bugün

entry'ler (64)

özel günleri unutan sevgili

sevgili değildir, bu kişinin sevgili olmaması gerekir. Size verdiği değerin bir göstergesidir. Eğer size gerçekten değer verseydi mutlu olmanız için herşeyi yapardı.

bir ses bir nefes

bu gece kardeş türküleri konuk eden program, biri şu yavuz bingölü sustursun.

29 ekim 2012 cumhuriyet bayramı

cumhuriyet bayramını ankarada kutlamak için türkiyenin dört bir yanından yola çıkan taşıtların polis ve asker tarafından durdurulduğu bayramdır.

ankara

yarın her yerde trafiğin felç olacağı şehir, nekadar meraklıyız yürümeye.

29 ekim de yürümeye bigün ara ver diyen diyetisyen

(bkz: şakirt)

en sevilen nesneler

kişiler için özel olan nesnelerdir.*

yeter artık bitsin denilen şeyler

eski sevgilinin atarlı yeni sevgilisidir.
Bitmiş gitmiş ilişkileri hala daha sevgilisinden dinlediği için sanırım bu atarların sebebi.

malatyalı sözlük yazarları

hiç gitmemiş olsamda, kütüğümün kayıtlı olmasından dolayı 'malatyalı yazar' olabileceğimi düşündüğüm başlık.

kahveli çikolata

çikolata kaplı kahve çekirdekleri muhteşem olan çikolata çeşididir. Muhteşem bişey ama fazla yiyince mide ağrısı ve yüzde seğirme yapabillyor. * *

eski sevgiliyi takip etmek

kişisel işgence metodu. Takip ediceğine arayıp sorsa daha da rahatlayacak, yada seviyorsan git konuş kardeşim bu hafiyeliğin anlamı ne?

şişko çirkin kıllı taytlı kızın adres sorması

(bkz: bahtsız bedevi)

yağmurdan sonra

pelin batu'nun, aşkı memnu'nun behlül karakterinden bile kötü oyunculuk sergilediği film. Sanırım kanald her gece bu filmi yayınlıyor, gece 3te 5te hep aynı...

sözlük yazarlarının gece gece düşündükleri

şöyle bi çiğköfte olsada yesek bol ekşili offfffff.

köri

kokusuyla pastırmayla yarışabilecek tavuğun yenilebilmesini sağlayan baharat.

yalnızlık allah a mahsus ise biz ne oluyoruz

(bkz: enel hakk)
ahhhhh biliyordum biliyordum, bende bi gariplik olduğunu biliyordum. *

behzat ç

yarım yarım yaran dizi 'törkiş savcı'

hacettepe üniversitesi sosyoloji bölümü

mezunlarının dershanelerde rehber öğrenmenlik yaptığı bölümdür. **

online olup entry girmeyen yazar

entryleri okuyup oylama yapan yazardır. **

24 eylül 2012 üniversitelerin açılması

okulu yeni bitirmiş bünyelerin azap günüdür. Şimdi istanbula dönmek vardı...

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi

hayatımın en büyük pişmanlığıdır. Üniversiteyi ilk girişim de kazandım daha doğrusu pişmalığımda bu ya ilk girişimde tercih yapmak ve gidip marmara üniversitesinde kahrolası ekonometride 6 yıl geçirmek. Ben bir eşit ağırlık öğrencisiyim ne işim var ekonometri de. 6 yıl ya 6 yıl bu 6 yıl hukukta geçseydi enazından daha mutlu olurdum yani okulum uzardı ama iyi bişey için uzardı, sevdiğim bişey için uzardı.