bugün

entry'ler (10)

sözlük yazarlarının itirafları

sözlükteki bir bireyin gereksiz ısrarcı tavrına tepkimi koymak, az biraz olsun laf sokmak için biraz önce bu sözlüğe üye oldum. konuları zaten takipteydim, şimdi bir de yazar olursam sanırım ileride sözlüğün en geveze yazarı olarak tanınabilirim.

bekaret bacak arasındadır

ilk entry aklıma "V for Virginity" sloganını getirmiştir. sevişin lan sevişin. ne zaman öleceğiniz belli değil. takılmayın böyle şeylere.

facebook ta ileti piç eden yakın arkadaş

piç ettiysem illa yakın arkadaş olacak değilim ya, belki laf sokmak istemişimdir.

annenin garip huyları

bu da dahil olmak üzere 571 entry'ye "hiç de bilem" diye karşı çıkabilme potansiyeli.

otobüste size gelen mesajı okumaya çalışan lavuk

telefonun ön kamerasını açıp, çaktırmadan fotoğrafını çekip, mesaj okuyormuş gibi rol yaptıktan sonra gözlerinin içine bakarak "artık lavukluk açısından bir farkımız kalmadı" denilmiştir tarafımca.

pazar yerlerinin vazgeçilmez karakterleri

çok ucuz bir şey gördükleri zaman ellerindeki pazar arabasını nükleer silahtan da tehlikeli şekilde kullanan yaşlı teyzeler, teyzelerimiz.

tayt giyerken dikkat edilmesi gerekenler

cameltoe ihtimalini göz önüne alırsak giyin, herkesin dikkati üzerinizde olacaktır.

genelev diyalogları

- s. a hayırlı işler. 2 dakika uğrayıp kaçacaktım ben.
+ montu çıkar bari dışarı çıkınca üşürsün.

knor bulyon

Öğrenci, bekar ve yemek yapmasını bilmeyen kadınların bulunduğu evde ekmek arasına ufalanarak; sanki ekmek arası tavuk yeniliyormuş hissi uyandıran dost.

kova burcu erkeği

ikizler burcu erkeğini kıskandıracak hatta 2-3 entry yazdırtacak kadar zeki + ukala * olandır.