yapılır dersi alması gereken kişicik.

bakire olmayan kızla evleneceklere tavsiyeler

Dikkat edilmesi gereken en önemli husus; sizden önce helal sex shop tan alış-veriş yapıp yapmadığıdır. Eee helal dildo giren yerde gül biter hafif zarı oynatır ama patlatmaz. ayrıca *

sezer öztürk

Kendine verilen şansları iyi değerlendirip Karabükspor maçında ilk 11 de yer bulmuş futbolcu.Madem ki Aykut Kocaman maçta bebe ruhi gibi ortalıkta dolaşan Krasiç te ısrar ediyor bi 60-70 dakika oynatıyor.Lan bırak bu adam da 2. yarıya başlasın bi' hele şak kesti ilk 45 te bileti. Verdiği şansları iyi kullanınca "waaaaow" Ordu'ya golü atıp galibiyeti getirince müthiş.2-0 yenik girilen bi' ilk yarı sonrası hadi siktir git.Oldu amk.

fenerbahçeli futbolcuların armayı öpmesi

Fenerbahçeli bi' abimiz maçtan sonra bu görüntüye itafen anırıyordu. "Mesele armayı öpmek değil yavşaklar,mesele sahada o topu yemek,yemek lan yazıklar olsun!" Nereye sıçacaklar diyen bi' abimiz kadar içtendi.Vay amk.

bekir irtegün

Antep'te tekel işletirken canı sıkılıp futbolcu olan futbolır.Karabükspor maçında tekel işine geri dönmeyi bi' ara düşündü. Dakika kaçtı tam hatırlamıyorum ama ceza yayına yakın bi' yerde kornerden dönen topa sepeti salladı ama istediği gibi olmayınca darbe almış gibi yerde oskarlık kıvrandı.La Beko nasıl bi' adamsın yere düştün hakeme baktın sonra götünde kıl dönmüş gibi kıvrandın ahlar vahlar baktın atak devam ediyor 1 saniye içinde koşup kafa topuna çıkmaya çalıştın.Bırak bunları Allasen dön tekelini işlet alkole de zam geldi o zamandan bu zamana iyi para var.Yap la bunu.

hassiktir lan o kadar para eder mi denilen şeyler

kesinlikle küçük boy Philly Cheese Steak Wrap adlı yiyecek. The Wrap adlı yemek dükkanından bu zımbırtıyı sipariş ettim 80 gramlığını ve17.75 tl verdim lan.Gaza geldim Etiler falan.Gazıma sıçayım sipariş bi' geldi nah 2 tane küçük biber dolması. Sinirle yedim tadı desen yok tıkıştırmışlar içine.Samimi söylüyorum kürdanla geri çıkardım yediklerimi.Alacaktım Hacıoğlundan 3 acılı lahmacun 1lt ayran hiç girmeyecektim bu toplara. Neyse hassiktirsinler harbi.

uzak durun burdan

http://www.thewrap.com.tr/

hocam nasıl defter alacağız diye soran öğrenci

(bkz: yazmalık)

futbolcuların maçta kaç km koştuğunu hesaplamak

Krampona,formaya falan çip yok beyler.Türkiye de bu işi yapan 4 kişiden biri olarak derim ki; olay şöyle cereyan ediyor inceleyin.

cem yılmaz

insandır.Twitter dan dava mava açıcam diyor daktır rolköse ye mi itafen nedir bilmiyorum bir bakıp haber verin ayrıntıyı.

foursquare

Yeni fuhuş yuvası.%60 ihtimal tabi kazma değilsen tıkla check-in,ekle çakiin.Hele bir de aylardan Temmuz falan demicem tabi hele bir de uygulamaya özel mesajlaşma falan koyarlarsa halaya gel halaya.Çok yararlı.

hilal cebeci

Twitter ataklarıyla Flash Tv ye benzeyen kadın.Nasıl; Genel Seçim olsun Yerel Seçim olsun ya da memleketi ilgilendiren bir "Son dakika" olsun Flash Tv de her daim "Pavyoncuların" "Acı Hayatların" falan şov programları dönüyorsa bu zat ı muhterem için de aynı durum geçerli.Pampişler aşağı pampişler yukarı.Akıllı kadın falan diyen varsa,onları ak kıllı dedeler s*ksin.

Duyuru: Ha bir sıkıntısı varsa çok seri gel-git yaparım kendine gelir.

en güzel gecelere sahip ilk 3 türk şehri

Gece atraksiyonlarında ;

1-) istanbul (Her türlü *iker bayıltır.)
2-) Eskişehir (Yazın pek bir numara yok ama okul sezonu gideri var.)
3-) izmir (Gelenksel "Alsancak" çim oturtması.)

Özet olarak : (bkz: Para varsa sorun yok yiğenim)