bugün

entry'ler (21)

gürsel tekin

Seçmenin evine ayakkabıyla giren saygısız çomar oğlanı hanzo. Ya sen millet vekilisin padişah değilsin garibanın eviyle ayakkabıyla giriyorsun bir de utanmadan gülüyorsun. Chp aynı kafada elitist kafada devam ediyor hala.

muhalefetin yetersizliği

sıfır proje ile seçim kazanacaklarını düşünmeleri. AK parti hükumetten gidecek diyelim ne yapacaksınız. Hazırdaki projelerin üstüne konarsınız iptal edersiniz zarara sokarsınız ülkeyi sonra yatırımcı gelmez. Ak parti 13 yıldır iktidarda 13 yılda ülkede küçülme diye bir şey olmadı yatırımcı ak partiye geliyor sizin kara kaşınıza gözünüze değil

ak parti

Haziran seçimlerinde olumsuz tablo oluşmasına rağmen durmadılar projelere devam ettiler yerli otomobil savaş uçağı erzincanda ki asmalı köprü bütün projeleri devam etti ve yeni projeler tanıttılar. hizmet anlayışı budur

halkların demokratik partisi

oy verdiğiniz anda kürtlerin başı daha da belaya girecektir. hdp kürtler için beladır çözüm değil. hastahane bombalayan adamın ne yararı var kürtlere beyler soruyorum size ? sürekli aynı taktiği izliyorlar bunları sandığa gömelim terörü de silelim

türkiye ekonomisi

Yakaladığımız büyüme rakamları ekonomimizin gelişimini kanıtlar nitelikte üstelik 13 yılda ak parti iktidarıyla bir çok olumlu gelişmeye tanık olduk ekonomide. bunların devamı da ak parti sayesinde gelecektir benim inancım tam bu konuda

devlet bahçeli

gora da ki sahne gibi belki hayır demeye programlanmıştır adam diyesim geliyor. Siyasette herkes susarsa kim ne yapacak. Siyasette susmak en iyi cevap değildir konuşmak en iyi cevaptır. Bu yüzden siyaset yapılıyor yoksa bırakalım siyaseti trip atalım birbirimize olmaz

yerli otomobil

sözde çevreciler bile otomobili eleştiriyor. Biride demiyor helal olsun. Tamam solcusunuz da kardeşim solculuk böyle değil ki ? konumuza dönecek olursak yıllık bin lira bile olmayacak yakıt tüketiminiz. 500 lira bile zor. 500 lira yakıt tüketimini aylık yapıyoruz gidilen tasarrufun boyutları inanılmaz bana göre. Ak Parti bunu devlet bazında destekleyerek bir ilki başardı

chp seçmeninin iq seviyesi

pkklı ve hdpliyi yan yana getir bunlar kim der. O kadar konuya uzaklar, uzak olduklarını anlamaya gerek yok haziranda teröristlere oy attıklarından anlarsınız

kronik solcu

Ülkeyi beğenmez en negatif yerden konuya yaklaşır ve her başlıkta olduğu gibi ak parti düşmanlığı yapar. Sürekli ufak tefek şeylerden büyük olaylar çıkartmaya çalışır. Adam illaki ülkenin bir eksiğini bulacak. Sen gel yap madem o eksiği solcu kardeşim

yerli savunma sanayi

Gelişmedi demek için parayla yorum atmak lazım. Gerekli alt yapı bilgi birikimi olmasa gelişmedi dersinde tank helikopter eğitim uçağı yapmışız üstüne uçak gemisi savaş uçağı yapacağız ne gelişmedi acaba merak ediyorum. Ülkenin boyu mu uzayacak fiziksel bir şey mi bekliyor

sedat peker

çete lideri ve son zamanlar da adı sıkça duyulan bir mafya babası.

0fu0

sözlükte olmama vesile olan kaliteli ve karakterli yazardır.

salçalı sosis

lise yıllarında okul kantinimizde her gün fazlasıyla tükettiğimiz yiyecek türüdür. iyi bir lezzet ustasının elinden yendiğinde muhteşem lezzetler bırakır damakta.

blok ders yapalım mı diyen hoca

bir an önce dersi bitirip kafa dinlemek isteyen hocadır. ama bilmiyordur ki öğrencilere zulümdür o blok.

seri eksileyen işsiz ibne

muhtemelen liselidir. nitelikli oylama kültürü umarım sözlükte vardır.

sözlük yazarlarının korkuları

en büyük korkum öldükten sonra cehenneme atılarark orada ebedi kalmaktır. zira bana ürkütücü ve dehşetli bir kabus olmaktadır.

atmaca

bizim oralar da(giresun) genelde beslenegelen ve her ailede muhakaka bulanan atmacalar evcilleştirilebilen bir ırkdır.

türkiye rusya savaşı

allahın izni ile olmayacak bir savaştır. zira rusya bizim sıkletimizde bir devlet değildir. nato ya güvenip bu savaşa girilmez.

paranoya

anlamsız yere ürkme, endişelenme ve panik yaşama diye nitelendirebileceğimiz bir ruhsal hastalıktır.

tedavisi yoktur. ancak haplarla azaltılır.

sözlük yazarlarının ruh halleri

ruhsuz ruhum desem yerindedir. işim gücüm var ama bunalım devam etmektedir. hiç aklım başımda olsa bu platformda yazarmıydım ha cahiller.