bugün

entry'ler (54)

sevgilinin yanında dayak yiyen erkek

(bkz: Kaybedenler Klübü Yolda)

citroen c elysee

Ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı ile alınıp kullanılırsa sahibini tatmin edecek olan fiyat performans aracıdır efendim.

Bunun hakkında ileri geri yazanların 0 araç fiyatlarından haberleri yok diye tahmin ediyorum.

ananı da al git buradan

Devlet adamına yakışmayan bir cümledir.

Daha bu diyalogtan neler olabileceğini, işin nerelere varabileceğini tahmin edip önlemimizi almamız gerekiyor idi ama artık çok geç.

"Revenge Of The Sith" senaryosu devreye girmek üzere.

abdullah çakıroğlu nun serbest bırakılması

Şaşırtmayan bir olaydır.

Beni asıl şaşirtan sey ise, yanınızda oturan bir kadına biri gelip tekme atıyor, halk da izliyor. Esas bu halka lanet olsun. Hiç bir şeyi hak etmiyorsunuz siz.

yıl olmuş 2016 hala eve misafir gelmesi

Saçma sapan bir tespittir.

"Yazık ya la bu kimin çocuğuysa artık."

13 eylül 2016 ios 10 güncellemesi

ipad minimi en son versiyon 9 küsür güncelleme ile komaya sokan, bu güncelleme ile de mezara sokacak olan güncellemedir.

en iyi türk rock grubu

Mazhar Fuat Özkan'dır.

Başka hangi grup "Yalnızlık Ömür Boyu" gibi bir parçayı yapabilirdi ki ?

hayatın fon müziği

Queen - To Much Love Will Kill You

https://youtu.be/ivbO3s1udic

ilişkiye girmek için saatlik nikah kıyan müminler

islamın pisliklerinden sadece bir tanesidir.
Ne sevdiniz arkadaş şu çöl maymunu Arap dinini, Türk'ün inancı bu değildi, bu değildir de.
Türk'lere zorla giydirilmiş elbise gibidir ıslam, uymaz, yakışmaz.

Türk orjinalde Şamandır.

birden bire uyanıp tarihin 2006 olduğunu görmek

(bkz: Back To The Future Spor Almanac)

11 şehidin ertesi günü gazete manşetleri

Ülkenin artık bir bok çukuruna dönüştüğünü gösteren gazete manşetleridir.

fayton cafe

Bursa Maksem'de bulunan şehrin en nezih alkolü mekanıdır.

Sevgili veya partneriniz ile birlikte (artık neyiniz oluyor ise) birlikte sahin ve güzel bir mekanda yemek yiyip içki içebileceğiniz, gözlerden uzak bir yerdir.

bursa

2010 Yılından beri yaşadığım, iş mevzuları konusunda avantajlı bir şehirdir.
Sosyal olarak izmir ve istanbul'un çok gerisinde olsa da Türkiye'de bir çok ilden de ileridedir.
Nerede hangi ortamı bulacağını bilenler için güzel yerdir Bursa.

ekşi sözlüğe girilememesi

Gözyaşları içinde burada olduğuma göre vahim bir durumdur.

ekşiciler ölsün uludağdan selamlar

Ekşiciler asla ölmez diyeceğim temennidir.

Bu sabah Ekşiye giremeyince buraya kaçtım geldim, uzun zaman olmuştu girmeyeli.
Belki de bu sabah gelmem gerekiyordu karşıma çıkacak süprizleri hiç bilmeden.

seviyorsa gidip konuşan adam

Yalana, dümene, taktiğe, stratejiye gerek duymadan, hislerini açıklamaktan korkmayan adamdır.

Olması gerekendir, ceraretlidir, red edilse bile en azından denemiştir ve zaten kaybedecek bir şeyi de yoktur, zira konuşmadan evvelde elinde bir şey yoktu, red edilse de elinde bir şey olmayacaktır dolayısı ile en kötü ihtimalle başladığı yere döner.

bir erkekle parası ve konumu için evlenen kadın

Uzun dönem kiralanmış bir fahişedir, net.

ingilizce konuşma karizmasi

Yıllardır sahip olduğum bir ayrıcalıktır.
Hattâ ayrıcalıktan da öte uzun yıllar birebir yabancılar ile çalıştığım için sadece dili değil onların bakış açılarını ve kültürlerini de öğrendim.
Bu da bana iş yaşamımda çok güzel kapılar açtı ve açıyor da.

sevgili olma süreci

En heyecanlı ve güzel dönemlerden birisidir ilişkide.

Bu dönemdekilere tavsiyem, önceki tüm hayal kırıklıklarını, kötü tecrübeleri, olumsuz durumları kafanızdan silin atın. Resetleyin kendinizi, formatlayın.

Artık karşınızda bambaşka yepyeni birisi var, bu güzel hislerin tadını çıkarın. Geçmişin bu gününüze gölge etmesine asla izin vermeyin.

bursa kasımda zirve başkadır zirvesi

Artık tarih olmuş olan bir zirve olmuştur.

Allahsız Kitapsız Cahil Kadın'a buradan teşekkürleri bir borç bilirim, herkesin iyi zaman geçirmesi ve güzel bire zirve olması için tek tek birebir ilgilenmiş, sohbet etmiş ve çabalamıştır, zirve dediğin böyle düzenlenir, ev sahipliği böyle yapılır ders alınsın.

Bundan böyle Allahsız Kitapsız Cahil Kadın nerede zirve yapsa ben oradayım haci.