bugün

kafamı duvardan duvara vurmama sebep olan hadise. kız güzel değil ama karakteri falan on numara. çevrede binlerce ondan güzel çıtır kız var ama gözüm o yüzünü beğenmediğim kızdan başkasını görmüyor nasıl bir şeydir bu lanet olsun. her şeyini silmeme rağmen kalbimden söküp atamıyorum, devamlı kafamda yaptığım her işte bir anda kafama geliyor saatlerce kafamdan çıkmıyor, aniden bir sıcaklık basıyor onu düşününce, kalp atışlarım değişiyor allahtan belamı buldum herhalde.
Kime göre güzel, kime göre güzel değil? takılmamak lazım.
insanı etkileyenin sadece fiziki özellikler olmadığının kanıtıdır. Bazen mimikler , sıradan bir gülümseme hatta saçını düzeltme şekli bile insanı etkilemeye yetebilir. Tengri bir ömürü beraber geçirecek ahlaklı katun ülüg eylesin.
bi çay için derim ben.
gayet mümkün'dür.

victor hugo nun da dediği gibi,

çirkin bir ten'de güzel bir ruh insanı bağlayamaz mı ?
büyü yaptırmış olma ihtimali vardır.
(bkz: retrica).
kime göre güzel , kime göre değil. Uçu açık kişiye göre değişen bir kavramdır.
tutulmuşsan güzeldir. git konuş bence.
genelde böyle bir ilişkiye tercih etmişimdir her zaman. daha çok güvenilir oluyor hem böyle kızlar.
ucu açık kavram sonuçta güzellik kadar göreceli bir kavram yok.
yüzüne değil özüne tutulmuş insan eylemi.
gönül kimi severse güzel odur demiş mevlana. e doğru da demiş. gönlümüz sevdi bize güzel geldi. keşke gönlünün sıcaklığı kalbimin ona duyduğu sıcaklığı farkedemeyecek kadar fazla olmasaydı.
kürt ise en yakın köprüye gidilip intihar edilmeli.
karşılıklı olmadığı zaman insanın egosu çok fena düşüş yapar oysaki.çevre her ne derse desin bir erkek tutulduysa ona güzel olmayan kız öyle güzel gelir ki ona.ayrıca sempatik ve düzgün görüyorsa erkek kişisi için tadından yenmeyecek aşktır halbuki.
gönül bu ota da konar boka da konar sözünün gerçeğidir sanırım *
Gönül kimi sevdiyse güzel odur.
Gönül kimi seviyorsa o güzeldir kuralının işlemesidir.
Neye göre kime göre güzel anlaşabiliyorsan sevmesini biliyorsan adamsan her kız güzeldir..
güzel olan bir kiza tutalmaktan daha karlidir.
Leyla ile mecnun'u akıllara getirir.
Gonul kimi severse guzel odur.
Güzel değil diyene sormak lazımdır neren güzel ?
belki bir konuşması belki bir hareketi samimiyeti etkilemiştir be hacı.

Beni etkilemişti.
aşk bu olur mu olur.
Sevdiğin kişi güzeldir güzel olmasa gönül sevmez başkalarının söylediğiyle kızın güzel olmadığını düşünen embesil dedirtir. Adamı sinirlendiriyosınuz sonra da böyle oluyo özür dilerim.