bugün

(bkz: bekaret için sevişmek)
Doğrudur. Ne aksini iddia edende mi var?
bekaret beyindedir.
Bacak arasındaki bekarettir. Beyinde bekaret olmaz. Bacak arasındaki gidenin beynindekide gitmiştir. Ben almam hacı siz alın. Yani bu saatten sonra zaten evliyizde. Brn bakir evlenmişim kevaşenin birini ne beslicem evliykende yapar aynı kevaşeliği.
bu konuda nasıl olur da "zar"a güvenilir.

anal vardır, oral vardır, el işçiliği vardır, göz nuru vardır vs.

onlarca erkekle 45683 tane pozisyona giren ama "zarı" var diye "bakire" olan bayanı bağrımıza basarken,
vücudunu hoşlandığı başka bir insanın vücuduyla birleştiren ama "zarı" yok diye "bakire" olmayan bayanı taşlayacak mıyız?

beyler hırsızın evinize nerden girdiğinin ne önemi var?
ilk entry aklıma "V for Virginity" sloganını getirmiştir. sevişin lan sevişin. ne zaman öleceğiniz belli değil. takılmayın böyle şeylere.
doğru bir tespit.

zoruna gidenin borusuna gitsin.
Ben kalpte zannediyordum . Yeni bir bilgi öğrenmiş oldum.
beyin zarına hallenecekleri durdurmak için sarf edilen uyandırma cümlesi.
bakire olmayan bir kızın seviştiği kesindir, bakire olan bir kızın seviştiği ise kesin değildir. iki hal de biz erkekleri zerre ilgilendirmiyodur. Olay bu kadar basittir. Amk her bakire anal seks yapıyor sanki, her bi sikime radikal örnek vermeye de meraklı olan insanları göstermiştir.
cahil cühela insanların benimsediği söz.

bekaret; beyinde, kalpte ve vicdandadır. beyni yıkanmış, kalbi kinle dolmuş, vicdanının sesini dinlemeyecek kadar kör insanlarda hiçbir bakirlikten söz edilemez.

--spoiler--

insan ol iki cihanda
bu dünya fani.

--spoiler--
Bekaret bacak arasındaysa beyin nerededir acep?
Gerçekten bu erkekler herşeyi hak ediyor diye düşündüren söylem. Yani evleneceksiniz ve o zar bozulacak ondan sonra nereden anlayacaksınız aldatılıp aldatılmadığınızı, yani demem o ki böyle yaşanmaz canlarım aşın bazı şeyleri. Güvenin sevdiğiniz insanlara.
(bkz: çin in uzaya çıkması)
"bekaret takıntısı kıyaslanma korkusundan gelir" diyordu bir adam şu an aklıma gelmedi ama tam da bacak arasına takanlar için söylüyormuş demekki.
gerçek manasıyla doğrudur. bekaretin bacak arasında olmadığı söylemi ise kinayedir.
olması durumunun söylemi de kinaye içerebilir.
ikisi de düşünce ürünüdür bu yazı da sözüm ona bilimseldir. hatta yine bilimsel bir sonuca göre ise bekaret arayan erkekler kendilerince daha arsız görülen kızlara daha çok ilgi duyar ve bakire kızları cahil varoş görür hatta buna bir isim koyarak ideolojik hale sokar ve kezbanizm olarak özetler. buna da bende çelişki diyoruz.
sonuç bölümünde ise insanın aslında kendi sandigindan daha salak olduğuna varabiliriz. en aptallar bile kendini en akıllı sanacaklardir bu yüzden dogru tek değildir doğru ise dogmatiktir doğruları belirleyen ise insani olgulardir doğuştan gelmezler. yazının başlıkla hiç alakası da yoktur maksat kafanız ambole olsun.
(bkz: bekaret iki bacak arasındadır)
(bkz: bekaret bacak arasındadır)
(bkz: bekaret iki bacak arasında değildir)
(bkz: bekaret bacak arasında değildir)
(bkz: bekaret bacak arasında mıdır)
(bkz: bekaret iki bacak arasında değil mars tadır)
(bkz: bekaret bacak arasında değildir diyen kadın)
(bkz: namus mu bacak arasındadır bekaret mi sorunu)
(bkz: bekaret iki bacak arasında değil beyindedir)
Kendinden önce her sevgilisiyle opusup surtusen kizin, sevgilisine "ben bakireyim" demesiyle mutluluktan havalara ucan sevgili bu basligi acmistir. Net.
akp'li söylemidir.
bekaret bacak arasındadır namus kafadadır.
Sevdiğim kız bana vermeyince başlık açayım demiştir.
götten vermiş karılara*** sırf hymen sağlam diye nikâh kıyacak mal beyanı.
Şu soruları akla getiren söylemdir;
- Diyelim ki bacak arasında, peki erkeğinki nerde?
- arka bahçeden kimsenin girmediğini nerden biliyorsun? Oraya da alarm mı taktırdın?
- karşı cinste aradığın tek kriter bu mu? Harbiden?
- Evliysen, karın bu bardağı neden burda bıraktın diye bile 2 saat kafanı sikebiliyorsa ve en ufak şeylerden kavga edip hayata lanet eder hale geldiysen hala karın evlendiğinde bakireydi diye mükemmel seçim yaptığını mı düşüneceksin?
- neden bir kere evlenmiş boşanmış insanlar artık karşı cinste bekaret aramazlar? Onlar için namus önemli değil mi?
fizyolojik olarak evet, karakteristik olarak hayırdır.
he götüm hee.