bugün

bir cesit zengin serzenisi. bodrum daki beach lerde ellerinde "para var huzur yok" yazili pankartlari tasiyan insanlari gorebilirsiniz. bu pankart ellerinde dans ediyorlar.

(bkz: allahim yarattin bari takip et)
herşeyin parayla elde edilemediğine güzel bir örnek...
(bkz: hadi lan ordan züppe)
para yok huzur da yok.
12.nesil yazar.

Ammaaa aslında eski bir yazar..

Kim mi?

(bkz: Evinin anası çocuklarının babası) mı neydi öyle bir şeydi işte. *

Ne diyelim… Tekrar hoş gelmiş.

Koştursun efenim sözlükte.

Edit: (bkz: evinin beyi çocuklarının anası) ymış doğrusu, buldum. * *
eskilerden sağlam müslüman yazardır. tabi lan müslüman biri gelince hepiniz gıcık oluyor ivmeniz düşecek diye kuduruyorsunuz buldunuz garip birini çullanın! allah size fırsat vermesin insanları bi bardak suda boğarsınız. yaygara algı yapmada üstünüze yok.
bana; "ilgi şeysi" demiş. terbiyesi müsaade etmediği için sansürlemiş. aga evli olduğun halde sözlüklerden karı kız avlayacak kadar çaresiz durumda olmayı kaldıran terbiye bana neden net bir şekilde; "ilgi orospusu" demeyi kaldırmıyor ki? üstelik bu bir iftira. diğeri ise doğru.

kalkmayan uzuvların öfkesini benden çıkartmamalısın. ortalama bir terapi ücreti benim sana yaşatacağım acının tedavisinden daha ucuz olabilir.

tanımadığım etmediğim insanlar bana rica ederim bulaşmasın. keyiflenmiyorum diyemem ama kalp kırmak hakikaten benim büyük korkularımdandır. korkularım konusunda pek sadık olduğumuysa asla söyleyemem.
Eski nickini günaydın sözlük başlıklarından hatırlıyorum. Sözlüğün bu yönünü hiç sevmiyorum. Seviye yok. Milletin karısını kızını diline dolayıp galip geldiğin hiçbir tartışmanın kazananı asla sen olamazsın. En nefret ettiğim yazara bile yapılsa ayıplarım. Bu yazara da yapılmış. Yapanın seviye zaten belli. Oh olmuş diyen de düşündürücü.
ikiside yok.
Her gun sekizde ise gidiyorum. En erken beste cikiyorum. Hatta Bazen cikmiyorum. Gece de kalip ertesi gun devam edip aksam beste cikiyorum. Yani sali sabah sekizde gidip carsamba aksam bes altida eve donuyorum. Bazen haftasonu da gidiyorum. Tr sartlarinda emegimi karsilamasa da kendi parami kazaniyorum. Ama gel gor ki harcayamiyorum. Kalkip tatile geziye gidecek izin zaten yok. Alisveris yapmak icin avm falan gitmeye derman yok. Trajikomik.

Calisirken herkesin elinde telefon ya da bilgisayar, online alisveris donuyor arka fonda hep. Biri bi elbise aliyor. Gelince giyip yine ayni odaya geliyor. Ayni odada jnternetten baska bir elbise seciyor. O gelince onu giyip ayni odaya geliyor. Bu hi bana mi komik geliyor ya? Hep ayni yerdesin, ya istesin ya evdesin. Hep calisiyorsun. Ve tek luks ustun basin. Makyaj malzemen, yeni aldigin ayakkabin.

Boyle bok bir kisirdongu iste.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.