bugün

sevdiği entry'ler

bez bebek nana

çok sempatik bir yazar.

atatürk ün halen yaşaması

atatürk'ün bedeni 1938'de ceset oldu ama düşünceleriyle halen yaşıyor. 2022 yılında halen milyonlarca kişi onun düşüncelerini ve sözlerini konuşuyor. yani o halen yaşıyor. türkler tarih sahnesinde olduğu süre atam yaşamaya devam edecek.

yusuf yerkel

üzülmedim.

5 tl

değeri kalmadığından bir süre sonra tek başına kullanılamayacak olan para.

turkmen begi

19 mayıs gençlik ve spor bayramında yeniden hayata tutunan ve aramıza dönen ve hatta yoğun bakımda olmasına rağmen yaramazlıklar yapan, hayatımıza yeniden bir güneş gibi doğan canım oğlum, her şeyim...
babanı, anneni, kardeşini ve seni seven binlerce insanı boynu bükük ve yalnız bırakmadığın için teşekkürler.
hoşgeldin aslan oğlum...

başı açık kadının duası kabul olmaz

Hesabını size mi verecek allaha mı aq?

O kadını da onun yarattığını unutan mal beyanı.

başı açık kadının duası kabul olmaz

Saçma sapan bir başlık. Kişinin başının açık olup olmaması onun dini kişiliğini belirlemez. Kimi insanlar var baksan böyle iyice kendini kapatmış dışarıdan baksan ne kadar dindar dersin fakat iş ahlaka gelince insanları kandırıyor, yalan ve fitne fesatla uğraşıyor. Kimi insanlarda vardır açıktır ve pek dindar gözükmezler fakat insanlara yardım ediyor, yalan ve hızsızlıkla işi yok. insanların dini kimliği onların başörtüsü ile ölçülmez.

almanya

Yılmak nedir bilmez ülke. 2 Dünya savaşı kaybedip hala daha Avrupa gücü olmak takdire şayan bir şey.

sokakta yürürken kulaklıkla müzik dinleyen insan

zevkli bir şey yapan insandır.

umrumda değil

cindy bebek gibi kız ve ben yanında modelse hırsız
şaşırır her puşt ayar olur tikiler, ben ayaklı güngören yanımdaki etiler.

20 yılda sokağa çıkmaktan korkmak

sokağa çıkma yasakları yüzünden olmuştur.

20 yılda sokağa çıkmaktan korkmak

akp yüzünden gerçekleşen bir şeydir. Yıllarca kalabalık mekanlara girmeye korktum bomba korkusu yüzünden.
Hele de kadınsanız, sözde sığınmacılar tarafından darp edilip gasp edilmeniz de an meselesi.

ailem izin vermiyor

söyleyeni utandıran bir söz.

internetin yavaş olması

sinir bozar..