entry'ler (36)

gecenin sözü

yüce gladyatör gannicustan gelsin o zaman: never fucking loose! türkçesi kaybetmeyeceksin bu amk dünyasında olarak çevirilir tarafımca

fazla bilinmeyen çok sevdiğiniz şiirler

(bkz: geri gelen mektup)

robert pires

thierry henry e plase vurmayı öğrettiği efsanesi dolaşan futbolcu.

sağcı veya solcu olmamak

kendi ülkesinde sağ-sol kavramlarının hangi duruşa göre ayrıldığını anlayamamış kişidir. Benim diyen solcuların büyük kısmının milliyetçi, gelenekçi, elitist ve dahi toplumsal eşitsizliği destekleyen insanlardan oluştuğu bir ülkede normaldir.

muhteşem üçlüler

reflü-hemoroid-sinüzit..hayatını siker net

cinsel seks yaparken brutal vokal yapan kız

(bkz: yeni öğrenilen kelimelerle cümle kurmaya çalışmanın tarif edilemez hevesi) kelimeleri cümle içerisinde bir sefer kullanmayı başarabilse olacak.

otobüste kadının kalktığı yere oturmayan erkek

(bkz: yeni öğrenilen orgazm teknikleri)

topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki

peki ya şarkı sözleri http://www.resimdukkani.c...lar-bu-sozlerle-yapiliyor

bugün intihar etmeme nedenleri

en üst katta oturup kafaya sıkan adamı ceset torbasıyla 8 kişinin terleye terleye aşağıya taşırken dinlenmek için yere bıraktıklarını görmek...kömür çuvalı gibi taşıdılar adamı amınıskm

sevilen şarkının vurucu cümlesi

vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin, sen öldürüyorken de vururken de güzelsin.

13 yaşındayım hepinizden üstünüm

çocuğun konuşurken yarak yarak sağa sola bakınmasından, konuşurken teklemesinden, kameraya çeken kişiden tasdik bekleyen bakışlar atmasından o kameranın arkasında video fikrinin sahibi zengin piçi bir "abi" sezinliyorum.

gay

isteyen istediği hayatı yaşamayı tercih etsin ona eyvallah. Ama cinsel tercih falan değildir bana göre ve daha da önemlisi saygı duymak zorunda olduğumu söyleyene de ağır bi siktirgit çekerim. Evet cinsel tercih değildir çünkü göt cinsel bi organ değildir ve birbirinin götünü siken adamlara saygı duymak zorunda değilim, tıpkı sizin köyde eşşek götü siken dayılara saygı duymak zorunda olmadığınız gibi.

ateistlerin tamamının allah ın varlığına inanması

siz başınız sıkıştığında sığınma ihtiyacı hissediyor musunuz, hissediyorsanız nasıl gideriyorsunuz bu ihtiyacınızı sorusunu "ağaç sevgisi, toprak, doğa sevgisiyle falan" diye cevap veren bir "ateistin" depremde bissssmillahirrahmanirraim diye yatağından fırlamasını görünce var olduklarını gördüğüm sözde ateistler. Ama bunun sebebi sırf şımarıklık ve dikkat çekmek için ateist takılan günümüz ergenleridir, yeni moda oldu bu "sözde ateist" arkadaşlarımız. yoksa adam gerçekten inanmıyosa Allahın var olmadığına sonuçta haşa "yok" diyen o olduğu için ispat etme yükümlülüğü de o arkadaşta değildir kusura bakmayın adam zaten inanmıyo olum yok diyo. yani Allah yok demesi hayvanlar gibi inandığı anlamına gelmez...inanmamayanların olması da normal bişey(haşa) bunda şaşırılacak bir şey yok..saygı duyarım o da bana saygı duyduğu sürece sevdiğim birisiyse müslüman olmasını da isterim, ama bu tarz önermelerle değil...

