bugün

kesinlikle pkk ve kan ilk sıraya gelir. ikinci sıra ise kurtlar vadisi pusu.
akasya durağı ve bal deresi reklamı birşey değil oradaki adama çok tavım.
3 temmuzdan beri devam eden şike davası.
üniversitede final dönemi. kendini bütlere odaklamış bireylerde olur bu isyan durumu.
petrol .
bitecek bitecek dediniz bi bitmediniz . . .
yeter artık bitsin bu yanlızlık.
badana yapan boya ustalarinin priz ve anahtarlari da boyamasi. Son gelen butonu yapistirmis resmen.
kanal d de erler filimin gururla sundugu arka sokaklardir efenim.
Umudum yok ama yine de yazayim; cehalet...
Bi de bu soguklar bitsin ama ya yeter.
bi bitmediniz .mk denen seylerle aynidir .
kürt sorunu - kim başlattıysa artık amk.
pkk
işsizlik
sahte sevgi gösterileri
hayvan katliamları
depremler.
Yağmur.

Haziran geldi güneşi görmedik aq.
bitmemesini istediğimiz şeylere kıyasla nedense bitmek bilmez gibi gelir insana.

- askerlik (zun dönem yapanlara allah kolaylık ve sabır versin).
- blok ders diyerekten 3.5 saat kesintisiz yapılan sıkıcı üniversite dersleri.
- günün her saati seni rahatsız eden, uykunu alamamana sebep, sinir bozucu olan inşaat çalışmaları.
- uzun süren bayıcı yolculuklar.
- karın ağrısı, diş ağrısı vb her türlü ağrı.
- mahallenin muhtarları ve yaprak dökümü dizileri (nitekim en sonunda bittiler).
- yumurta kapıya dayandığında çalışılan sınavların konularının dağ gibi göze gelmesi, ve 1 saatte anca 2 sayfa
ilerledikten sonra kalan kısma hitaben "yeter artık bitsin" diyenleri duyuyor gibiyim.
- fazla mesaiyi de unutmamak gerekir.
mesai saati
2011-2012 eğitim öğretim yılı.
kız/erkek başlıkları,
siyaset/din başlıkları
galatasaray/fenerbahçe başlıkları.
Bi de hayat.
ankettir.
meslek edinme çabası.
nasıl olsa öyle ya da böyle hayat boyu köpek gibi çalışacağım. yeter bitsin artık.
uyanma isteğini yok eden kabus.
- ergenekon ve balyoz davası, ( hemen hemen hergün başka bir suçlama veya gözaltı oluyor) özel cezaevi yaptılar bu davalar için.
- akp hükümetinin reform adı altında yaptığı saman altından su yürütmeler' dir.
hoşlanılan kızla alakalı başlıklar.
(bkz: hoşlanılan kızın boku çıktı)
rte ve akp hükümeti.
sol frame trollerin verdiği zarardır.
Cuma günü mesai saati Top 10'da bir numaradır.
bu dönem bitsin. yeni, insanca yaşıyabileceğimiz bir dönem başlasın. insanlar kemalist, şakirt, Kürt, Türk diye ayrılmasın. kimse kimseye bilmişlik taslamasın, klavyede boru öttürmesin, dindar ise dinine baksın dinsize karışmasın. herkes kendi hesabını kendi verecektir korkmasın. geberdiğinde; ''lan o adam dinsizdi, sen ömrün boyunca namaz kıldın, yok vallahi onun hesabınıda sen vereceksin'' denilmiyecek, merak etmesin. bunlar bitsin istiyoruz.

edit: dinsiz değilim, Elhamdulillah Müslümanım. Allaha ise, burda boru öttürüp, ona buna din öğretmeye çalışan, bir çok kişiden daha çok inancım var. ve onlardan daha çok ibadetim var çok şükür.