1. 1.
    Propolisti arı sutuydu falan bu ürünleri çokça tuketmeme ragmen faydasına bir türlü ikna olamadım. Sebebi belkide pazarlama dilinde saklı. Neymis bunları yiyen kralice arı digerlerinden 10 kat fazla yaşıyormuş. Ben kraliçe arimiyim. Mk
    3 -3 ... pandik
  2. 2.
    propolis oluşumu başlı başına zaten şifa kaynağı. kanserle mücadele eden hastaların sıklıkla tedaviye ek aldıkları gıdaların başında gelir. piyasada doğalını bulmak zor o yüzden araştırarak alınmasında fayda vardır. bir doktorun kanser teşhisi konan yakınıma "her ne yapıyorsan yapmaya devvam et süper gidiyorsun" dediğine şahit olmuşumdur
    2 -1 ... unforgiiveen
  3. 3.
    balın güzel yapılmış bir reçelden farkı yoktur besin olarak.

tabi ki vücuda faydası olur her besin gibi türevleri de aynı şekilde...

eğer düzgün şekilde üretiliyorsa bal çeşitleri arasında da fazla fark yoktur ,yalnız ay çiçek ağırlıklı balın kalori değer biraz düşüktür onu da çiçek,çam kestane balı ile karıştırır üretici markalar..
    balı fazla yerseniz aynı şeker bazlı mesela kadayıf gibi diyabet tetiklenebilir.

açıkça yazayım anzer balına o kadar para vermek boşunadır ortalama marka bir baldan çok fazla besleyici değildir kimsede şunu kesin iyileştirmiş diye bir istatistik sunmadı bugüne kadar ,lafta hep.

itiraz eden olacaktır ama elinde bir istatistik içeren denek ağırlıklı bir bilgi yoktur.

bal güzeldir ama fazlası diyabeti tetikler.
    ... baris hemen simdi
  4. 4.
    Bu diyorsa yalandır, iftiradır. Yiyin gitsin. Herifin yalan ağzına yuva yapmış zaten.
    ... kralina catarim belaya batarim
  5. 5.
    günü dinç ve canlı geçirmenizi sağlayacaktır. son zamanlarda katkı maddeleriyle bezenmiş ürünlerin çoğalması ve doğallıktan uzaklaşmayla birlikte doğal olana talep artmış durumda. bu da onlardan biri yani tüketerek ek gıda takviyesi olarak almak mümkün
    1 ... karpuzreceli
  6. 6.
    propolisin faydasını net olarak göreceğiniz markadır. yaz kış vücuda koruma sağlayan maddeler barındırmasıyla etkisini hissettirendir şahsen benim hissettiğimdir. şöyle ki kışın nasıl ıhlamur bal tüketiyorsunuz, propolis de suya damlatılarak tüketiliyor ve ekstra takviye sağlıyor (suda çözünebilir şekilde olanını kullandım diğerini bilmiyorum henüz)
    ... gunduzgece
  7. 7.
    Hay sokacam propolisine.

Millet seks istiyor sekssssss.
    -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti