bugün

entry'ler (140)

bizans oyunları

gani müjde adlı mizahçı tarafından çekilen kötü film, kötü olmasına rağmen bazı yerlerine gülmedim değil lakin tüm bunlara rağmen 2 milyon civarında bir izlenme sayısına ulaşacaktır.

eski sevgilinin adeta klonuyla tanışmak

bilinçaltı çaresizliği derler buna ve onu hala unutamadığınız gösterir.

500t de vites değiştirme bahanesiyle taciz

Gün geçmiyor ki ülkemizde bir taciz vakası yaşanmasın, üstelik adam hem sapık hemde pişkin, peki mahkeme tacizciyi ne yapmış dersiniz, burası türkiye olduğu için tabi ki de serbest bırakmış, aynı suçu bir kez daha işlerse o zaman icabına bakacaklarmış!!

--spoiler--
istanbul'un en uzun otobüs hattı olan 500 T'de Halk otobüsü şoförü, vites değiştirme bahanesiyle üniversiteli genç kızı taciz etti. 'Elim yanlışlıkla değdi' diyerek kendini savunan şoförü kamera görüntüleri ele verdi.
--spoiler--

http://www.milliyet.com.t...-skandali-gundem-2097938/

türkiyenin iyice texasa dönmesi

gündüz ortası elinde roketatar ve suikastçi silahıyla dolaşanların meydana getirdikleri durum.

görsel

http://www.haberturk.com/...risi-kameralara-yakalandi

174 boyunda erkek 160 boyunda kız ilişkisi

gol olur.

öpüşmeyi bilmeyenlere tavsiyeler

direkt sevişin.

sivrisinekleri ilaçsız yok etmenin alternatif yolu

tütsü alıp odada tüttürürseniz, kafayı bulup kendi kendilerini sokuyorlarmış.

teoman

yılın belirli aylarında düzenli olarak müziği bırakıp sonra tekrar başlayan müzikçi.

yalıda viski yudumlayıp hdpye oy veren şerefsizler

önemli olan kişinin ağzından giren şey değil,ağzından çıkan şeydir diye cevaplanması gerekir.

kavgaya çağrılacak film karakterleri

polat alemdar değildir.

aşık olmak istenilen isimler

milyonda bir ihtimalle o kişiyle tanışırız ve sen benim aşık olmak istediğim hatta en sevdiğim isimdin deriz, ben mesela sebebini bilmiyorum ama zeynep adında birine aşık olmak isterdim.

banker bilo

yavuz turgul tarafından yazılan nadide türk filmi.

kızların seks iğrenç bir şeymiş gibi davranması

seks çok güzel yaaa diyen kıza orospu damgası vurulmasından dolayı yapılan davranış.

başlanabilecek diziler

Gelmiş geçmiş en iyi amerikan dizisi olan prison break, izleyene çok şey katmıştır, izlemeyen çok şey kaybeder, izleyecek olan ise çok şanslıdır.

tarkan

yıllar önce sevgilimin garabetli bir tartışmanın ardından beni sokak ortasında bırakıp gitmesiyle * elimde 2 adet kahveyle sokak ortasında yalnız başına kalmıştım ,bu kısmını hızlıca geçmek istiyorum çünkü konumuz bu değil,her neyse elimdeki kahvelerle bir süre yürüdükten sonra yalnız başına oturan efkarlı görünen biri dikkatimi çekti ve yanına doğru yaklaştım ve sağ elimdeki tatlandırıcısı fazla olan kahveyi şapkalı ve 3 numaraya vurdurduğu saçlı haliyle bankta oturan yılgın çocuğa kahve içermisiniz diye soraraktan uzattım,çocuk arkasına bakmadan kafası yere doğru eğik bir şekilde gülümseyerek tabi diyip kahveyi aldı ve daha sonra bana otursana demişti ki jetonum düştü ,karşımdaki kişi tarkan dı daha önce bi kaç kez konserlerine gitmişliğim vardı ama konserlerde oturmayı seven biri olduğumdan mütevellit yakından ilk kez görüyordum,bir süre oturup karşılıklı sohbet ettik aşk acımdan felan bahsettik gülüştük espriler yaptık ,o kadar mütevazi bir sohbeti vardı ki aşk acımı bile unutmuştum. kahveler bittikten sonra kalkıp bana kahve için teşekkür etti ve caddede bekleyen özel siyah vip aracına binerek uzaklaştı ordan,ben ise suratımda aptal bir gülümsemeyle ve elimde bitmiş olan iki boş kahve bardağıyla kala kaldım o gün bugundur o iki boş kahve bardağını saklayıp kalemlik niyetine kullanırım,sevgilimle ne olduğunu soranlar içinse o ara barıştık * ,beni daha öncede böyle sokak ortasında bırakıp gitme tripleri olmuştu lakin bu en büyük pişmanlığı olmuştu çünkü kendisi büyük bir tarkan hayranıydı.bu da böyle bi anımdır işte.

edit:imla

hakan peker

benjamim button olayı sadece yaşıyla ilgili değil aynı zamanda ünlü olmasıyla ilgilide verlebilecek güzel bir örnektir, zira kendisi erken yaşta şöhreti bulup gittikçe kan kaybeden ünlülerimizden olmuştur.aynı zaman da karam adlı şarkı ile gönüllerde taht kuran dansçı kişidir kendileri.

acun ılıcalı

copy paste konusunda türkiyede rakibi olmayan ünlü televizyon sunucusu ve yapımcısı.

ezel

türk televizyon tarihinin son 10 yılda çekilmiş en iyi dizisi.

lucca

her gittiğimde soyadını bilmediğim ebru adlı kalın dudaklı ünlü şarkıcı ile karşılaşıp kesiştiğimiz mekan, evi çok yakın sanırım kahvaltılarını bile orda yapıyor.

bir kıza verilebilecek en güzel hediye

aynadır, bu sayede sizin için en güzel diye adlandırılan şeyi bir ömür görmesini sağlarsınız.