bugün

fazla hor kullanılmamış olduğuna emin olun.
bakımı gelmiş mi diye bakın çok hor kullanılmamış olsun bide doktordan alın.
onu bakireymiş gibi kabullensin. evlendikten sonra rencide ederek en ufak
tartışmada bakire olmadığını yüzüne vuracaksa hiç evlenmesin beyin özürlü herkimse.
onu bakireymiş gibi kabullenmesin. evlenecek kişi için bakire olmamak kötü bir şey ise baştan kabullenmesin.
zar için evlenenlerden uzak dursun.
1. tavsiye :bakire olmayan kızla evleneceklerden kimseye bahsetmeyeceksin.

2.tavsiye :bakire olmayan kızla evleneceklerden asla kimseye bahsetmeyeceksin.

(bkz: virgin clup)
performans testlerinden geçer not aldığından emin ol.
resmi nikah yapmayın.
Atla evleniyorsa tarak alsın insansa bir şey yapmasına gerek yok. Sevsin yeter.
Dikkat edilmesi gereken en önemli husus; sizden önce helal sex shop tan alış-veriş yapıp yapmadığıdır. Eee helal dildo giren yerde gül biter hafif zarı oynatır ama patlatmaz. ayrıca *
Onu öyle kabul etmiştir zaten. Tavsiyeyi kime veriyorsunuz?
Bu konuda tavsiyeye ihtiyacı varsa evlenmesin. Bedeni bakire beyni fahişe olanlar daha tehlikeli.

edit: Her iki cins için bahsediyorum.
Sebepsiz sevin onu.
sen 2.sin diyorsa, sehpanın köşesi girdi vs vs diyorsa atın çöpe gitsin.
Geçmişine değil, geleceğinize bakın.

Ama bekaretini kaybetmiş birisinin masumiyetini de kaybettiğini unutmayın.
gülümseyin. Çünkü bir ömür gavat olacaksınız.

Diğer yandan, Başlığa entry girenlere baktım da, hani şöyle tipler vardır ya, kızın birine çakar çakar yol verir, sonra da gidip kızın düğününde halay çeker, oynar, damadın sırtını sıvazlayıp tebrik eder. Hah işte gözümün önüne o tipler geldi entryleri okudukça. *
s*ktir edin geri kalmış orta çağ toplumlarının zihniyetlerini. siz nasıl sevişebilirseniz onlar da sevişebilirler. sizin de iki gözünüz iki kulağınız var onların da iki gözü iki kulağı var; yani ikiniz de insansınız. artık çağdaş, modern olmalı, böyle şeyleri hiç önemsememelisiniz.
hiç kimseye kulak asma hocam. eğer namus düşüncen iki bacak arasında değilse gerisi teferruat.

edit: şakirtler rahatsız tabii...
geniş olun. şayet sikilmiş kızla evleniyorsunuz. swh

ekleme : herkes de modern kesilmiş. ulan kızkardeşine nasıl davranıyorsunuz merak ediyorum. zaten zar önemsizdir diyenler kaşar kızlar.
Düşünsenize karınız başka erkeklerle yatmış. ve bügün sizin kollarınızda. Ben kendimi diğerleri gibi hissederim. Bence kızlar yapmadan önce iyice bir düşünmesi lazım kaybedecek çok şeyleri var...
eğer size hak ettiğiniz değeri veriyorsa lütfen mutlu olun. toplumumuzda abazalık veya orospu çocukluğundan ötürü herhangi bir şekilde eşinizin bu durumunu öğrenecek herhangi bir kimsenin * sizi üzebileceğini unutmayın. siz onunla mutlu olduktan sonra kapı dışı kalanlara, dış kapı mandallarına bok yemek düşer.
edit: önemli ek!!!

--spoiler--
birbirlerine deliler gibi aşık olan bir çiftin avukatlığını yaptım. kızı eski nişanlısı resmen kandırmış. sonrasında da bırakmış. fakat kızcağız aşık olup, bir de üstüne mükemmel bir evlilik yapınca o.ç'nin kuyruk acısı tutmuş. damadın ailesini aramış, kızın çalıştığı dairede dedikodular çıkarmış. sonuçta, kızın çalıştığı devlet kurumundan istifa etmesine, erkek tarafının bu günahsız çifte düşman kesilmesine neden olmuş. neyse ben bu elemana cezanın kralını kestirdim. değil dedikodu yapmak, insan içine çıkamamasını sağladım. akıllı olun oğlum! *
--spoiler--
Bakire olmayan biri ile evlenecek olana bakire olan biri ile evlenecek olandan farklı bir tavsiye veren zihniyetin ben taa gelmişini gecmisini.
namus olmadığı için sonu ayrılıktır boşuna resmi nikah yapılmaması gerekir.
sadece kocasıyla beraber olan bir kızsa sorun etmesin.
Öncelikle bu hassas mevzuyu böyle alalede şekilde topluma açmasın.
Eğer bekaret önemliyse o kişi için iş ciddiye binmeden önce bu konuyu mutlaka konuşsun eğer anlaşırlarsa evlensin.
Nedir yani arkadaş rahatsızsan sorarsın napacaksin başka.
güncel Önemli Başlıklar