çirkin olmasına rağmen sevgilisi olan erkek

Ben hem çirkin hem parasız olduğu halde böyle yavru gibi hatunları götüren insanlar da tanıyorum... bu tip insanlar küçüklüğünden beri çirkinliklerinin ve çekicilikten çok çok uzakta olduklarının farkında oldukları, saçlarını geriye doğru elleriyle taramanın kızlarda herhangi bir libido uyandırmayacağını bildikleri için farklı özelliklerini geliştirmişlerdir...şu tek kolu olan judocu vardı ya dünya şampiyonu olan(biliyosunuzdur o hikayeyi kesin)o misal bu kardeşlerimiz de gelişimleri boyunca biz saçımıza kutu kutu jöleleri sürüp okulun bahçesinde piyasa yaparken diğer özelliklerini geliştirmeye çalıştılar hatta geliştirmek zorunda kaldılar alternatif taktikleri olmadığı hep o taktiği kullanmak zorunda kaldıkları için (çeneleri olur, kızların ilgilerini çekecek konularda birikim yapma olur vs. vs.) ...eğer ki ortada parayla hatun kaldırma gibi bi durum yoksa ve o taş gibi hatunun yanındaki kardeşimizin sosyo ekonomik seviyesi sizle aynıysa gidin bi muhabbete katılın dicem ama katılamazsınız?? çünkü araya giremezsin müthiş bi çene vardır, zekaları çok sivridir, sen daha hatuna cevap vereceğin cümleyi kurgulamaya çalışırken sempatiklik, seksilik, oturaklılık, entelektüeellik karışımı bi cevabı en uygun vücut dilini gerekirse vücut temasını kurarak golü sizden önce atar...onun bu kadar güçlü olmaya çabalaması küçükken aynaya baktığında zayıf moktasını erken tespit etmesi kendine başka silahlar üretebilmesi olmuştu....
not: geçen bi tane piç bi arkadaş var bizim bu tabire uyan aynı ortama girdik harbi dediğim gibi bana yazan, bana gülerek artık bi yemek bi borcunuz var diyen taş hatunu götürdü benden önce...nasılmı? tabiki çene silahıyla ilk önce bulduğu boşluklarda "o hatun benim sakın yazma" diyerek kafamı sikerekten, sonra da hatunun kafasını sikerekten bildiğin bana yazan hatunun numarayı aldı piç. ondan bu kadar uzun yazdım sinirlendim a. q. yeter kafamı siktin tamam siktir git diyip çıktım ortamdan dayanamayıp, muhtemelen hatun da yeter kafamı siktin be çocuk tamam sana haftaya vereyim demiştir de öle almıştır numarayı..offf üşenmeden yazdıklarıma bak la

sözlükte sevilen bir kız yazar olmak

"idarenin adamı olsaydık bizim de notlarımız iyi olurdu" diyen liseli öğrenci serzenişi kokan başlığın, 19-20.10.2012 tarihli beyaz showdan sonra sol framede "gökselin memeleri" konulu başlıkları alt alta dizilmesiyle nasıl da arka sayfalara itildiğine şahit oldum şu an...yanlış zamanda dikkat çekmeye çalıştın HACU... gökselin memeleri arasında kayboldun...hey gidi abaza kardeşlerim

erkek sözlük yazarlarının hayalinde kadın şekli

sırtta bi çukur oluyo küçük o güzel bi olay olsun ondan.

29 ekim kutlanmıyor diye ağlayan kemalist

vatandaşlarındaki milliyetçilik duygularını körüklemek için götünden milli bayram uydurmaya çalışıp bulamayan avrupa devletlerinin aksine kendi devletinin yakın ve bir o kadar ders alınması gereken geçmişinden bazı terihlerin sıradanlaştırılmaya çalışılmasının ardında art niyet arayan kemalisttir... ne kemalisti lan bi dakka a.q her boku "kemalistler", "cemaatçiler" kızdı sevindi diyip diyip "vatandaşı" ötekileştiriyosunuz sikerim belanızı beni TÜRK VATANDAŞI olarak rahatsız eder bu durum oğlum facebookta karı kız peşinde koşacağına yılda bi kere de olsa görsün ordunun ne olduğunu "milli duygunun" ne demek olduğunu başbakanını da comhurbaşkanını da genelkurmay başkanını da geçitleri askeri hemşire ablalarını selamlarken görsün kutlasın ki merak etsin ...tarihini bilsin vatanını bilsin düşmanını bilsin pezevenk

zeki insanların sigara içmemesi

şimdi bu mal başlıktan yazarın sigara içmediği tahmininde bulunursak,zekayla iradeyi birbirine karıştıran sikik kendisini sigara içen göğüs hastalıkları profesöründen daha zeki zannediyo.. Yazık la.

sözlük yazarlarının işittiği en ilginç beddualar

işşallah çocuğunun saçı dökülür lan kel olur işşallah.

türk dizi tarihinde en iyi 5 komedi dizi karakteri

1. cevahir
2. kültigin
3. kara bilal
4. oğuz (üsküdara giderken)
5. ismail abi