bugün

kurtlar vadisi kuzey ırak'ı kurtardıktan sonra ,sıra filistin'e gelmiş. çok şanslı filistinliler çok yakında kurtarılacaklar israil'in zulmünden, biraz daha dişlerini sıksınlar...
çuvalın intikamını almayı anlarımda filistine noluyor dedirten durumdur. burdan israil'le türkiye'yi hayalinde savaştıran insanlara sesleniyorum: bu düşünce hayali geçemez. türk ırkı asildir ma herkesi korumak zorunda değildir. türk askeride kurbanlık koyun değildir, elin arabı için ölecek.
gazla benzinle çalışan yurdum insanını sinema perdesinden doyuracak cinstendir.
Olaya türk, kürt, arap olarak bakmamak gerekir. Türk ırkının asaletinin sebebi bugüne kadar hep düşmüşlerin yanında olmasından kaynaklanmaktadır. Filme gelecek olursak, çekildiği takdirde gişe yapacağı kesindir. israil veyahut yahudilerin zoruna giderse ekime gitmezse s..me kadar.
-bize en son ahlak dersi verecek olanlar türklerdir!
+ustaaa ne dedi bu izmarit ?!
(bkz: kurtlar vadisi modern warfare 3)
aksi bir düşünce olarak iyicene kurtlar vadisinden nefret etmeme neden olan proje.
şu insanlık dramından bile, son zamanlarda olan polemiklerin gazı ile bu olayı bile istismar edecek kadar mide bulandırıcı bir proje.
pana film için amaç israil'e artizlik yapmak veya filistin olayını yansıtmak değil bu film ile popülist bir eda ile gişede cebini doldurmaktır.
bunu görmemek için aptal olmak lazım.
adam gibi yapılması gerekendir.
dinine yandığım rambo' su değil miydi be vietnam, afganistan kurtarıcısı!
ıraka gittinde ne oldu polat?israil bu.adamı ne yapar bilirmisin?
kurtlar vadisi dizisinin muhtemel bir yeni sezonu için temadır.
israil'in kurtlar vadisi için
(bkz: munich)
filmin gelirleri filistine yardım olarak gideceği açıklanmasıda beklenen film. ayrıca korsanlar bile insafa gelip korsan çıkartmıyoruz diye açıklama yapacaklar.
hep psikolojik savaşı karşı taraf yapacak değil ya , demekki bizde de siyasetin bir satranç tahtası olduğu gerçeği anlaşılmaya başlandı dedirten projedir.

pana filmin bu kadar muktedir ve cesaretli olması ise yalnız olmadıklarına ve arkalarında umulur ki birtakım müspet güçlerin olduğuna işarettir.

pana filmin mossad'ın hedefi olmasını iyiden iyiye garantileyecek filmdir.
israil'e büyük taşların atılacağı, onları yerden yere vurup az bile yapılmış dedirtecek filmdir.
sinemada izlenmeye gidildiğinde bir ton hanzoyu da sinemada göreceğimiz filmdir. Arkadaş Gişe filmlerine gitmekten tiksiniyorum. Avatar'a gittim adam özenle seçtiğim yerime oturmuş yerime oturmuşsunuz deyince "birader her yer boş geç bir yere" diyebilecek kadar hayvan, Nefes'e gittim mübarek millet ağır sahnelerde bile bik bik bik konuşuyor çatır çutur mısır yiyor. Kurtlar vadisine (gitmem çünkü tamamen parasal çıkar güdülerek yapılmış bir proje belli) gidersem bu hayvanlardan daha beter hayvanlar göreceğime eminim.

Filmin çekim amacının israil'e yanıt vermek olduğunu düşünenlerin geleceği film olacak zaten. Bu cehalete sahip insanlar sinemada nasıl davranır hayal etmesi güç değil.
olaya kürt, türk, arap diye bakmayın kanuni sultan süleyman nasıl kurtardı kral ferdinand ı almanlardan. onlar şimdi soykırımı destekliyorlar. türkler yüce millettir her zaman yardıma muhtaçlara yardım eder. büyüklük buradadır.
Kanuni sultan süleyman han atam ruhun şad, mekanın cennet olsun..
kurtlar vadisi ile dünya turu diye proğram yapsınlar daha güzel olur,

kurtlar vadisi ırak
kurtlar vadisi filistin
kurtlar vadisi mısır
kurtlar vadisi güney angola

-buyrun polat bey sizi böyle alalım
+memati sor bakalım burdaki türk okullarının sorunları nelermiş
-heme abi.
fazla abartılmaması gereken filmdir. her açıdan. ırak'ın çapulcu peşmergeleri değil valla karşındaki. mossad gelir polat denilen adamı gerçek hayatta keser.
türk ulusunun egosunu tatmin edecek filmdir. evet bizim umurumuzda olan filistin'in kurtulmasından çok onu bizim kurtarmamız olacaktır.
pana filmin gaza gelip kendini dışişleri bakanlığı sanmasından mütevellit gelişen hadiseler zinciridir. üç adam gidip, ırak'taki amerikan ordusuna nasıl kafa göz daldıysa, burada da millete gaz verecek, üçüncü sınıf aksiyon filmlerinden birini yaparlar.

maksat düşen reytingleri toplamak nede olsa.

(bkz: lanet olsun içinizdeki para sevgisine)
(bkz: kriz yaratıp kaymağını yemek)
(bkz: kurtlar vadisinden zengin olan cin fikirliler)
gişe hasılatının tamamının filistin'e bağışlanması gereken filmdir. eğer böyle bir şey olursa izlene rekoru kırarlar ve giden bir daha gider izlemeye. hayırlısı diyelim inş. güzel bir film olur.
(bkz: kurtlar vadisi bisiktir)
filmin final sahnesi hakkında tahminim şu şekildedir. polat, memati, abdülhey, kazım perez in ofisini basacaklar. polat perez e silah çekecek ama sıkmayacak. arkasını dönüp kapıya bakacak. o sırada kapıdan rte gelip perez in yanağına iki tane sallayıp 'one minute' diyecek. o sırada cendere çalarak bitecek film.

edit: abdülhey mezardan çıkabilirse tabi.
eğer gerçekten oradaki vahşeti sinemaya aktarabilcek cesaretleri varsa benim bile destekleyeceğim film.birileri para uğruna bie olsa bu cesareti gösterecekse arkasında durmak lazım.

onca zaman sonra gelen edit:bi sike benzemeye tamamiyle "siz bizi öldürdünüz biz de sizi öldürdük ehehe" zihniyetiyle çekilmiş inandırıcılıktan kilometrelerce uzak sikko bi film.
merakla beklenilen türk filmi. polat kim tutar seni...