entry'ler (166)

istanbullu kızlar

Özgüvenleri yüksek olmasına karşın bununla ters orantılı kalbe sahip kızlardır. Çoğu tumblr kızı gibi gözükmesine rağmen çok azı gerçekte böyledir.Muhabbete kolay girilir metrobüste falan utangaç değillerdir ama genelde öylesine muhabbet ederler ve numaralarını falan vermezler. Ya tamam genelleme yapanların bende amına koyayım ama %90 böyle. Olmayanlar var mıdır? Vardır tabii ki ama ben genelden bahsediyorum.

hiç tanımadığın insanla sevişmek

Erasmus partisinde baştan geçendir. Ah bi de Taksim'e yakın evim olsaydı..

taksim beat

Açık ara Taksim'deki en iyi clubtır(Müzikler ve ambiyans olarak). Ayrıca içerisi yabancı kaynar, erasmus öğrencileri çoğunluktadır. Eğer ingilizce biliyorsanız direk gidin boş çıkmazsınız. Zaten istanbul'da parayla eşdeğer öneme sahip bişey varsa o da ingilizce.

ilk starbucks tecrübesi

Kasiyerden çay kaşığı istemek ve onunda alınacak şeylerin yanda olduğunu göstermesiyle sonuçlanan tecrübe. Ayrıca 30 yaşlarında bir kadının içeri girip: "ay şundan alayım, bundan da alayım" diye diye birsürü şey alması. Yer: Nişantaşı Starbucks.

hoşlandıgın kimsenin olmaması

Kendine vakit ayırma zamanı. Ayrıca ben bu kadar salak kızın yaşadığı bir ülkede değil mükemmel, iyi bir kız bile bulamıyorum. Hoşlanıyormuş taklidi yapıp vakit geçiriyoruz işte.

metropolde yaşamayı tercih eden insan

Benimdir. Hayatım boyunca hep istemiştim sonunda oldu ama mutlu muyum bilmiyorum. Metropolde insanlar kalabalık gözüksede aslında insanın en çok yalnız kaldığı yer.

gençlerin nefret ettiği parti

içinde vodka olmayan partidir.

metrobüsten sözlüğe bağlanmak

Telefondan girilerek yapılan, uzun yolları kısaltan eylem. Ayrıca an itibariyle Avcılar'dan Taksim'e giderken yapılandır.

mükemmel bir partide olması gerekenler

Kostüm
Masalsı mekan
ilginç kokteyl
Gizemli müzik.

seri artı oy veren melek

Sözlükte an itibariyle kriz yaşanmasına sebep olmuş melektir.

istanbul dışında başka bir şehirde yaşamak

Aslında yaşamamaktır.

illuminati nin başındaki kişiye sorulacak tek soru

Nasıl buraya kadar yükseldin kariyerinde?

istanbul üniversitesi avcılar kampüsü

(bkz: public sex)

kadınların aldatma sebepleri

Çocukluktan gelen psikolojik sorunlar. Bugüne kadar gördüğüm aldatan kadınların tek ortak özelliği.

aşık olunacak erkeğin sahip olması gereken üç şey

Para,yapmacıklık,piçlik

ölürken kravatı düzeltmek

(bkz: breaking bad)

resim yeteneği ne işe yarar sorunsalı

Kız tavlamaya %70 yarar. Estetik zevkiniz varsa para da kazanabilirsiniz.hiç olmadı küçük bir çizim defteri alın çizdikçr insanlara gösterin, farkı siz görün.

cancu

Cancı'nın yanlış yazılmış olma ihtimali de olan sözcüktür. Cancıda neyse artık.

kekomançi

ilk defa dün akşam duyduğum harika bir asonansı olan terim.

sevişirken dinlenebilecek şarkılar

Glory box - portishead.